Szeptember 21, 2019, 11:52:58 am CEST

Szerző Téma: Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?  (Megtekintve 23702 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Carpeks

Re:Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?
« Válasz #135 Dátum: Szeptember 20, 2018, 01:23:45 am CEST »
Próbáltad a felhasználónevedet csupa nagybetűvel is beírni? Elvileg úgy működnie kellene, a jelszó mehet ugyanúgy, mint korábban, azt nem kell nagybetűkkel.

Igen, próbálgattam mindenféle kombinációt, már csak azért is, mert átmeneti hibát írt a bejelentkezésnél nem pedig hibás jelszót, de nem használt semmi. Igazából mindegy, egy sportingbullos fiókom már lett így is, a pénzt sportingbetről kiutaltam, remélem, meg is érkezik.

Nem elérhető hurkabalint

« Válasz #136 Dátum: Szeptember 20, 2018, 08:02:53 am CEST »
Emailben kaptam tegnap:

Exkluzív újrafeltöltési bónuszajánlat a Sportinbullon! 50%-os újrafeltöltési bónusz maximum 75 000 Forint értékben 3X megforgatással legalább 1.5-ös szorzójú eseményeken vagy 10x a kaszinóban megforgatva.

A maximális bónuszösszeg megszerzéséhez 150 000 Forint befizetésének kell megtörténnie. Ha ennél magasabb összeget fizet be, akkor is a maximális bónuszban részesül, ha ennél kevesebbet, akkor bónusza a befizetett összeg 50%-a lesz.

Nehogy Knappnak legyen igaza és egy újabb CanBet legyen az iroda...  ???

Nem elérhető lovep76

« Válasz #137 Dátum: Szeptember 20, 2018, 09:06:20 am CEST »
Ez a feltöltési ajánlat a Sprtingbetnél is így ment. Először adtak egy 25%-os lehetőséget, azonban ha nem használtad ki, akkor pár napon belül jött egy 50%-os feltöltési ajánlat.

Nem elérhető Tigris

« Válasz #138 Dátum: Szeptember 20, 2018, 09:36:36 am CEST »
Ez a feltöltési ajánlat a Sprtingbetnél is így ment. Először adtak egy 25%-os lehetőséget, azonban ha nem használtad ki, akkor pár napon belül jött egy 50%-os feltöltési ajánlat.

Itt igazából az összeg a lényeg, 75 000 Ft bónuszt nem szoktak adni (vagy csak nagyon ritkán) a komolyabb irodák.

Nem elérhető zotya90

« Válasz #139 Dátum: Szeptember 20, 2018, 11:32:48 am CEST »
Itt igazából az összeg a lényeg, 75 000 Ft bónuszt nem szoktak adni (vagy csak nagyon ritkán) a komolyabb irodák.
Nincs ebben semmi különös. Én is ennyit kaptam. Ez annak a függvény, ki mekkora téttel játszott a sportingbeten.

Nem elérhető flamman

« Válasz #140 Dátum: Szeptember 20, 2018, 12:34:56 pm CEST »
Így van, én viszonylag gyakran kaptam 75 ezerről ajánlatot SB-nél. Igaz, hogy többnyire nem használtam ki, vagyis sosem...

Viszont egy kérdés. Felajánlottak nekem is most 50 %-os bónuszt (az első ajánlatukkal, ami 25 %-os volt, nem éltem), de ezt írják a részvételi feltételeknél:

"A bónusz követelményei:
- bármilyen 1,5 vagy nagyobb szorzójú sportfogadáson 5x kell megforgatni vagy
- bármilyen kaszinó játékban 20x kell megforgatni
mielőtt a bónusz, vagy bármilyen belőle származó nyeremény kifizethető lesz a számláról"

Ez csak a bónuszösszegre értendő vajon, vagy a befizetés + bónusz együtt? Nem egyértelmű, bár ez alapján jobban hajlanék úgy érteni, hogy csak a bónuszösszeget... (ők meg többnyire az ellentétét szokták mondani).

Fizetett már be valaki bónuszért? És ha igen, mik voltak a pontos forgatási követelmények?

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #141 Dátum: Szeptember 20, 2018, 12:46:48 pm CEST »
Sportingbull, Sportingbet, Bwin és a többi...

Kapcsolattartónknál érdeklődtünk, hogy miért is született ez a döntés, hogy a játékosokat áthelyezték a Sportingbullhoz?

Válaszából az alábbiakat emelném ki:
- ezt a döntést a GVC csoport (Sportingbet, Bwin, Gamebookers stb.) hozta, üzleti szemszögből (konkrétan kivonulnak minden egyes olyan piacról ahol nincs érvényes helyi engedélyük)
- hosszú távon szeretnének egy magyar engedélyt is kiváltani (ezt mint tudjuk per pillanat lehetetlen), így reménykednek, hogy valamikor újra visszatér a Sportingbet/Bwin a magyar piacra
- a játékosokat azért helyezték át egy harmadik félhez (GVC csoporton kívül), hogy biztosítani tudják számukra a biztonságos kifizetést

Ezek lennének a hivatalos indokok. Legutóbbi pont szerint az jön át, hogy ők nem azt szeretnék, hogy a Sportingbullt használják a magyar játékosok, mint fogadási felület, hanem a cél csak annyi, hogy a pénzüket a játékosok ki tudják kérni. A gyakorlat persze mást mutat (bónuszáradat, ingyen pörgetések stb.), per pillanat.

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #142 Dátum: Szeptember 20, 2018, 13:29:31 pm CEST »
Magyarul: gyorsan ki kell forgatni a bónuszokat és cső  :redchug:

Nem elérhető Knapp

« Válasz #143 Dátum: Szeptember 20, 2018, 20:42:28 pm CEST »
Fura egy magyarázat...
A skrill, neteller és VISA kifizetések nem voltak veszélyben eddig sem.
A banki utalás viszont, amibe meg most behúztak többeket, pont, hogy nem biztonságos, hisz azt visszafordíthatják a magyar bankok.

Az meg a bohóckodás kategória a bwintől, hogy hol kivonulnak, hol bevonulnak, miközben az unibet vagy a bet365 pereket is nyer a magyar állam ellen.

Arra meg nem is mondok semmit, hogy ha bónuszforgatás közben vonul majd ki hirtelen a sportingbull, azzal hogy megszívathatnak embereket.
(ilyen szempontból talán a betathome lehet a minta, ahol szintén hirtelen húzták le a rolót, leszarva az addig kedves magyar ügyfeleket)

Nem elérhető baliizu

« Válasz #144 Dátum: Szeptember 21, 2018, 11:34:50 am CEST »
Így van, én viszonylag gyakran kaptam 75 ezerről ajánlatot SB-nél. Igaz, hogy többnyire nem használtam ki, vagyis sosem...

Viszont egy kérdés. Felajánlottak nekem is most 50 %-os bónuszt (az első ajánlatukkal, ami 25 %-os volt, nem éltem), de ezt írják a részvételi feltételeknél:

"A bónusz követelményei:
- bármilyen 1,5 vagy nagyobb szorzójú sportfogadáson 5x kell megforgatni vagy
- bármilyen kaszinó játékban 20x kell megforgatni
mielőtt a bónusz, vagy bármilyen belőle származó nyeremény kifizethető lesz a számláról"

Ez csak a bónuszösszegre értendő vajon, vagy a befizetés + bónusz együtt? Nem egyértelmű, bár ez alapján jobban hajlanék úgy érteni, hogy csak a bónuszösszeget... (ők meg többnyire az ellentétét szokták mondani).

Fizetett már be valaki bónuszért? És ha igen, mik voltak a pontos forgatási követelmények?

Számomra sem volt teljesen egyértelmű ezért írtam chaten nekik. Ott is kicsit félreérthető választ kaptam. A legegyszerűbb megoldásnak azt láttam, hogy mindig nézem, hogy a kifizethető összeghez hozzáadódik-e már a bónuszösszeg és végülis csak a bónusz értékének 5x forgatása után már igényelhető kifizetésként.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető flamman

« Válasz #145 Dátum: Szeptember 21, 2018, 14:31:48 pm CEST »
Számomra sem volt teljesen egyértelmű ezért írtam chaten nekik. Ott is kicsit félreérthető választ kaptam. A legegyszerűbb megoldásnak azt láttam, hogy mindig nézem, hogy a kifizethető összeghez hozzáadódik-e már a bónuszösszeg és végülis csak a bónusz értékének 5x forgatása után már igényelhető kifizetésként.

Jobb híján én is ilyenre gondoltam.

Azért a bwin-sb kombónál legalább látszott, hogy hány százalékát forgatta már meg az ember egy bónusznak, és forintra pontosan mennyi van még hátra.

Nem elérhető sleve

« Válasz #146 Dátum: Szeptember 21, 2018, 18:31:48 pm CEST »
hogy az a búbánatos

Nem elérhető qwert

« Válasz #147 Dátum: Szeptember 21, 2018, 20:46:31 pm CEST »
A Sportingbull oldalra belépve megdöbbenve láttam, hogy két olyan fogadásom is vesztesként lett kiértékelve, amik a mérkőzés eredménye alapján megnyert fogadásoknak kellene lenniük.
Írtam az ügyfélszolgálatnak a kapcsolat menüpontnál, de nem igazán bízom benne, hogy bármiféle segítséget/korrekciót kapnék az elcsalt pénzem ügyében, azután hogy egyik napról a másikra csak úgy "átrakták" a számlámat és az egyenlegemet a sportingbetről erre az oldalra. Elképesztő, hogy csak úgy "benyelték" a pénzemet, amikor megnyertem a fogadásokat, amiket megtettem.
Tudnátok segíteni, hogy ilyen esetben mit lehet tenni? Milyen hivatalos szervekhez lehet fordulni?
Hogyan tudnám visszaszerezni azt a nem kevés pénzt, ami megillet?

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #148 Dátum: Szeptember 21, 2018, 20:51:53 pm CEST »
A Sportingbull oldalra belépve megdöbbenve láttam, hogy két olyan fogadásom is vesztesként lett kiértékelve, amik a mérkőzés eredménye alapján megnyert fogadásoknak kellene lenniük.
Írtam az ügyfélszolgálatnak a kapcsolat menüpontnál, de nem igazán bízom benne, hogy bármiféle segítséget/korrekciót kapnék az elcsalt pénzem ügyében, azután hogy egyik napról a másikra csak úgy "átrakták" a számlámat és az egyenlegemet a sportingbetről erre az oldalra. Elképesztő, hogy csak úgy "benyelték" a pénzemet, amikor megnyertem a fogadásokat, amiket megtettem.
Tudnátok segíteni, hogy ilyen esetben mit lehet tenni? Milyen hivatalos szervekhez lehet fordulni?
Hogyan tudnám visszaszerezni azt a nem kevés pénzt, ami megillet?

Még mielőtt lépnél és hivatalos szervekhez fordulnál, előbb velük kellene kommunikálni. Leírni nekik a problémát, s megvárni a válaszukat. Amennyiben az első lépést megtetted, akkor várd meg a reakciójukat.

Egyből csalásnak nevezni akár egy technikai hibát, téves feldolgozást szerintem felelőtlenség.

Nem elérhető Schleck

« Válasz #149 Dátum: Szeptember 21, 2018, 22:09:52 pm CEST »
én arra nem tudok rájönni, hogy hol tudom megnézni a bónuszforgatás állapotát..

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #149 Dátum: Szeptember 21, 2018, 22:09:52 pm CEST »