Premier League 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Fuu, kemeny derbi lesz az a Sotonnal.  ;D



Szevasztok!

Mi a véleményetek idén bajnok lesz a Pool?
Nagyon remélem végre behúzzuk, a keret sztem elég erős hozzá, meg van végre egy jó kapusunk is../mondjuk az a cselezgetés gecc XD/ ;D
YNWA :great: ;)


Idézetet írta: Hool80 Dátum szeptember 05, 2018, 14:24:17
Szevasztok!

Mi a véleményetek idén bajnok lesz a Pool?
Nagyon remélem végre behúzzuk, a keret sztem elég erős hozzá, meg van végre egy jó kapusunk is../mondjuk az a cselezgetés gecc XD/ ;D
YNWA :great: ;)
Rekordot döntött az FC Liverpool azzal, hogy a 126 éves történetében először kezdett 7 győzelemmel egy fociszezont!



Van ez a Saido Berahino nevű focista, aki a Stoke City csapatában játszik.
Nos, ennek a nemrégiben még tehetségesnek nevezett 25 éves egykori angol utánpótlás válogatott csávónak idén május-június-július hónapokban - azaz három hónap leforgása alatt - 3 gyereke született 3 különböző nőtől.
Tekintve, hogy az elmúlt bő két és fél évben mindössze csak 2 gólt szerzett Berahino, szerintem elmondható, hogy ez a tag sem támadni, sem védekezni nem tud.
:beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Daniel Sturridge ritkán van pályán, de akkor szép dolgokra képes.


Azt mondtam, még korábban, hogy a City-'pool nem lehet rossz meccs, de lehet, hogy tévedtem  ;D
0 kaput eltaláló lövés, a blokkolt és mellé menő kategóriában elvileg 3 van a két csapattól, és még azt is jóindulattal húzhatták be a statisztikusok.
Förtelem  :crazy:

Miért olyannal kell lövetni a tizit, aki a legutóbbi 5-ből 3-at kihagyott (most már 6-ból 4)?  :hanyas:

Idézetet írta: Greipel Dátum október 07, 2018, 19:21:51
Miért olyannal kell lövetni a tizit, aki a legutóbbi 5-ből 3-at kihagyott (most már 6-ból 4)?  :hanyas:
Hátha formába lendül.  ;D

Tippmixgyilkos meccs volt, akárhogy elemezhettük előzetesen, egy ilyen meccset szerintem nagyon nehéz lehetett 0:0-ra venni. Az viszont király, hogy egyelőre szoros az élmezőny.

Idézetet írta: Hool80 Dátum szeptember 05, 2018, 14:24:17
Szevasztok!

Mi a véleményetek idén bajnok lesz a Pool?
Nagyon remélem végre behúzzuk, a keret sztem elég erős hozzá, meg van végre egy jó kapusunk is../mondjuk az a cselezgetés gecc XD/ ;D
YNWA :great: ;)

Szia!

Szerintem nem lesz bajnok. A keret tényleg jó, de a City Pepp ismét a csúcsra ér. Egyszerűen túl bő a keretük, bajnokságban nem lehet velük tartani a lépést hosszú távon.

Idézetet írta: PetoPisti Dátum október 07, 2018, 21:30:08
Szia!

Szerintem nem lesz bajnok. A keret tényleg jó, de a City Pepp ismét a csúcsra ér. Egyszerűen túl bő a keretük, bajnokságban nem lehet velük tartani a lépést hosszú távon.

Arsenal lesz a bajnok :-)