Március 19, 2019, 02:31:20 am CET

Szerző Téma: La Liga 2018/19  (Megtekintve 2977 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető alexthebest

• Régi motoros
Re:La Liga 2018/19
« Válasz #60 Dátum: Február 10, 2019, 06:58:05 am CET »
A ket rossz itelet amit en irtam meg az elso felidoben tortent. Nem tudom minek neztek vissza hogy Grizi lesen volt-e vagy sem, amikor kozvetlenul elotte Viniciust rugtak el, nem a labdat.  :D Majd megint csak Vinicius kapott, de az kivul volt sztem, nem ert buntetot.  :D A vicc hogy mindkettot percekig neztek, majd mintha azt mondtak volna, ahh, mit centizgessunk, hagyjuk a g.-be, jo ez igy  :D :D
Amugy egyre jobb az a csokifiu (es a tobbi fiatal), maig nem ertem miert csak perceket kapott a gyoker Lopetegui-tol.
Hat ja, aztan a masodik felidoben is volt par megkerdojelezheto dontes. Morata esetet nem mutattak vonalban a meccs alatt, legalabbis en nem lattam, mashol meg nem neztem, azt passzolom. De a lapokat is erdekesen szorta a spori. Spanyol jatekvezetes VAR-ral megspekelve egy derbin, nesze nektek.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető oakland23

• Veterán
  • majom
  • Kedvenc iroda: bet365
« Válasz #61 Dátum: Február 10, 2019, 08:58:35 am CET »
Amúgy szerintem ezeket a tévedéseket tök direkt csinálják, hogy legyen miről beszélni. Mi is ezt tesszük, aztán az as, a sport meg a többi sportlap gondolom oldalakat szentel a meccsnek, neten kommentek millió szólnak a meccsről, az mind reklám, bevágnak képeket, videókat, stb... mind-mind reklám. Most del Cerro J. Estrada meg a videós vakegér társa mondjuk egy fordulót nem vezet amolyan 'büntetiből', hát na... Ilyet nem lehet tévedni.
Girona-Huescán Stuanit rúgták fel, azt is lehetett volna fújni tizire, tán a kopasz Lahoz azt mondta a videós szobából, hogy mehet tovább...
De a Bundesben, MLS-ben is születtek érdekes döntések VAR után, szóval ahhoz képest, hogy a vb-n szerintem kurva jól működött, a bajnokságokban nagyjából a VAR ilyen formában lófaszt sem ér. El sem tudom képzelni, mi lesz majd a BL-ben, ahol még nagyobb, sötétebb érdekek munkálkodnak majd a háttérben.

(Mondjuk az is kemény, hogy rövid időn belül az angoloknál a 'pool két orbitális lesgólt lőtt most rövid időn belül. Tegnap is, meg még korábban tán akkor is Mané volt lesen, de nem pár centis lesen, hanem szó szerint méteres lesen... ) Na mondjuk azt VAR-ral nehéz lett volna benézni, és igen, mondta is a kommentár, hogy egy-két ilyen döntésen bajnoki címek dőlhetnek el, és hát ja, kár tagadni.
« Utoljára szerkesztve: Február 10, 2019, 11:23:08 am CET írta oakland23 »

Nem elérhető SPF Előzetes

• Tősgyökeres
« Válasz #62 Dátum: Február 15, 2019, 16:41:45 pm CET »
LaLiga: Újabb pontvesztés?

A szombati kínálatból arra fogadunk, hogy melyik játékos nem szerez gólt! Olvasd tovább

Nem elérhető Greipel

« Válasz #63 Dátum: Február 17, 2019, 13:57:58 pm CET »
 ;D

Nem elérhető sunik29

• Tősgyökeres
  • Fotelszurkolo
Re:Bajnokok Ligája Fogadások 2018/19
« Válasz #64 Dátum: Február 17, 2019, 14:06:59 pm CET »
Tegnapi Barca elso tizenegyese is vicc kategoria, Pique is egy istabil(plane vonalon belul) , meg ugye ez nem real, igy nem erdemes rola beszelni.

Nem elérhető Milan

• Veterán
  • Siempre Milan!
« Válasz #65 Dátum: Február 17, 2019, 15:17:17 pm CET »
Florentino Pérez dörzsöli a markát. Van amiből finanszírozni Kassait és társait. Bundás Margit.  ;D

Nem elérhető oakland23

• Veterán
  • majom
« Válasz #66 Dátum: Február 18, 2019, 09:23:45 am CET »
Kommentátor mondta a Real-Girona meccs közben, hogy (most fejből nem tudom pontosan idézni, de kb-re) ha Marcelo játszik a védelem bal szélén, akkor 57 percenként kap gólt a Madrid átlagban, Raguillónnal ez 120 perc fölött van  ;D
Sokan már korábban is ekézték, hogy mennyire balfasz a védekezést illetően. Én, aki inkább a támadó foci szerelmese, fel sem tűnt, de most, hogy ezek a kritikák egyre élesebbek, elkezdtem én is nézni a mozgását (mint amikor NBA-ban player specialt teszek, teljesen máshogy nézem a meccset  ;D), és tényleg, ez a Marcelo tökre el van varázsolva. De már támadásban sem tesz hozzá annyit, amit még hozzátett, amikor CR7 játszott előtte. Nem tudom, milyen szerződése van, de csodálkoznék, ha még jövőre is a Madrid játékosa lenne, de ugyanígy vagyok Bale-lel is.

De hogy a Barcát sem értem, az is biztos. Elhozza Boatenget, persze ok, zsebpénzért mert tán valami 2 M Eurót fizettek érte, ami tényleg aprópénz, de amit hétvégén is csinált... Nem tudom, miért nem hoznak fel valakit, beteszik egy-két ilyen meccsre, nevet szerez magának, talán még gólokat is lő, aztán mai árakat nézve 40-50 milliót máris lehet kérni érte. Legalábbis így gondolom én. Vagy ha már hozni akartak egy nyugdíjast, akkor miért nem szóltak Ronaldinhnak  :)

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #66 Dátum: Február 18, 2019, 09:23:45 am CET »
Számlanyitási ajánlat

Nyisson számlát a bet365-nél ma és igényelje 100%-os Kezdő bónuszát.

Részvételi feltételek érvényesek.

Nem elérhető alexthebest

• Régi motoros
« Válasz #67 Dátum: Február 18, 2019, 11:56:02 am CET »
Kommentátor mondta a Real-Girona meccs közben, hogy (most fejből nem tudom pontosan idézni, de kb-re) ha Marcelo játszik a védelem bal szélén, akkor 57 percenként kap gólt a Madrid átlagban, Raguillónnal ez 120 perc fölött van  ;D
Sokan már korábban is ekézték, hogy mennyire balfasz a védekezést illetően. Én, aki inkább a támadó foci szerelmese, fel sem tűnt, de most, hogy ezek a kritikák egyre élesebbek, elkezdtem én is nézni a mozgását (mint amikor NBA-ban player specialt teszek, teljesen máshogy nézem a meccset  ;D), és tényleg, ez a Marcelo tökre el van varázsolva. De már támadásban sem tesz hozzá annyit, amit még hozzátett, amikor CR7 játszott előtte. Nem tudom, milyen szerződése van, de csodálkoznék, ha még jövőre is a Madrid játékosa lenne, de ugyanígy vagyok Bale-lel is.

De hogy a Barcát sem értem, az is biztos. Elhozza Boatenget, persze ok, zsebpénzért mert tán valami 2 M Eurót fizettek érte, ami tényleg aprópénz, de amit hétvégén is csinált... Nem tudom, miért nem hoznak fel valakit, beteszik egy-két ilyen meccsre, nevet szerez magának, talán még gólokat is lő, aztán mai árakat nézve 40-50 milliót máris lehet kérni érte. Legalábbis így gondolom én. Vagy ha már hozni akartak egy nyugdíjast, akkor miért nem szóltak Ronaldinhnak  :)

Marcelo addig volt hasznos amig ott volt mellette a cimbi. Egyreszrol mert nagyon ereztek egymast CR-rel, masreszt mert CR (Marcelo segitsegevel) tudott annyi golt loni hogy beleferjenek a kapott golok Marci oldalan :D

• Tősgyökeres
« Válasz #68 Dátum: Február 22, 2019, 21:59:05 pm CET »
LaLiga: Megéri ennyiért a Barcelona?

Hogy mennyi? Duplázó közeli szorzó a Barcára? Gondoljuk ezt át! Olvasd tovább

Nem elérhető petercrouch

• Haladó
« Válasz #69 Dátum: Február 24, 2019, 22:20:15 pm CET »
Mire kapott a Real tizit  :D És akkor Ramos szerint a VAR igazságosabbá teszi a labdarúgást  ;D

Nem elérhető mate_debrecen

• Haladó
« Válasz #70 Dátum: Február 25, 2019, 15:24:55 pm CET »
A Real ellen nem szokás tizit adni, de nekik illik befújni. VAR ide, VAR oda, az ő meccseiken mindig nekik fog lejteni a pálya...

Mire kapott a Real tizit  :D És akkor Ramos szerint a VAR igazságosabbá teszi a labdarúgást  ;D

• Tősgyökeres
« Válasz #71 Dátum: Február 28, 2019, 19:02:49 pm CET »
LaLiga: Lecsap az uruguayi gólvágó?

Péntek este kiesési rangadót rendeznek a spanyol bajnokságban! Olvasd tovább

Elérhető zsivany20

« Válasz #72 Dátum: Március 01, 2019, 08:40:59 am CET »
A Real ellen nem szokás tizit adni, de nekik illik befújni. VAR ide, VAR oda, az ő meccseiken mindig nekik fog lejteni a pálya...

Ez tény, és egyben tradíció... Franco idejében fegyverrel, napjainkban pénzzel oldják meg, ami nem megy a pályán...  :police: :2guns:

A kedvenc Real tizim az akkori időkből:

https://www.youtube.com/watch?v=-dbGJlFFdus   ;D ;D ;D ;D ;D

Ez tizit ért akkor a Real Madrid javára... Egy BL-döntőben ráadásul!!!  :D #szánalmas

• Tősgyökeres
« Válasz #73 Dátum: Március 02, 2019, 11:42:40 am CET »
LaLiga: Jöhet még egy El Clásico

Szerdán a Barcelona jutott tovább, de vajon képes lesz érvényesíteni játékbeli fölényét a Madrid?  Olvasd tovább

Élő közvetítés

A Real Madrid - Fc Barcelona találkozót élőben követheted a Unibet TV-n. A közvetítéshez aktív számlával kell rendelkezned (egyenleged nagyobb, mint nulla vagy volt minimum 1 fogadásod az elmúlt 24 órában). Földrajzi korlátozások lehetnek érvényben.

« Utoljára szerkesztve: Március 02, 2019, 12:19:37 pm CET írta SPF Admin »

Nem elérhető TiB

• Haladó naplós
  • Régi motoros
« Válasz #74 Dátum: Március 03, 2019, 10:18:05 am CET »
A héten már nem lesz több El Clásio a Real Madrid szerencséjére :D Nehéz hetük volt szegényeknek. :-\

Sportfogadas.org

Mérkőzéslista
« Válasz #74 Dátum: Március 03, 2019, 10:18:05 am CET »