22bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


https://en.sportplus.live/football/2082581/619726/
ebbe nézzetek bele, ilyen nincs  ;D

és fél millás téteket lazán befogadna egy 2.50-es oddsra :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 19, 2020, 13:23:35
https://en.sportplus.live/football/2082581/619726/
ebbe nézzetek bele, ilyen nincs  ;D

és fél millás téteket lazán befogadna egy 2.50-es oddsra :D
https://en.sportplus.live/football/2082581/619801/
ez a jelenlegi 6*6 League Pro, hát ez valami vicc, mintha 12 mozgássérültet odatennétek focizni, annyira párhuzamosak mindennel ami egyszer fociról szól  :redchug:

Ohhh, én ezeken szocializálódtam több éves 1xbet-esként. :D
Lehet még csocsóra, szappanfocira, léghokira, rugós asztali hokira (!), tizenegyesrugó versenyre, hármasdobó versenyre stb., annyi hülyeségre hogy hihetetlen...  ;D (vmikor még kakasviadalt is láttam)
Mióta a vírus miatt nincs kb. semmi értelmes amire lehetne fogadni, ezekre szarom el a pénzt...  ;D
Tétlimit kb. nincs is, rendes foci meccsekre 100-200 ezret enged, ezeknél meg több milliót. Vicc amúgy.  ;D


Idézetet írta: benedek185 Dátum május 19, 2020, 14:45:15
Ohhh, én ezeken szocializálódtam több éves 1xbet-esként. :D
Lehet még csocsóra, szappanfocira, léghokira, rugós asztali hokira (!), tizenegyesrugó versenyre, hármasdobó versenyre stb., annyi hülyeségre hogy hihetetlen...  ;D (vmikor még kakasviadalt is láttam)
Mióta a vírus miatt nincs kb. semmi értelmes amire lehetne fogadni, ezekre szarom el a pénzt...  ;D
Tétlimit kb. nincs is, rendes foci meccsekre 100-200 ezret enged, ezeknél meg több milliót. Vicc amúgy.  ;D
Nézem ezeket a 6*6-os focit toló srácokat, annyira szürreális az egész, hogy az ember újabb és újabb meccset akar megnézni, mert nem hiszi el, és minél több meccset néz meg, annál jobban nem hiszi el, hogy ilyen van  ;D Az meg rendesen dühít, hogy pénzt kb lehetetlen belőle csinálni :D (mármint hosszabb távon, mert amúgy rövid távon bele lehet találni, de kb olyan az egész, mintha a srácoknak büntetésből kéne ezt csinálni, se kedvük, se érzékük az egészhez. Mint amikor tesi órán kettéoszottak minket, voltak jobbak, kevésbé jók, full bambák, kinek milyen szerkója volt, aztán adjad neki. Egyébként meg szerintem azért enged itt nagy pénzt feltenni, mert fullra manipulálva vannak a meccsek, direkt olyan eredmény jön ki, ami az irodának jó. Az előbb volt egy meccs, a gyereket szöktetik, 10 méter előnye van, de tényleg egy fél pálya, aztán nemhogy elkocogna a kapuig és lőne, hanem visszafordul labdástól. Ha nem látom, nem hiszem el :D

pár éve volt Karácsony környékén az osztrák teremtorna, bet365-ön lehetett tenni rá, hát az ehhez képest futsal vb színvonal volt :D

Hat pedig az az osztrák teremfoci.. Istenem 😂

Mindig akkor volt, amikor nalunk rendeztek a ket unnep kozott ilyen teremfocit, eleg nivosat, neha egyket nb1es vagy nb2es jatekossal es sok nb3assal Pl Kulcsar Kornel sokszor volt itt(Kaposvar, Haladas, Papa, Mezokovesd, most Budafok)

Emlekszem, sokszor tableten kovettem az osztak focit, fel szemmel meg a lelatorol a mienket.. Eg es fold volt a kulonbseg. Mennyit buktam vele.. 😂

Azért az vicc hogy Skrill-ről fizettem be az oldalra és nem írták jóvá, a tranzakciók közt sem látható de a Skrillről leemelték. Az ügyfélszolgálat nem akar segíteni konkrétan copy-paste ugyan az a szöveg(rááadásul az angol). Úgyhogy csak óvatosan a nagyobb összegekkel.  :o

Online chat is van, válaszolnak azok, csak hajtsd őket!

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 27, 2020, 19:25:36
Online chat is van, válaszolnak azok, csak hajtsd őket!

Igen de folyamatosan azt írták hogy folyamatban van és előfordulhat hogy 1 órát is igénybevehet a befizetés. (ekkor már 12órája történt). Majd rákérdeztem hogy meg tudná nézni, illetve hogy miért nem látható a tranzakció történetben. Errefel bemásolta ugyan ezt. Bármi kérdésem volt ugyan ezt a sablon szöveget kaptam. :(

Idézetet írta: Tinyo Dátum május 27, 2020, 21:13:52
Igen de folyamatosan azt írták hogy folyamatban van és előfordulhat hogy 1 órát is igénybevehet a befizetés. (ekkor már 12órája történt). Majd rákérdeztem hogy meg tudná nézni, illetve hogy miért nem látható a tranzakció történetben. Errefel bemásolta ugyan ezt. Bármi kérdésem volt ugyan ezt a sablon szöveget kaptam. :(
én úgy vettem észre, hogy érdemes inkább az angol supportnak írni emailt mert a magyar ügyfél szolgálatos csak dísznek van  :bash:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum május 27, 2020, 21:18:01
én úgy vettem észre, hogy érdemes inkább az angol supportnak írni emailt mert a magyar ügyfél szolgálatos csak dísznek van  :bash:

Lehet, hogy Natasa még tanulja a magyar nyelvet.  :D

@Tinyo megoldódott a probléma azóta? Most István van chat-en, ő talán többet tudna segíteni

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 28, 2020, 14:52:30
@Tinyo megoldódott a probléma azóta? Most István van chat-en, ő talán többet tudna segíteni

Akarod mondani Sztyepan elvtárs.  :D

Mára sikerült rendezniük a dolgot végre. Az angol chat reménytelen ha bárminek is utána kell nézni vagy meg kell oldani valamit. Viszont mailre ellenben meglepően gyorsan válaszolnak és teljesen korrektek.

Sziasztok !
A 22 bet oldallal kapcsolatban kerdeznek,mivel nekem elegge 1xbetre hajaz a felulet ide irok remelem tudtok segiteni.
A kérdésem az lenne ha elso befizetesem bonuszat pl 9 ezer ft ot ki forgatok 45 ezerre akkor a 9 ezer ft ot irjak jova vagy a 45 ezret ,mert az 1xbetnel csak 9 ezerre 9 ezret irnanak jova nem neznek a tobvi nyeremeny eltunne,koszi a valszokat elore