La Liga 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#60 február 10, 2019, 11:23:08, oakland23
Amúgy szerintem ezeket a tévedéseket tök direkt csinálják, hogy legyen miről beszélni. Mi is ezt tesszük, aztán az as, a sport meg a többi sportlap gondolom oldalakat szentel a meccsnek, neten kommentek millió szólnak a meccsről, az mind reklám, bevágnak képeket, videókat, stb... mind-mind reklám. Most del Cerro J. Estrada meg a videós vakegér társa mondjuk egy fordulót nem vezet amolyan 'büntetiből', hát na... Ilyet nem lehet tévedni.
Girona-Huescán Stuanit rúgták fel, azt is lehetett volna fújni tizire, tán a kopasz Lahoz azt mondta a videós szobából, hogy mehet tovább...
De a Bundesben, MLS-ben is születtek érdekes döntések VAR után, szóval ahhoz képest, hogy a vb-n szerintem kurva jól működött, a bajnokságokban nagyjából a VAR ilyen formában lófaszt sem ér. El sem tudom képzelni, mi lesz majd a BL-ben, ahol még nagyobb, sötétebb érdekek munkálkodnak majd a háttérben.

(Mondjuk az is kemény, hogy rövid időn belül az angoloknál a 'pool két orbitális lesgólt lőtt most rövid időn belül. Tegnap is, meg még korábban tán akkor is Mané volt lesen, de nem pár centis lesen, hanem szó szerint méteres lesen... ) Na mondjuk azt VAR-ral nehéz lett volna benézni, és igen, mondta is a kommentár, hogy egy-két ilyen döntésen bajnoki címek dőlhetnek el, és hát ja, kár tagadni.

LaLiga: Újabb pontvesztés?

A szombati kínálatból arra fogadunk, hogy melyik játékos nem szerez gólt! Olvasd tovább



Tegnapi Barca elso tizenegyese is vicc kategoria, Pique is egy istabil(plane vonalon belul) , meg ugye ez nem real, igy nem erdemes rola beszelni.

Florentino Pérez dörzsöli a markát. Van amiből finanszírozni Kassait és társait. Bundás Margit.  ;D

Kommentátor mondta a Real-Girona meccs közben, hogy (most fejből nem tudom pontosan idézni, de kb-re) ha Marcelo játszik a védelem bal szélén, akkor 57 percenként kap gólt a Madrid átlagban, Raguillónnal ez 120 perc fölött van  ;D
Sokan már korábban is ekézték, hogy mennyire balfasz a védekezést illetően. Én, aki inkább a támadó foci szerelmese, fel sem tűnt, de most, hogy ezek a kritikák egyre élesebbek, elkezdtem én is nézni a mozgását (mint amikor NBA-ban player specialt teszek, teljesen máshogy nézem a meccset  ;D), és tényleg, ez a Marcelo tökre el van varázsolva. De már támadásban sem tesz hozzá annyit, amit még hozzátett, amikor CR7 játszott előtte. Nem tudom, milyen szerződése van, de csodálkoznék, ha még jövőre is a Madrid játékosa lenne, de ugyanígy vagyok Bale-lel is.

De hogy a Barcát sem értem, az is biztos. Elhozza Boatenget, persze ok, zsebpénzért mert tán valami 2 M Eurót fizettek érte, ami tényleg aprópénz, de amit hétvégén is csinált... Nem tudom, miért nem hoznak fel valakit, beteszik egy-két ilyen meccsre, nevet szerez magának, talán még gólokat is lő, aztán mai árakat nézve 40-50 milliót máris lehet kérni érte. Legalábbis így gondolom én. Vagy ha már hozni akartak egy nyugdíjast, akkor miért nem szóltak Ronaldinhnak  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 18, 2019, 09:23:45
Kommentátor mondta a Real-Girona meccs közben, hogy (most fejből nem tudom pontosan idézni, de kb-re) ha Marcelo játszik a védelem bal szélén, akkor 57 percenként kap gólt a Madrid átlagban, Raguillónnal ez 120 perc fölött van  ;D
Sokan már korábban is ekézték, hogy mennyire balfasz a védekezést illetően. Én, aki inkább a támadó foci szerelmese, fel sem tűnt, de most, hogy ezek a kritikák egyre élesebbek, elkezdtem én is nézni a mozgását (mint amikor NBA-ban player specialt teszek, teljesen máshogy nézem a meccset  ;D), és tényleg, ez a Marcelo tökre el van varázsolva. De már támadásban sem tesz hozzá annyit, amit még hozzátett, amikor CR7 játszott előtte. Nem tudom, milyen szerződése van, de csodálkoznék, ha még jövőre is a Madrid játékosa lenne, de ugyanígy vagyok Bale-lel is.

De hogy a Barcát sem értem, az is biztos. Elhozza Boatenget, persze ok, zsebpénzért mert tán valami 2 M Eurót fizettek érte, ami tényleg aprópénz, de amit hétvégén is csinált... Nem tudom, miért nem hoznak fel valakit, beteszik egy-két ilyen meccsre, nevet szerez magának, talán még gólokat is lő, aztán mai árakat nézve 40-50 milliót máris lehet kérni érte. Legalábbis így gondolom én. Vagy ha már hozni akartak egy nyugdíjast, akkor miért nem szóltak Ronaldinhnak  :)

Marcelo addig volt hasznos amig ott volt mellette a cimbi. Egyreszrol mert nagyon ereztek egymast CR-rel, masreszt mert CR (Marcelo segitsegevel) tudott annyi golt loni hogy beleferjenek a kapott golok Marci oldalan :D

LaLiga: Megéri ennyiért a Barcelona?

Hogy mennyi? Duplázó közeli szorzó a Barcára? Gondoljuk ezt át! Olvasd tovább


Mire kapott a Real tizit  :D És akkor Ramos szerint a VAR igazságosabbá teszi a labdarúgást  ;D

A Real ellen nem szokás tizit adni, de nekik illik befújni. VAR ide, VAR oda, az ő meccseiken mindig nekik fog lejteni a pálya...


Idézetet írta: petercrouch Dátum február 24, 2019, 22:20:15
Mire kapott a Real tizit  :D És akkor Ramos szerint a VAR igazságosabbá teszi a labdarúgást  ;D

LaLiga: Lecsap az uruguayi gólvágó?

Péntek este kiesési rangadót rendeznek a spanyol bajnokságban! Olvasd tovább


Idézetet írta: mate_debrecen Dátum február 25, 2019, 15:24:55
A Real ellen nem szokás tizit adni, de nekik illik befújni. VAR ide, VAR oda, az ő meccseiken mindig nekik fog lejteni a pálya...

Ez tény, és egyben tradíció... Franco idejében fegyverrel, napjainkban pénzzel oldják meg, ami nem megy a pályán...  :police: :2guns:

A kedvenc Real tizim az akkori időkből:

https://www.youtube.com/watch?v=-dbGJlFFdus   ;D ;D ;D ;D ;D

Ez tizit ért akkor a Real Madrid javára... Egy BL-döntőben ráadásul!!!  :D #szánalmas

#72 március 02, 2019, 12:19:37, SPF Admin
LaLiga: Jöhet még egy El Clásico

Szerdán a Barcelona jutott tovább, de vajon képes lesz érvényesíteni játékbeli fölényét a Madrid?  Olvasd tovább

Élő közvetítés

A Real Madrid - Fc Barcelona találkozót élőben követheted a Unibet TV-n. A közvetítéshez aktív számlával kell rendelkezned (egyenleged nagyobb, mint nulla vagy volt minimum 1 fogadásod az elmúlt 24 órában). Földrajzi korlátozások lehetnek érvényben.


A héten már nem lesz több El Clásio a Real Madrid szerencséjére :D Nehéz hetük volt szegényeknek. :-\

Idézetet írta: TiB Dátum március 03, 2019, 10:18:05
A héten már nem lesz több El Clásio a Real Madrid szerencséjére :D Nehéz hetük volt szegényeknek. :-\
Ramos mindent kiadott magából, tudta, hogy a Valladolid meg az Ajax ellen sem játszik  ;D Remélem, hogy az Ajax is ad egy pofont a Madridnak, egyedül Vinicius veszélyes, de szegény srácot már szinte sajnálom, semmi nem akart összejönni neki, pedig ügyes nagyon, csak az utolsó döntései nem akarnak sülni, akár passz, akár lövés.

Amúgy rakás szar a Madrid, ha az Ajaxnak lesz ezúttal mákja, és mondjuk kap egy semleges pályát, hát ... Azért kétszer kapott ki úgy a Barcától, hogy igazából a Barca sem tolt olyan hűdejó focit. De majd lesz ennek böjtje, ah egyszer Messi elhagyja a csapatot, pláne ha addig a Real felépít egyet...