22bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: milkaaa32 Dátum június 09, 2021, 13:31:24
Update: Egy hét után megérkezett a befizetésem! :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
Rabold ki öket akkor reméljük a kifizetés ennél gyorsabb lesz  :cya:

Sziasztok !

Végigolvasva a fórumot és a vegyes értékeléseket egy jelképes 15ezerrel beugrok kezdésnek a bónusz miatt . Viszont kérdezném ha az üdvözlőbónuszt bebukom akkor utána gond nélkül vissza tudom utalni az eredetileg befizetett összeget ?
Betclicen simán ment ez a folyamat és más irodánál is , de ezt az oldalt nem igazán ismerem és olvastam érdekességeket tehát inkább megkérdezem .  ;D ;D

Idézetet írta: Strawberry1990 Dátum június 16, 2021, 09:29:45
Sziasztok !

Végigolvasva a fórumot és a vegyes értékeléseket egy jelképes 15ezerrel beugrok kezdésnek a bónusz miatt . Viszont kérdezném ha az üdvözlőbónuszt bebukom akkor utána gond nélkül vissza tudom utalni az eredetileg befizetett összeget ?
Betclicen simán ment ez a folyamat és más irodánál is , de ezt az oldalt nem igazán ismerem és olvastam érdekességeket tehát inkább megkérdezem .  ;D ;D

Hát, az az igazság, hogy az irodák pont az ilyen tranzakciók miatt szoktak úgymond g*cizni, amikor csak a bónusz miatt fizet be valaki és amint lehet, már veszi is ki a a saját pénzét. De amúgy nehéz ezeknél megjósolni, hogy pl kell-e azonosító procedúra stb... Én kihasználtam anno a depo bónuszt, de a kijátszási feltételek nem egyszerűek, azt azért majd olvasd el!  :) Szóval nekem végig kellett menni az azonosítási folyamaton, ami macera volt... volt vagy 7-8 e-mail-váltás mire sikerült... viszont azóta gond nélkül működik minden. Ki- és befizetések is pillanatok alatt mennek... ezekkel sose volt gondom.

Azt érdemes megjegyezni, nem tudom tudod-e, hogy ha 15k bónuszt kapsz, a kijátszás befejezése után ha profitban vagy levonják az abból nyert pénzt. Vagyis max annyi pénz alakulhat át valódi pénzzé, amekkora a bónusz.

Köszi a választ mindenkinek !
Hagyom az oldalt egyelőre ha ilyen macera tud lenni :D
Bár az email váltásokban már profi vagyok a Ryanairrel ha nem váltottam 500 levelet az elmúlt 2 évben akkor egyet sem , de a felesleges agygörcsöt egyelőre kihagyom  ;D

Jól megszívtam délelőtt.

Ment egy férfi kézilabda barátságos, kombiba raktam a Győr overrel, ami jött is.. A férfi meccset is over56,5re jól is állt, majd a 25.percben vége a félidőnek. 60körül volt a line ekkor a 22beten és a bet365n is.. Majd elkezdődött a második fi, potyogtak a gólok, sokáig roló le aztán visszatették és már 65körül volt a line. Sejtettem hogy 60perces meccsre van kalkulálva a line és ahogy kell az 50.ben vége a meccsnek. Mellesleg mindkét oldalon a 49.ben 64,5volt a line.. :D

30percig nem értékelték ki, majd persze vesztes. Írtam nekik emailt, szinte biztos hogy beten vagy unibeten ki tudnam harcolni a voidot, hisz nyilvánvalóan rosszak voltak a lineok, de félek leráznak majd a 22betnél..

Ahogy várható volt.. Teljesen hülyének néznek.. Azt hajtogatják hogy a játékos felelőssége más forrásból az eredményt követni..:DD

Csak hogy itt nem az eredmény volt rossz hanem a kínált over/under..  49.percben 54gólnál a 64,5over/under volt az egál odds.. Mivel a rendszer 11percet hitt hogy van vissza, pedig 1 volt..

Kíváncsi lennék mi lett volna ha a 49.ben behúzom az undert..


Amúgy  a bet365nél ugyanez volt, de ott nyilván void lesz a fogadás.

Cserébe amiért ilyen köcsögök voltak velem jól leszopattam őket.. Maradt 2000pénzem fent, gondoltam megpróbálom felvinni 6000ig rouletten, elsőre dupláztam aztán 2k 2k ment két tucatra. Jött, lett 6000em, bementem a kaszinóba és vettem egy bónuszt a Fruit Partyn és elsőre valami 20kt adott, végül 115k-t vettem le tőlük.. :DDD

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 22, 2021, 19:40:59
Cserébe amiért ilyen köcsögök voltak velem jól leszopattam őket.. Maradt 2000pénzem fent, gondoltam megpróbálom felvinni 6000ig rouletten, elsőre dupláztam aztán 2k 2k ment két tucatra. Jött, lett 6000em, bementem a kaszinóba és vettem egy bónuszt a Fruit Partyn és elsőre valami 20kt adott, végül 115k-t vettem le tőlük.. :DDD

Ez a bónusz vétel azt jelenti , hogy egy kaszinógépen fizetsz azért, hogy kiadja a bónusz köröket, vagy ingyen pörgetéseket?

Pontosan ezt jelenti. A tét átlagosan 100szorosaart lehet megvenni a bónuszkört. Van ahol ez 50x de akár 1000xert is lehet venni. Bonuszforgatashoz remek.

Sziasztok!

Sikerült egy olyanba belefutnom, hogy Mastercarddal fizettem be, viszont a nyereményt nem engedi levenni sehogy sem, mert nem egyezik a kifizetés módja a befizetés módjával. Mit lehet ilyenkor tenni?

Fura mert én ezt az irodát használom, ha skrillre akarok pénzt irányítanai Revult bankkártyáról,

Nekem meg btc-skrill működik.

Kell nekik írni, lehetőleg emailben, megoldják és kifizetnek máshogy.

Ezt írja ki minden féle próbálkozásra...