Bundesliga 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csosza77 Dátum december 22, 2018, 05:45:43
Hali!Frankfurt-München ma 1x 2.4 nagy pénzel?
Ha érzed, be kell húzni. A Frankfurt szokott pontokat lopkodni a Bőrgatyásoktól, de én inkább mondok mást neked.

Frankfurt büntetőlapjai 1,5 felett @ 1,84 (unibet)

Tegnap néztem ki, egész jó tippnek tűnik jó odds mellett. Utolsó három Frankfurt-Bayern bajnokin simán jött, még máig emlékszem, hogy a Kovac-féle, még Husztival felálló Frankfurt mennyire agresszív focit tolt a Bayern ellen. Grafe vezeti, ő azért nem annyira szűkmarkú, én nagyon meg lennék lepve, ha a Frankfurt ne szedne össze két lapot. Rebic biztosan kisír egyet magának, meg valamelyik védő kap még egyet, aztán lehet is pipálni a tippet.


Bazzeg ez nagyon elment..de a két sárga jó lett

Götze ugrásán átment a mémhenger

Két gólpassz mellett a paintmesterek figyelmét is megnyerte. Tovább


Bundesliga: Övék a jövő?

Szombaton a Leverkusen a sérülésekkel sújtott Bayern Münchent fogadja. Az újdonsült edző, Peter Bosz számára a pontszerzés a fő cél.  Olvasd tovább


Bundesliga: Fordul a kocka?

Formában a Werder Bremen, de jönnek a gólok a Stuttgart ellen is? Olvasd tovább


Bundesliga: Kellemes meglepetés

Az Eintracht Frankfurt lehetne a jövő nagy csapata, de nyáron szétszedik őket, előtte azonban profitáljunk belőlük! Olvasd tovább


Bundesliga: Döntőnek is beillik

A Borussia Dortmund idegenben tréfálná meg a Bayern Münchent.  Olvasd tovább


Remek csel, majd egy ügyes emelés, végül gól

"Arra gondoltam, hogy megszerzem a labdát és gólt szerzek" - Matheus Cunha. Ennyi egy szép találat története. Tovább


José Mourinho a német bajnokságban?

"Telt stadionok, remek szervezés, nagyon jó taktikai húzások a legtöbb csapatnál, szóval meglehetősen érdekesnek találom a Bundesligát" - fogalmazott a portugál. Tovább


Bundesliga: Kellenek a gólok!

A Werder Bremen nem viccel idén, ha gólszerzésről van szó, betalálnak a Bayern kapujába is? Olvasd tovább


Bundesliga: Harcban minden fronton!

Az Eintracht Frankfurt feltett célja a jövő évi Bajnokok Ligája indulás, ehhez nyerni kell a Wolfsburg otthonában! Olvasd tovább


Bundesliga: Mindent eldönt a Ruhr-vidéki derbi?

A Dortmund a bajnoki címért harcol, míg a Schalke a kiesés elől menekül.  Olvasd tovább


A szokásos izgalmakat tartogatja a Bundesliga.

Ki lesz a bajnok a 2018/2019-es szezonban?

A) Bayern München
B) Bayern München
C) Bayern München
D) Bayern München

Bundesliga: Gyötrelmes versenyfutás

Ki hibázik kevesebbet? Borussia Dortmund vagy a Bayern München?  Olvasd tovább


valaki biztos jól keresett ezzel a 6-1-es félidővel is