Premier League 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: mate_debrecen Dátum január 24, 2019, 20:41:21
"Befejezték annak a kisrepülőgépnek a keresését, amely az angol élvonalbeli bajnokságban szereplő Cardiff City labdarúgócsapatának friss igazolásával, Emiliano Salával a fedélzetén tűnt el a radarképekről hétfőn este a La Manche-csatorna felett."

Ennyit ér meg, már nem is keresik? :'(
https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/emiliano-sala-a-repuelo-ugy-nez-ki-mint-ami-szet-akar-esni/1sllfth0o60p91bwv8cnty0ow2


Remélem minél hamarabb jön a Sarri out, lehetőleg jóval a Pudva elleni meccs előtt. A mai után nem maradt más megoldás a kékeknél.

Idézetet írta: Greipel Dátum február 10, 2019, 18:21:56
Remélem minél hamarabb jön a Sarri out, lehetőleg jóval a Pudva elleni meccs előtt. A mai után nem maradt más megoldás a kékeknél.

Ennek a csurhenek igazabol tok mindegy ki az edzo. Hazard & co megbuktat mindenkit, fentrol meg nem jon mar annyi penz hogy lecsereljek a fel brigadot.
(Aguero egyedul megnyeri nekem a fantasy-t  :redchug:)

Sterling mikor lett ennyire pro?  :o
És a Chelsea játékosai mikor felejtettek el focizni (vagy csak nincsen kedvük..)?

Második félidőbe kapcsolódtam be, de ez alázás... Olyan, mintha valami profi fifás játszana egy full kezdővel.

Chelsea legutóbb 3 bajnokija:
Bournemouth - Chelsea 4-0
Chelsea - Huddersfield 5-0
Manchester City - Chelsea 6-0
.
.
Következő bajnoki: Chelsea - Tottenham 7-0 ??  ;D


A Man. United - 'pool meccsen jobban lehet aludni, mint a Forma 1-en. Igazából a Liverpoolnak lassan minden 10. meccse nézhető  :bash: Húú, esküszöm, a Unitednek szurkolok, vagy annak, hogy de Gea sérüljön le, mert cseréje a Unitednek nincs, holott még van egy félidő  :)

Ket ekkora rangado, es ilyen szutyok jatek. Inkabb neztem volna tollaslabdat. Ezert kar volt teve elott maradni  :crazy:

HA HA HA  ... Rudiger lefogta Sarit , h nehogy kiusse Kepat  ;D ;D

Kepa valószínűleg tudja, amit kb mindenki, hogy Caballero egy balfék, ezért nem jött le.

https://www.youtube.com/watch?v=sgZpHFULdCw

Teljesen mindegy ki mit tud, ha az edzod azt mondja lecserelnek, akkor lejossz a palyarol.. :D

Bongyori David Luizzal beszélte meg a dolgot amúgy Kepa, aki nagymestere ennek a lehívnak a pályáról, de nem jössz le dolognak.

#103 február 24, 2019, 22:41:17, peshark
John Terry, a Chelsea legendája a Kepa-esetről:
"Ha a számodat látod a táblán, akkor mutatsz némi tiszteletet és lejössz a pályáról. A többit meg utána megbeszélitek."

Up: azota mar Sarri "megvedte" a kapust, gondolom mar varta az oltozoben a sajto felelos egy ampulla Rivotril kisereteben, hogy na ezt szepen beveszed es utana ezt meg ezt nyilatkozod az esetrol... ::)

#104 február 25, 2019, 07:22:20, TiB
Idézetet írta: peshark Dátum február 24, 2019, 22:35:22
John Terry, a Chelsea legendája a Kepa-esetről:
"Ha a számodat látod a táblán, akkor mutatsz némi tiszteletet és lejössz a pályáról. A többit meg utána megbeszélitek."

Reméljük nem lesz szokványos Kepa esete, bár én tartok tőle, hogy igen. Kezd kiveszni az ilyen hozzáállás, mint amit Terry is mondott.