Bundesliga 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Remélem kiesnek a picsába.  :fakk: A maradj talpon-ban ez lett volna a 25. pipa zsinórban, gondoltam majd most megtöröm az Örök Törvény-t és végre egyszer nyerek ezzel a senkiházi schalkéval is. Nem tudtam elképzelni az 5 meccsből nulla pontot, pedig az évtizedek során már megtanulhattam volna: a bundásban MINDEN lehetséges!


Nem néztem utána, de rekordgyanús:
A Herhta ellen az első öt fordulóban minden meccsen ítéltek tizenegyest. Pénteken a hatodik fordulóban a Bayern ellen játszanak  ;D

Hulyen hangzik egy ujabb hazai zako utan, de a Koln kilog a Bundes kettobol, aligha maradnak lent meg egy evet. A helyzetek nem igazan ernek golla, es szerencsejuk sincs. Viszont a szogletekkel meg tudnak orulni, a 35. percig egyet sem rughattak (a Duisburg egyet), aztan 13-4 lett a vege  :redchug:

Bundesliga: Problémák Münchenben

A Dortmund tovább folytatná jó szériáját, most idegenben nyernének! Olvasd tovább


Bundesliga: Dárdai a Dortmundot is elkapná

A Bayern Münchent már legyőzte a Hertha, most jöhet a Borussia Dortmund? Idegenben kéne bizonyítani Dárdai legénységének.  Olvasd tovább


Bundesliga: Bajban a Dortmund, átalakul a Hertha

Már nem az a védekező focit erőltető csapat a Hertha, de mire mennek így a dinamikusan játszó Leipzig ellenében? Olvasd tovább


Bundesliga: Dortmund - Bayern München a hétvége rangadója!

Szombaton Dortmund - Bayern München, előtte pedig egy Werder Bremen - Monchengladbach találkozóval hangolódunk! Olvasd tovább


Bundesliga: Egy vasárnap délután Lipcsében

Lipcsébe nem nyerni járnak a csapatok, idén nagyon kevesen tréfálták meg Werneréket, most erre készül a Leverkusen! Olvasd tovább


Bundesliga:

Dárdai Pál csapata a Hertha, hétvégén a Hoffenheimet fogadja. Érik egy újabb berlini meglepetés? Olvasd tovább


Ez a bundásliga mindig tud jobbat, most épp egy vigyorgó dagadék partjelző mutatta meg hogy a hamburgerek eltüntetése jobban megy neki minden bizonnyal, mint a leshelyzetek beintése, kb 10 mp-el az egyvonal után gondol egyet és emeli a zászlót, gól visszavonva. A hab a tortán, hogy szolidaritásból vagy csak azt bizonyítva hogy nekik se sok közük van a munkájukhoz, a videóbírós kollégák bár visszanézték az esetet, mégse adták meg a gólt  :)

Mekiből hívtak partjelzőt vagy nem is értem ez hogy került oda...
Azt se vágom hogy minek őrült annyira, lehet underre fogadott  ::)

Bundesliga:

Az irodáknál a Leverkusen a favorit a hétfő esti Bundesliga mérkőzésen, de vajon van érték az alacsony szorzójukban?  Olvasd tovább


Bundesliga: Felülmúlják a tavalyi Ruhr-vidéki derbit?

Egy tavalyihoz méltó, újabb izgalmas Ruhr-vidéki rangadót hoz a szombat délután?  Olvasd tovább


#27 december 19, 2018, 11:04:53, SPF Admin
Bundesliga: Mozgalmas szerda este

Melyik arcát mutatja a hétközi mérkőzésen a Schalke és a Leverkusen? A Bayernre is komoly erőfelmérő vár a Leipziggel szemben. Olvasd tovább


Bundesliga: Rutinból megoldanák

Egykori kenyéradójához látogat Niko Kovac, hogy tovább csökkentse csapata, a Bayern Münich hátrányát a Borussia Dortmunddal szemben egy újabb sikerrel.  Olvasd tovább


Hali!Frankfurt-München ma 1x 2.4 nagy pénzel?