Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


itt is semmi, mondjuk az aktivitásom a nullával volt egyenlő náluk mostanában

Én sem kaptam most, mondjuk szerintem én azért, mert kb 2 hónapja kaptam ugyanezt a 200%-os promót és azt kiforgattam akkor.

Én megkaptam mindkettőre(sportingbet, bwin) plusz a testvérem régi bwinjére is.

Csak egyet használok ki, bár a freebeteket mindhármon ellőttem.


Ha valami pluszt kell mondanom, az az hogy a befizetést egy kis játék után de a bónusz jóváírása előtt ki engedik venni.

600 huf freebet+ 100%-os pénzvisszatérítés, ha Olaszország ma veszít.


A 9 ezres ingyen fogadás a mai francia sikeren múlik(megjegyzem azért, mert nálam biztos a svéd meccs X2-je).

A magyar csapat kiesése miatti bánat enyhítésére adtak 300 Ft freebetet és 5 ingyenes pörgetést.

Idézetet írta: Carpeks Dátum június 24, 2021, 15:48:53
A magyar csapat kiesése miatti bánat enyhítésére adtak 300 Ft freebetet és 5 ingyenes pörgetést.
Nekem 1500 as freebet és 20 pörgetés volt a giovvani gemsre....A freebetből nem nyertem, 1 meccs ment el a 3 ból pedig semmi extra nem volt rajta....A pörgetésnél nem adott 19 pörgetésig semmit,majd az uccsónál nyertem kemény 600 ftot....1 szer kellett pörgetni a minimum tét ott ugye 150 ft...az utolsó 150 forintból adott freespint, a vége 21600 lett.....Ki is vettem h ne szomorkodjak.... :laugh:

Idézetet írta: szalist Dátum június 24, 2021, 17:27:42
Nekem 1500 as freebet és 20 pörgetés volt a giovvani gemsre....A freebetből nem nyertem, 1 meccs ment el a 3 ból pedig semmi extra nem volt rajta....A pörgetésnél nem adott 19 pörgetésig semmit,majd az uccsónál nyertem kemény 600 ftot....1 szer kellett pörgetni a minimum tét ott ugye 150 ft...az utolsó 150 forintból adott freespint, a vége 21600 lett.....Ki is vettem h ne szomorkodjak.... :laugh:

Hát akkor téged jobban szeretnek. Nekem az 5 pörgetésből nem jött semmi, a freebetet meg buktam, mert csak tegnap éjfélig volt érvényes  ;D

Idézetet írta: Carpeks Dátum június 25, 2021, 08:43:58
Hát akkor téged jobban szeretnek. Nekem az 5 pörgetésből nem jött semmi, a freebetet meg buktam, mert csak tegnap éjfélig volt érvényes  ;D
A párom meg semmit nem kapott.Ő mondjuk nem fogad hanem kaszinózik.Gyakran kap kaparós kártyát vagy valamilyen ajtóválasztós promót és ingyenpöriket azokat meg én nem szoktam kapni

Sziasztok!Tudja esetleg valaki mennyi itt a min. Tét fogadásnál??

Idézetet írta: szalist Dátum június 29, 2021, 11:43:48
Sziasztok!Tudja esetleg valaki mennyi itt a min. Tét fogadásnál??
Ft-ban 250 Ft a minimum @szalist


Sziasztok.
Mennyi idő szokott itt lenni a kifizetés visa kártyára körülbelül? Még nem kértem ki innen pénzt ezért kérdezem. Esetleg kérnek valami iratot?

Idézetet írta: hezo Dátum június 30, 2021, 09:08:33
Sziasztok.
Mennyi idő szokott itt lenni a kifizetés visa kártyára körülbelül? Még nem kértem ki innen pénzt ezért kérdezem. Esetleg kérnek valami iratot?
72 óra max