Európa Liga Fogadások 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintem a PAOK elmozdul a kisebb ellenállás irányába. Mert OK, hogy továbbjuthat, de ahhoz kell a Chelsea-siker. Ha nyer, de közben a Vidi pontot szerez, nem ér semmit. Ha kikapnak, és erre fogadnak is, akkor legalább keresnek egy kis pénzt. Egyébként meg a Vidi oda-vissza farokra húzta a görögöket, akkor miért ne nyerhetne ellenük egyszer a BATE is ??? 7.00-es odds elég jól néz ki

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 13, 2018, 14:05:28
Szerintem a PAOK elmozdul a kisebb ellenállás irányába. Mert OK, hogy továbbjuthat, de ahhoz kell a Chelsea-siker. Ha nyer, de közben a Vidi pontot szerez, nem ér semmit. Ha kikapnak, és erre fogadnak is, akkor legalább keresnek egy kis pénzt. Egyébként meg a Vidi oda-vissza farokra húzta a görögöket, akkor miért ne nyerhetne ellenük egyszer a BATE is ??? 7.00-es odds elég jól néz ki

Én inkább hajlok afelé, hogy hazai pályán nem engedhetik meg maguknak, hogy egy BATE megfarkallja őket, főleg így, hogy van még esély a TJ-ra. Este meglátjuk mi lesz, kivancsi leszek rá. :redchug:

A beharangban olvastam ezt: "Ami ilyen téren továbbra is vonzó lehet, az a félidei 1.0 alatt (1.94), mivel a Vidi idei nemzetközi meccsei közül összesen egyen esett egynél több gól az első 45 perc alatt. Nyomás van a hazai gárdán, viszont nem kell egyből rohamozniuk, egy félidőt nyugodtan labdázhatnak és megnézhetik, hogyan alakul a másik mérkőzés eredménye."

Telt háznál nyugodt labdázgatás valahogy nem jön össze nekem, de majd meglátjuk  :beerchug:

Kijött közben a Vidi meccsre a kezdő. Kutya legyek ha ez a Chelsea nem fog nyerni...


Idézetet írta: oakland23 Dátum december 13, 2018, 14:05:28
Szerintem a PAOK elmozdul a kisebb ellenállás irányába. Mert OK, hogy továbbjuthat, de ahhoz kell a Chelsea-siker. Ha nyer, de közben a Vidi pontot szerez, nem ér semmit. Ha kikapnak, és erre fogadnak is, akkor legalább keresnek egy kis pénzt. Egyébként meg a Vidi oda-vissza farokra húzta a görögöket, akkor miért ne nyerhetne ellenük egyszer a BATE is ??? 7.00-es odds elég jól néz ki

Igazad lett sajnos leadta ez a mocsok csapat..  >:(

Idézetet írta: davixxx Dátum december 14, 2018, 07:20:04
Igazad lett sajnos leadta ez a mocsok csapat..  >:(

Csak 1500 Ft-tal mertem húzni, aztán mikor mondja a Vidi meccs alatt a kopasz, hogy 0-1, majd 0-2, majd megnézem a gépen a fi. eredményét, és látom, hogy 0-3, nem tudtam, hogy sírjak, vagy nevessek. Egyrészt örültem, hogy 8-9 ezer tiszta, másrészt meg mégsem örültem, mert nagyobb tétet is elbírt volna.

Európa Liga, Legjobb32:

Viktoria Plzen (cseh)–Dinamo Zagreb (horvát)
FC Bruges (belga)–Salzburg (osztrák)
Rapid Wien (osztrák)–Inter (olasz)
Slavia Praha (cseh)–Genk (belga)
FK Krasznodar (orosz)–Bayer Leverkusen (német)
Zürich (svájci)–Napoli (olasz)
Malmö (svéd)–Chelsea (angol)
Sahtar Doneck (ukrán)–Eintracht Frankfurt (német)
Celtic (skót)–Valencia (spanyol)
Rennes (francia)–Real Betis (spanyol)
Olympiakosz (görög)–Dinamo Kijev (ukrán)
Lazio (olasz)–Sevilla (spanyol)
Fenerbahce (török)–Zenit (orosz)
Sporting CP (portugál)–Villarreal (spanyol)
BATE Boriszov (fehérorosz)–Arsenal (angol)
Galatasaray (török)–Benfica (portugál)

Ez most azt jelenti, hogy ha továbbcsúszik a Vidi, akkor az Arsenal lett volna a következő a playoffban?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 17, 2018, 13:34:29
Európa Liga, Legjobb32:

Viktoria Plzen (cseh)–Dinamo Zagreb (horvát)
FC Bruges (belga)–Salzburg (osztrák)
Rapid Wien (osztrák)–Inter (olasz)
Slavia Praha (cseh)–Genk (belga)
FK Krasznodar (orosz)–Bayer Leverkusen (német)
Zürich (svájci)–Napoli (olasz)
Malmö (svéd)–Chelsea (angol)
Sahtar Doneck (ukrán)–Eintracht Frankfurt (német)
Celtic (skót)–Valencia (spanyol)
Rennes (francia)–Real Betis (spanyol)
Olympiakosz (görög)–Dinamo Kijev (ukrán)
Lazio (olasz)–Sevilla (spanyol)
Fenerbahce (török)–Zenit (orosz)
Sporting CP (portugál)–Villarreal (spanyol)
BATE Boriszov (fehérorosz)–Arsenal (angol)
Galatasaray (török)–Benfica (portugál)

Idézetet írta: mate_debrecen Dátum december 17, 2018, 19:23:03
Ez most azt jelenti, hogy ha továbbcsúszik a Vidi, akkor az Arsenal lett volna a következő a playoffban?
Pontosan. Ütős lett volna, Chelsea után Arsenal, nézőcsalogató.

Néztem a végső győztes fogadásokat, csalódás, tényleg eléggé leszűkült a kör, legalábbis számomra:
Chelsea: Sarri akar már végre valamit nyerni és ez a Chelsea alkalmas rá. Bajnokság úgysem lesz meg, azért az EL sem szar első évben.
Napoli: Ha Ancelotti feltudja pörgetni a csapatot (és elsősorban saját magát), akkor odaérhetnek a legjobb négybe.
Salzburg: Tavaly is ott voltak a négyben, ha nincsen az OM bunda, akkor döntősök. Kár érte, mert látványosabb finálé lett volna, pedig szeretem a Marseille-t. Marco Rose szerintem 1-2 év és valamelyik top csapatnál lesz edző. Bajnokság nekik sima (18 forduló után 14 pont előny, 15 győzelem és 3 döntetlen, más ligában vannak ők), most már az EL a prioritás. Nyáron eligazolt pár húzónév (Berisha, Caleta-Car), de a mag együtt tudott maradni, ez pedig látszik is. Oktatták a Leipzig, Celtic, Rosenborg csoportot, hat győzelem, kérdés nem volt. Ha nem kapják meg a második vagy harmadik körben a Chelsea - Napoli páros valamelyikét, akkor szerintem döntőig is elmehetnek. Lehet egy top4-es tippet bejátszok rájuk, ha lesz.

Európa Liga: Küzdelmes kedd este

Elvileg parázs mérkőzésre van kilátás kedden, hiszen a Fenerbahce a Zenit csapatát fogadja, de finoman szólva sincsen formában egyik klub sem. Mi sül ki ebből? Olvasd tovább



Elég sok X-es meccs van ma, ebbol kellene csinalni vmi jo kombit... ::)


#44 február 21, 2019, 16:36:46, sunik29
Felbuzdulva a tegnapi tippjeim utan , ma az Inter es a becsi Rapid merkozesen erzem ,h jo tipp az Under 3 vagy az Under2,5 .
Az Intert kupa gyoztes eselyeskent tartjak szamon, a lenyeg h, Icardival problemak vannak , lepasszolta a csapatkapitanysagot, azt hiszem szerzodest nem akar hosszabitani, meg el akar igazolni stb. A lenyeg h Lautaro Martínez  fogja helyetesiteni akirol eddig nem is tudtam ,h letezik  22,5 millio fontra ertekeli a transfermarket. Allitolag nagyon jo a srac vagyis nagy a potencialja de nem ''killer instinct'' ja es 4nappal ezelotti meccsen o volt a leggyengebb lancszeme a csapatnak .  Ugy ,h az Internek fo szempont nem a mindenarron nyerni, hanem inkabb a nem golt kapni es ugye ok azok aki az utolso 3 meccsen 2szer golnelkuli merkozest produlaltak, elvegre 75% mar tovabb vannak jutva. A Rapid merkozeseirol inkabb az under jon le nekem, Glasgow Rangers karara jutottak tovabb a mindent eldonto utolso meccsen 1-0 ra (84perc) . Nem fognak ajtostul rohanni a hazban ma sem. Aztan kitudja meg tovabb is juthatnak , hosszabitas , v buntetokkel.  :cya: