Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: BvB_09 Dátum december 21, 2020, 13:33:52
Megkaptam belőle ötöt.  :D
én 6000 böl 20 at ami önmagàban nem lenne gond csak 4 òràn keresztül jàtszottam és 95000 màr a szàmlàmon volt mert 1600 pörit elhasznàltam és azt is elràntottàk..Nem vagyok szarràgò de bàrhogyan is szàmolom ha még szarul is adott volna a maradék 4400 akkor is legalàbb 3 assal kezdödne és ezt nem fogom annyiban hagyni.

Egyébként vicces az is hogy technikai hibàra hivatkoznak holott ök àllítòlag minden ilyet manuàlisan irnak jòvà...Levezettem Emesének hogy az emberi hiba/ mulasztàs és a technikai hiba definíciòja között mi a különbség,mire ö közölte kb h igen de ok indoklas nelkul elvehetnek kb barmit.....Mondtam rendben de ez igy meg egész gusztustalan...gondoljatok bele kaptok egy befizetési bònuszt,valami igazàn jòt,igazàn magas összegre,befizetsz elveszik,de azért forgasd meg ott 3 szor mert az is benne van a szabàlyzatukban...ez így eléggé érdekes...Megvan amúgy a levelezés és a print screen is a belsö uzenetröl amit azòta kb àtirtak....befogom majd késöbb ide màsolni ha nem jutok velük semmire ha nem baj a kedves fòrumtàrsaknak...

Idézetet írta: BvB_09 Dátum december 21, 2020, 13:33:52
Megkaptam belőle ötöt.  :D
Gondolom már lázasan a bankkártyádat keresed ezek után hogy a feltöltésit is kihasználd... :cya:

Idézetet írta: szalist Dátum december 21, 2020, 14:38:55
Egyébként vicces az is hogy technikai hibàra hivatkoznak holott ök àllítòlag minden ilyet manuàlisan irnak jòvà...Levezettem Emesének hogy az emberi hiba/ mulasztàs és a technikai hiba definíciòja között mi a különbség,mire ö közölte kb h igen de ok indoklas nelkul elvehetnek kb barmit.....Mondtam rendben de ez igy meg egész gusztustalan...gondoljatok bele kaptok egy befizetési bònuszt,valami igazàn jòt,igazàn magas összegre,befizetsz elveszik,de azért forgasd meg ott 3 szor mert az is benne van a szabàlyzatukban...ez így eléggé érdekes...Megvan amúgy a levelezés és a print screen is a belsö uzenetröl amit azòta kb àtirtak....befogom majd késöbb ide màsolni ha nem jutok velük semmire ha nem baj a kedves fòrumtàrsaknak...


Elpörgettem belőle 1600-at..95k volt a számlámon,mondom lefekszem mert már hajnali 4 volt,mondom reggel folytatom,Felkeltem eltünt a pörgetés.Felmentem chatre azt mondták tudnak a hibáról,megoldják...Majd rá 1 órára beléptem és átirták az üzenetet erre.Utána felmentem újra chatre hosszú lesz de bemásolom mert lementettem

Vagy pontosabban inkább csatolom és igy nem zúzom szét ezt a témát

@BvB_09 @szalist ingyen poriket kap mindenki, reszt vettetek valamilyen jatekban vagy random adjak?  Koszi a segitseget!

A lényeg röviden,mossák a kezüket, és felajánlottak 1500 ft bónuszt.....csak ugye 95k-val és 4400db 60 forintos pörgetéssel lerántottak....ahogy számoltam kb 3-400k közötti összeg lett volna összesen...biztos hülyének néztek de nem fogadtam el az igért bónuszt mert megalázónak találtam,és most lehet mondani hogy pár pörgetés miatt itt vergődök,de már benne volt 4 óra munkám is a dologban,és az egész eljárás ahogy csinálták ezt az zavar igazán nem a pénz.Hogy sunyi aljas módon intézték,még a belső üzenetet is átirták,az előző bónusznak nyoma nincs a töröltek között se gondolom hogy aki később kel fel ne érezze ne vegye észre...Lehet ostorozni,én ezt nem fogom annyiban hagyni,ekkora ....t én nem tudok bekapni és lenyelni......A véleményetekre mondjuk kiváncsi lennék ki hogyan csinálná a helyemben,de én szinte biztos irni fogok a felügyeleti szervüknek főleg emiatt a hozzáállás végett.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 21, 2020, 16:02:25
@BvB_09 @szalist ingyen poriket kap mindenki, reszt vettetek valamilyen jatekban vagy random adjak?  Koszi a segitseget!
Elvileg random csak elbaszták...Azt mondjuk még széljegyzetben megemliteném hogy az egyik beszélgetésben a kiscsaj megemlitette hogy semmi közük sincs a bwin hez mikor én mondtam neki hogy 1 cég......Jah persze csak a számlám landolt ide onnan véletlen...

Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 21, 2020, 16:02:25
@BvB_09 @szalist ingyen poriket kap mindenki, reszt vettetek valamilyen jatekban vagy random adjak?  Koszi a segitseget!

Karácsonyi ajándékként küldözgetik állítólag, úgy tudom midenki kapott, csak eltérő pörgetést.

Itt egyelore nincs semmi, de remelem befut valami jo kis ajanlat. A befizetesre adott kaszino bonusz sem hangzik rosszul, persze a reszveteli felteteleket meg nem tudom.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 21, 2020, 16:26:04
Itt egyelore nincs semmi, de remelem befut valami jo kis ajanlat. A befizetesre adott kaszino bonusz sem hangzik rosszul, persze a reszveteli felteteleket meg nem tudom.
Nemtudom olvastad e-amit beszéltem a chatessel fel van töltve mint csatolmány...Aszerint ők bármilyen bónuszt indoklás nélkül elvehetnek aztán mossák a kezüket ahogy történt épp most is.Én 2 szer is meggondolnám a helyedben mert simán lehet megszivatnak ahogy tették velem....Én mindenesetre irtam mind 2 felügyeleti szervüknek ahogy igértem a drága Emesének,elég jó az angolom szóval nem tudom most ilyenkor mi lesz és hogy mennyit kell várni mert sohasem voltam még ilyen helyzetben.A kis összegeket szoktam hagyni de ez most nem az,és igazából az ezek utáni szánalmas 1500 ft os kompenzációjuk után paprikázták fel az agyamat annyira hogy ezt megtegyem...Az hogy egy ilyen helyzetet ennyire nevetséges és lekezelő módon kezelnek az számomra egyszerre elkeseritő és vicces és idegesitő

Azt írták, hogy a bónuszt 20x kell megforgatni 7 napon belül.