Mennyei kettő 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


NB2: Keleten találtunk értékes szorzókat
Túl vagyunk az első hétközi NB2-es fordulón, és nem is maradtunk meglepetések nélkül. A feljutást célként kitűző csapatok közül Vasas a Csabával remizett, de mind a Gyirmót, a Győr és a ZTE kikapott. Utóbbi csapattal kiemelten foglalkozunk, vasárnap a Tiszaújváros otthonában javíthatnak. Rajtuk kívül a Balmazújváros-Cegléd meccs a terítéken a két hetes szünet előtti utolsó beharangozóban! Olvasd tovább ITT!


Az szép...Vasas 89. percig 1:3-ra vezetett...nem érdemelnek ezek feljutást... :redchug:


"...nem látja azt a kezdeményező, domináns játékstílust, mely garanciát jelenthet a hőn áhított feljutásra."

Az komoly indok ;D

Ma hétközi forduló az NB2-ben.
Én a Vasast játszhatónak gondolom 1.90-ért, négy döntetlen után melyek közül nem egy elég balszerencsés volt most már illene nyerni, a Kécske a bennmaradásért fog harcolni, még igazoltak utolsó pillanatban hármat hogy ez sikerüljön, de ők sem igazán ütős játékosok. Múltkor a Monor egy vagon helyzetet kihagyott ellenük azért lett 0-0 végül.
Tudásban, keretekben szerintem nagy a különbség, itt a döntő a Vasas hozzáállása lesz mert a Kécske menni fog, harcolni fog, ütközni fog, de ha a Vasas felveszi a kesztyűt és nem nagyképűsködik akkor azért a nagyobb tudás kijön elvileg és nyerhet. A Vasas egyébként nem nagyon engedhet meg sok kisiklást már ha fel akar jutni mert jelenleg többen is előtte állnak a táblázaton.

Még van néhány gondolatom, de azok csak ilyen merengések, nem biztos hogy érdemes játszani is. Kaposvár rám nagyon jó benyomást tett mikor láttam őket, nem véletlenül állnak olyan jól friss feljutóként, meg elég jókat is igazoltak, de a Siófok utóbbi időben nem rossz és ez megyei rangadó, nekem a Kaposvárra 1.80 vékonynak tűnik. Mindenesetre hazait várok még így is itt, de iksz is benne van.
A ZTE-re a 2.60 elég sok, még akkor is ha a Vác egész jól muzsikál eddig, de egy DNB a ZTE-re nem rossz opció mert elvileg x2-ben lehet ez. A ZTE mégiscsak feljutásról álmodik, erősített is, a Vác meg elég szerény anyagi lehetőségekkel bír idén és jelentősen meggyengült, lényegében elment a két legjobbja is mondhatni.
A tipp legnagyobb veszélye amúgy a ZTE kókler vezetése, a klasszikus magyar "gőzöm nincs róla, de a hatalomnál jól fekszek, ide tettek kvázi, akkor már belepofázok meg basáskodok" típusú. Legutóbb elküldték az edzőt Nagy Tamást akivel pedig végre egész jól indultak a bajnokságban:-)

NB2: Itt a gól, hol a gól...
Sűrű a program a Merkantil Bank liga csapatainak, a múlt hétvégi kupameccseket hétközi bajnoki forduló követte. Az élen álló Békéscsaba már kedden pályára lépett és rangadót nyert a Győri ETO ellen, még az addigi második Soroksár botlását a Gyirmót és a Kaposvár használta ki és előzött. A dobogós csapatok közül az első két helyen álló meccsével foglalkozunk!

NB2 nézőszámok 9 forduló után. Zárójelben a tavalyi átlag. forrás: magyarfutball.hu

Horváth Feri nélkül viszont nem megy majd ez a szekér, az az érzésem  :bash:

Idézetet írta: mate_debrecen Dátum augusztus 31, 2018, 23:15:02
Ahogy az Újváros feljavult, szerintem a Cegléd ellen mehet hazaiba  :beerchug: :beerchug:

NB2: Hétközi szorzó kavalkád
Alig, hogy véget ért a vasárnapi forduló, szerdán ismét pattog a labda az NB2-ben. A magyar foci szerelmesei élvezhetik a sűrű a programot, ellenben a délután három órás kezdési időpont nem szurkoló barát. Két, előzetesen a feljutást megcélzó csapat is a fővárosban meccsel: a ZTE a Soroksár otthonában, míg a Vasas a Vác óbudai albérletében szeretné begyűjteni a három pontot. Mindkét csapatra kapott szorzó érdekesnek mondható. Olvasd tovább ITT!

Idézetet írta: mate_debrecen Dátum szeptember 30, 2018, 22:51:24
Horváth Feri nélkül viszont nem megy majd ez a szekér, az az érzésem  :bash:
Horváthferivel ment? :) Teljesen kicserélődött a keret, kb. a nulláról kellett csapatot építeni. A védekezést próbálta rendbe tenni, és a csapategységre fektette a hangsúlyt. Szerintem top10-be értek volna, de hogy komoly eredményt elérjenek ahhoz kevés volt. Bekő szerintem jó időben szállt be, a megkezdett úton kell haladnia tovább. Szerintem vele se lesznek kiesési problémák Újvárosban - kivéve ha esetleg tényleg lesznek fizetési gondok elfogy a pénz..

NB2: Rangadón mumust fogad a ZTE!

A címhez hűen jelen forduló-beharangozónkat a vasárnap délután 17:00-kor kezdődő Zalaegerszeg - Gyirmót mérkőzésnek szenteljük nagyrészt! Komoly tétje lesz ugyanis a rangadónak, hiszen egy esetleges hazai győzelem akár élre is repíthetné a Zala megyeieket! Olvasd tovább ITT!


NB2: Soroksáron is remizhet a Vasas

Sokan megkérdőjelezik, hogy a válogatott meccsek miatt szükség van-e arra, hogy az NB1 mellett az NB2-ben is halasszanak fordulót.… Olvasd tovább


NB2: Vasas-Gyirmót: ellentétes előjelekkel

A Vasas a Soroksár ellen vereséggel, a Gyirmót a Monor ellen hét gólt szerezve hangolt a rangadóra. Olvasd tovább


Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum október 27, 2018, 16:04:18
NB2: Vasas-Gyirmót: ellentétes előjelekkel

A Vasas a Soroksár ellen vereséggel, a Gyirmót a Monor ellen hét gólt szerezve hangolt a rangadóra. Olvasd tovább

Gyirmót DNB vagy esetleg over, de nekem a DNB tetszik jobban. A Vasasról mindig el lehet mondani, hogy nagyon kellene nyernie, de aztán gyakran nem nyer mégsem. Láttam mindkettőt idén, a Gyirmótot kétszer is, nekem egyértelműen a Gyirmót tetszett jobban, felfelé megy a formájuk úgy érzem, egyértelműen cél a feljutás tudtommal míg a Vasasról meglepődve hallottam múltkor, hogy nem feltétlen elvárás az azonnali feljutás ( nem tudom igaz-e ). Hát, ahogy pl. Balmaz ellen játszottak pár hete az alapján el is tudom képzelni, mert ott kifejezetten rossz teljesítményt nyújtottak, csalódás volt.
A Balmazról jut eszembe, sajnos vereséget várok Csabán tőlük. A Csaba egy jól összerakott, fiatal, sokat  futó csapat, otthon különösen veszélyesek. A Balmazújváros leszálló ágban van, pénzügyi problémákról is hallani, de mióta Horvátferkó távozott azóta Bekővel a csapatnak kb. nincs játéka, harcolnak, mennek, de ez kevés, eddig csak vagy vereség vagy iksz a mérleg Bekővel.

Szépen lejött mindkét tipped  :beerchug:

Nem, itt úgy látom, Bekő sem tud csodát csinálni, sajna egyre inkább azt érzem, hogy jövőre kéét osztály lesz a Gyirmót és Újváros között  :(

Idézetet írta: firgabácsi Dátum október 27, 2018, 23:35:05
Gyirmót DNB vagy esetleg over, de nekem a DNB tetszik jobban. A Vasasról mindig el lehet mondani, hogy nagyon kellene nyernie, de aztán gyakran nem nyer mégsem. Láttam mindkettőt idén, a Gyirmótot kétszer is, nekem egyértelműen a Gyirmót tetszett jobban, felfelé megy a formájuk úgy érzem, egyértelműen cél a feljutás tudtommal míg a Vasasról meglepődve hallottam múltkor, hogy nem feltétlen elvárás az azonnali feljutás ( nem tudom igaz-e ). Hát, ahogy pl. Balmaz ellen játszottak pár hete az alapján el is tudom képzelni, mert ott kifejezetten rossz teljesítményt nyújtottak, csalódás volt.
A Balmazról jut eszembe, sajnos vereséget várok Csabán tőlük. A Csaba egy jól összerakott, fiatal, sokat  futó csapat, otthon különösen veszélyesek. A Balmazújváros leszálló ágban van, pénzügyi problémákról is hallani, de mióta Horvátferkó távozott azóta Bekővel a csapatnak kb. nincs játéka, harcolnak, mennek, de ez kevés, eddig csak vagy vereség vagy iksz a mérleg Bekővel.