bankkártya

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv. Németben dolgozom sparkasse-nél bankolok,kaptam maestro kártyát aminek a hàtoldalàn nem a megszokott 3számjegy van,hanem 8! Ezzel betudok fizetni? Valakinek tapasztalatötlet?! Kösz

Elméletileg egyes irodánál mennek a Maestro kártyák is (nem magyarországiak). Bet365-nél és Unibetnél megpróbálhatod.

Hol érdemes diákszámlát nyitni? Az OTP Junior jó lenne csak ott ugye nincs VISA és MasterCardról nem lehet Skrillre utalni. A Raiffeisen alapból jó lenne csak ott pont nincs diákszámla.  Ötletek?

haverom kérdését továbbítom, K&H nem engedi befizetni kártyáról őt, javaslat? én a skrillt ajánlottam de ott is nyilatkoznia kellett h fogadási célra nyitja és onnantól nem meg a kártyás fizetés. ha utal skrillre akkor rendben lesz minden? vagy utalhat egyből a fogadóirodának is? köszi a segítséget.

Utalhat direkt az irodának is, de ha több irodához akar befizetni akkor jobb ilyenkor közbeiktatni a Skrillt. Másképp meg mehet direkt az irodának.

K&H-s Visa Electron kártyával tudok befizetni a bet365-höz? A másik kérdésem pedig az lenne, hogy ha a befizetésemet bankkártyával intézem (jelenleg nincs skrill számlám), majd időközben skrill számlát is nyitok, és egy esetleges kiutalást csak hónapok múlva kérnék, akkor azt kérhetem-e skrillre attól függetlenül hogy bankkártyával fizettem be?

Idézetet írta: Stif Dátum január 17, 2014, 16:38:24
K&H-s Visa Electron kártyával tudok befizetni a bet365-höz? A másik kérdésem pedig az lenne, hogy ha a befizetésemet bankkártyával intézem (jelenleg nincs skrill számlám), majd időközben skrill számlát is nyitok, és egy esetleges kiutalást csak hónapok múlva kérnék, akkor azt kérhetem-e skrillre attól függetlenül hogy bankkártyával fizettem be?

Igen be tudsz fizetni. bet365-nél mindig csak arra tudsz kifizetést kérni amiről befizettél.
De ilyenkor befizetsz egy minimumot skrillről és utána már egyből ki tudod arra kérni.

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum január 17, 2014, 16:47:06
Igen be tudsz fizetni. bet365-nél mindig csak arra tudsz kifizetést kérni amiről befizettél.
De ilyenkor befizetsz egy minimumot skrillről és utána már egyből ki tudod arra kérni.
Köszönöm szépen a gyors választ! :) Tehát most befizetek x összeget kártyáról, aztán ha majd idővel kifizetést szeretnék kérni, akkor a skrill számlám birtokában skrillről is befizetek 1500 ft-ot, és onnantól tudok kérni kifizetést a skrillre is. Fantörpikus :D

Érdekes... Sajnos ezt az üzenetet kaptam regisztráció után:

"Tisztelt Ügyfelünk!

Rendszerünk jelezte, hogy bet365 számláján olyan bankkártyát regisztrált, amely sajnos nem alkalmas a szerencsejátékkal kapcsolatos tranzakciók végrehajtására. Részletekért, kérjük, hogy vegye fel a kapcsolatot bankjával.
Számos más fizetési mód közül választhat, amelyeket megtekinthet a weboldal alján lévő Befizetések menün keresztül.
Ha további segítségre van szüksége, kérjük, lépjen kapcsolatba velünk."

Furcsa, mert mint írtam, K&H Visa Electron kártyám van... :-\



#86 július 07, 2016, 17:47:11, Irtis
Semmi értelme, főleg ilyen drágán. Internetkártya már régóta létezik, az is ilyesmi, de csak interneten lehet vele fizetni, szóval az internetes adathalászat ellen jó. Nekem pár éve volt ilyen a CIB Banknál, és ingyenes volt (mind a kártyadíj, mind a ráutalás). A fizikai elvesztés meg nem gáz, mert pin kód nélkül max. kisebb összegeket tudnak csak levenni róla.

Idézetet írta: dynand Dátum július 07, 2016, 14:05:36
http://www.penzcentrum.hu/megtakaritas/itt_a_bejelentes_hamarosan_mindenki_igy_fizethet_magyarorszagon.1050396.html

Tényleg drága, másrészt kicsit az a hátránya is, mint amit az előnyének állítanak be:
nincs mögötte bankszámla, így a kártya elvesztésével a kártyán lévő összeget is bukjuk, ami különösen kellemetlen, ha tényleg ide kérjük a nyereményeinket vagy a fizetésünket.

Csak úgy zárójelben: Skrill és Neteller kártyák is mind prepaid kártyák. Úgy próbálják bevezetni, mintha ők találták volna fel a spanyolviaszt, de nem. :wall: