22bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 29, 2019, 11:30:52
A fogadás során ki tudod választani, hogy a Main Account-ból vagy a Bonus Account-ból szeretnéd feltenni a fogadást.

És a saját pénzt ki lehet venni ha lenullázom a bónuszt?

Idézetet írta: ricsi046 Dátum augusztus 29, 2019, 14:36:06
És a saját pénzt ki lehet venni ha lenullázom a bónuszt?

Ezt még nem próbáltam anno a bónusz közben, meg én forgatgattam folyamatosan a sajátot is, így erre nem tudok fix választ mondani... De kérdezz rá náluk chat-en, általában elérhetőek és válaszolnak normálisan.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 30, 2019, 11:06:39
Ezt még nem próbáltam anno a bónusz közben, meg én forgatgattam folyamatosan a sajátot is, így erre nem tudok fix választ mondani... De kérdezz rá náluk chat-en, általában elérhetőek és válaszolnak normálisan.

Ez alapján arra következtetek, hogy lehet törölni a bónuszt és így kivenni a saját pénzt.

"If the bonus is closed, all bets made form the bonus account and winnings from such bets will be lost."

Így viszont ez gyakorlatilag 35 ezer ft, amit kockázat nélkül használhatsz.

Undorító egy iroda, megpróbálom valahogy kivenni amit felraktam(bónuszt persze nem adtak) és rá se nézek erre a szarra többet. Már csak a befizetésen buktam 1500at mert egész véletlen kártyával nem engedte, sikertelen volt így bank transfert használtam ahol a skrill szépen lenyúlta a szokásos zsidó adóját. Gondolom a kifizetésnél is bukok pár százalékot ha egyáltalán eljutok odáig. Nem csoda hogy ekkora bónuszokat reklámoznak, valahogy be kell ugratni az embereket.

Idézetet írta: ricsi046 Dátum augusztus 30, 2019, 22:25:45
Undorító egy iroda, megpróbálom valahogy kivenni amit felraktam(bónuszt persze nem adtak) és rá se nézek erre a szarra többet. Már csak a befizetésen buktam 1500at mert egész véletlen kártyával nem engedte, sikertelen volt így bank transfert használtam ahol a skrill szépen lenyúlta a szokásos zsidó adóját. Gondolom a kifizetésnél is bukok pár százalékot ha egyáltalán eljutok odáig. Nem csoda hogy ekkora bónuszokat reklámoznak, valahogy be kell ugratni az embereket.

Miért nem adtak bónuszt?

Idézetet írta: ricsi046 Dátum augusztus 30, 2019, 22:25:45
Undorító egy iroda, megpróbálom valahogy kivenni amit felraktam(bónuszt persze nem adtak) és rá se nézek erre a szarra többet. Már csak a befizetésen buktam 1500at mert egész véletlen kártyával nem engedte, sikertelen volt így bank transfert használtam ahol a skrill szépen lenyúlta a szokásos zsidó adóját. Gondolom a kifizetésnél is bukok pár százalékot ha egyáltalán eljutok odáig. Nem csoda hogy ekkora bónuszokat reklámoznak, valahogy be kell ugratni az embereket.

1xbet klón!

Sajnos befizettem ebbe a kompániába 20 khuf-ot.
Még nem szembesültem az esetleges kivét nehézségeivel,de azzal igen,hogy az oldal csak részben magyarított(azért bírom valamennyire az angolt.)
De a fő problémám,hogy teljességgel értelmezhetetlen a gyűjtő kombi fogadások várható nyereménye a tét,és úgy amblok az egész.
Elsőre még azt sem találtam,hogy lehet feltenni.
Nem írják ki,hogy akkor a tétem,az most egységenként számítódik,vagy rulírozva, és ez igen elkeserítő.
Már most lehúzás szaga van az egésznek. :crazy:
Valaki erről tud saját tapasztalatot mondani ?!

Idézetet írta: brand_boy Dátum október 10, 2019, 10:55:32
Sajnos befizettem ebbe a kompániába 20 khuf-ot.
Még nem szembesültem az esetleges kivét nehézségeivel,de azzal igen,hogy az oldal csak részben magyarított(azért bírom valamennyire az angolt.)
De a fő problémám,hogy teljességgel értelmezhetetlen a gyűjtő kombi fogadások várható nyereménye a tét,és úgy amblok az egész.
Elsőre még azt sem találtam,hogy lehet feltenni.
Nem írják ki,hogy akkor a tétem,az most egységenként számítódik,vagy rulírozva, és ez igen elkeserítő.
Már most lehúzás szaga van az egésznek. :crazy:
Valaki erről tud saját tapasztalatot mondani ?!

A sima gyűjtő fogadással ugye nincs probléma, az tiszta sor.

Viszont arra még én sem jöttem rá, hogy a kombinációs fogadások vajon hogyan működnek... pl egy sima 3/5-ös kombit sem sikerült még feladnom, lehet én vagyok a sügér...  :laugh:
De valahogy nekem is mindig vagy meccsenként adja ki a tétet, mintha szólóban tennék valamit, vagy normál gyűjtőben adja fel...
Ha vannak profibbak nálunk, akik értik ezt a részét, szívesen vesszük a segítséget!  :beerchug:

Na, be is fejeztem az "együttműködést ezzel a hányadék irodával".

A bónuszhoz még csak annyit: haggyán a hármas kötés, a tételekénti 2,0 feletti odds(!!!).
Arra az eseményre amire már tettél a sima számlán egy bármilyen fogadást,már a bónusz számlán,vagy mégegyszer nem enged gyűjtőfogadást elhelyezni.  :bash: :redchug: :uglystupid2:

Ide senki tényleg egy forintot se !!!!
Add oda inkább egy koldusnak,menj el kurvázni, stb !

Idézetet írta: brand_boy Dátum október 19, 2019, 03:37:24
Na, be is fejeztem az "együttműködést ezzel a hányadék irodával".

A bónuszhoz még csak annyit: haggyán a hármas kötés, a tételekénti 2,0 feletti odds(!!!).
Arra az eseményre amire már tettél a sima számlán egy bármilyen fogadást,már a bónusz számlán,vagy mégegyszer nem enged gyűjtőfogadást elhelyezni.  :bash: :redchug: :uglystupid2:

Ide senki tényleg egy forintot se !!!!
Add oda inkább egy koldusnak,menj el kurvázni, stb !

Azt a 2.00-át nem tudom ki mondta, de az téves adat.  :)

"Ha sportfogadások céljából írták jóvá a bónuszt, akkor a bónusz kiváltásához a bónuszösszeg ötszeresével kell gyűjtőfogadásokat tenni. Egy gyűjtőfogadásnak legalább három eseményt kell tartalmaznia. Legalább három esemény szorzójának 1,40-nek vagy magasabbnak kell lennie..."

Nyilván ez sem túl baráti módja a megforgatásnak, tény... Mondjuk én nem is a bónuszvadászat miatt játszok a teremnél. A kínálatuk kimagasló, és amúgy a kifizetés is gördülékeny. A mobil app-juk pedig szintén jól muzsikál. Csak, hogy ne csupán a rosszat említsük velük kapcsolatban.

Kifizettek végül?

Ez a legelbaszottabb iroda az összes közül, ahol valaha megfordultam. Ide aki befizet, az jobb, ha felkészül mindenre. Akinek gyengébb az idegrendszere, az pedig jobb ha elkerüli őket.

Idézetet írta: betg Dátum január 28, 2020, 10:10:03
Ez a legelbaszottabb iroda az összes közül, ahol valaha megfordultam. Ide aki befizet, az jobb, ha felkészül mindenre. Akinek gyengébb az idegrendszere, az pedig jobb ha elkerüli őket.

Mi történt?  :o  Nekem eddig minden ok náluk..

Először Ronaldinhóval próbálkoztak, mostanra pedig maradt nagykövetnek Kevin Kuranyi és Nuno Gomes.

#29 május 18, 2020, 19:45:29, oakland23
eszméletlen, milyen amatőr sporteseményekre lehet fogadni, akinek van rá pici ideje, érdemes megnézni, mikre lehet tenni, a sportplus-on vannak streamek, olyan kosármeccsek, ha nem látjátok, nem hiszitek el, 4*4-es kosár, 6*6-os foci, lábtengo, minden szar van itt  ;D

Ami meg nem semmi, hogy van ez a 4*4-es kosár, rocket league néven fut, egy 2.20-as oddsra nekem 720 ezret engedne rátenni :D Unibet például attól beszarik, ha egy BL-meccsre 5000-et rátennék :D

Az is kemény, hogy például sepak takrawnál odaírják, hogy malajzia (amatőr), meg indonézia (amatőr), aztán valójában orosz srácok bohóckodnak, ugyanígy a 3*3-as focinál is. De ez a 6*6-os foci is kemény, még mi is egységesebben nézünk ki, mint ott egyik másik csapat, full mindenki más mezben, egyik rövid short, másik mackónaci, hihetetlen