Magyar Labdarúgó Válogatott 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: mate_debrecen Dátum október 01, 2019, 10:42:17
Van egy olyan érzésem, hogy mi hiába is fellebbeznénk, marad a zártkapu...

Igen, nyitott kapukat döngetsz.  ;D ;) :beerchug:

Jönni fog az újabb?
Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 14, 2019, 09:35:23
Lovrencsics és a szégyellem magam, illetve a sajnálom panel a meccs utáni nyilatkozataiban:
2018. március 27., Skócia elleni vereség után: "Próbáltuk kijavítani az előző mérkőzés hibáit, sajnálom a vereséget." : https://24.hu/sport/foci/2018/03/27/magyarorszag-skocia-labdarugas-magyar-labdarugo-valogatott-sport-foci-lovrencsics-gergo-gulacsi-peter-georges-leekens-nyilatkozat/
2017. november 10., Luxemburg elleni vereség után: "Szégyellem magam! El sem tudom mondani, hogy mennyire rosszul érzem magam."  https://www.origo.hu/sport/futball/20171110-labdarugas-magyar-valogatott-lovrencsics-gergo-kiszurtam-a-tarsaimmal-szegyellem-magam.html
2016. július 21., Fradi égett a beugró albán csapat ellen a BL-ben: "Nem tudok mást mondani, nagyon sajnálom ezt az egészet. Én nagyon szégyellem magam, nem találok szavakat rá." https://index.hu/sport/futball/2016/07/21/lovrencsics_szegyellem_magam/

Idézetet írta: TiB Dátum október 04, 2019, 13:01:34
+1 újabb

2019. október 4., Lovrencsics: Elnézést kérek a szurkolóktól és a csapattól
https://rangado.24.hu/magyar_foci/2019/10/04/ferencvaros-ludogorec-lovrencsics-gergo-nyilatkozat/


Idézetet írta: Pozzato Dátum október 10, 2019, 22:11:36
Jönni fog az újabb?

Pont egy hete kért legutóbb elnézést, lehet érzi hogy már sok lesz és inkább csak beül a promó luxusverdába és hazamegy a promó luxusapartmanjába.



Jó ez a matekozás. Wales amúgy is sima, trollfocin írták, hogy azok bénák.


Azért ha ez a bírói ítélet ellenünk születik, akkor mi lenne most a fórumokon? Égne Hollandia.


A penteki kezdestol figyelemmel kisertem a jegyertekesitest, szerencsere meg a mai napra is maradt par ezer jegy. Az elovasarlasi etapban tapasztaltak tudataban mar a nyitas elott a weboldalon voltam, s 221 varakozoval elottem szinte rogton beengedett (tobb geprol, tabletrol, telefonrol probaltam, igy volt esely, h a hat helybol egynel jo sorszamot kapok), megvettem a jegyeket, negyet egymas melle, egyet kozvetlenul moge, szoval ott leszek. Azt vallom, h a nemzeti mezert kotelezo "meghalni", de most benne vagyok abban, h a gyozelem a nyitomeccs helyett "csak" par nappal kesobb jon ossze, Walesben.

A forumrol kik lesznek ott?

Lehet ez a téma már pár milliószor ki volt vesézve máshol, de kérdés: ha már Eb-részvételért küzdünk Wales ellen, akkor ezt a nyitómeccset nem lehetett volna esetleg utánna tenni? Ok, hogy még ők sem reménykedtek abban, hogy lesz rá esély, de így utólag, a jegyértékesítés előtt is születhetett volna döntés ezügyben.
Vagy a B-csapat lép majd pályára a hazaiaknál?
Fontosabb a Stadion-avató, mint egy kijutás (vagy egy esély a kijutásra) a foci Eb-re?

Csak kérdem.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 28, 2019, 20:20:48
Lehet ez a téma már pár milliószor ki volt vesézve máshol, de kérdés: ha már Eb-részvételért küzdünk Wales ellen, akkor ezt a nyitómeccset nem lehetett volna esetleg utánna tenni? Ok, hogy még ők sem reménykedtek abban, hogy lesz rá esély, de így utólag, a jegyértékesítés előtt is születhetett volna döntés ezügyben.
Vagy a B-csapat lép majd pályára a hazaiaknál?
Fontosabb a Stadion-avató, mint egy kijutás (vagy egy esély a kijutásra) a foci Eb-re?

Csak kérdem.

Szerintem totál B-csapat lesz... Gera Zoli stb:)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 28, 2019, 20:20:48
Lehet ez a téma már pár milliószor ki volt vesézve máshol, de kérdés: ha már Eb-részvételért küzdünk Wales ellen, akkor ezt a nyitómeccset nem lehetett volna esetleg utánna tenni? Ok, hogy még ők sem reménykedtek abban, hogy lesz rá esély, de így utólag, a jegyértékesítés előtt is születhetett volna döntés ezügyben.
Vagy a B-csapat lép majd pályára a hazaiaknál?
Fontosabb a Stadion-avató, mint egy kijutás (vagy egy esély a kijutásra) a foci Eb-re?

Csak kérdem.

Úgy tudom, hogy van egy kötelességünk (nem csak nekünk, minden európai nemzetnek), az UEFA felé. A klubbok és az UEFA megegyezése szerint az uruguayi meccs időpontja, hivatalos UEFA mérkőzésnap. Ezt valahol olvastam, hogy azzal a kötelezettséggel jár, hogy mérkőzést (barátságos) kell játszani/lekötni akkor is a válogatott számára, ha az selejtező csoportjában szabadnapos.
Azaz mindenképp játszanunk kéne, más kérdés, hohy a rendezés miatt köti az MLSZ-t az is, hogy tesztmérkőzéseket, nyitómeccset stb kell játszani, sztem talán hat hónappal a rendezvény (EB előtt). Itt is faramuci a helyzet, mert idegenbeli walesi meccsünk van novemberben, s aztán nincs válogatottak számára több hivatalos játéknap 2019-ben. Ezt a feszített versenynaptár (európai kupák, bajnokságok, kupák) miatt van így.
A hivatalos játéknap az UEFA-nal sztem az amikor a klubok elengedik a válogatott játékosokat, ilyen pl januárban sincs..azaz ez egy kényszer, hogy Wales előtt játszanunk kell! Játszhattunk volna a szlovák meccs előtt is, de akkor még nem volt kész a Puskás.

Idézetet írta: Sound Dátum október 29, 2019, 09:45:50
Úgy tudom, hogy van egy kötelességünk (nem csak nekünk, minden európai nemzetnek), az UEFA felé. A klubbok és az UEFA megegyezése szerint az uruguayi meccs időpontja, hivatalos UEFA mérkőzésnap. Ezt valahol olvastam, hogy azzal a kötelezettséggel jár, hogy mérkőzést (barátságos) kell játszani/lekötni akkor is a válogatott számára, ha az selejtező csoportjában szabadnapos.
Azaz mindenképp játszanunk kéne, más kérdés, hohy a rendezés miatt köti az MLSZ-t az is, hogy tesztmérkőzéseket, nyitómeccset stb kell játszani, sztem talán hat hónappal a rendezvény (EB előtt). Itt is faramuci a helyzet, mert idegenbeli walesi meccsünk van novemberben, s aztán nincs válogatottak számára több hivatalos játéknap 2019-ben. Ezt a feszített versenynaptár (európai kupák, bajnokságok, kupák) miatt van így.
A hivatalos játéknap az UEFA-nal sztem az amikor a klubok elengedik a válogatott játékosokat, ilyen pl januárban sincs..azaz ez egy kényszer, hogy Wales előtt játszanunk kell! Játszhattunk volna a szlovák meccs előtt is, de akkor még nem volt kész a Puskás.

Köszönöm az infót.

Csak nehogy Suarez megharapjon egy kulcsfontosságú emberünket.  ;D