Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Sziasztok,érdeklődöm,hogy ti látjátok-e a Budapest Bankot a bankok listájában,mert én nem látom,az ügyfélszolgálat szerint benne van.Ezen vitatkozunk hetek óta.

Idézetet írta: lacivagyok65 Dátum október 03, 2018, 08:40:56
Sziasztok,érdeklődöm,hogy ti látjátok-e a Budapest Bankot a bankok listájában,mert én nem látom,az ügyfélszolgálat szerint benne van.Ezen vitatkozunk hetek óta.

Szia! Ott a Budapest Bank a listában.

Idézetet írta: lacivagyok65 Dátum október 03, 2018, 08:40:56
Sziasztok,érdeklődöm,hogy ti látjátok-e a Budapest Bankot a bankok listájában,mert én nem látom,az ügyfélszolgálat szerint benne van.Ezen vitatkozunk hetek óta.

Először nálam sem volt. Írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy vegyék fel a listára, majd válaszoltak, hogy végre elérhető (és az is lett, még akkor).

Én egyébként befizetni sem tudok ide hiába is akarnék mert nem engedi, legalábbis Skrillről nekem nem :-)
Azért azt kíváncsian várom mikor valaki kifizetést is kér innen, hogy mennyire lesznek ilyen gyorsak és előzékenyek mint a bónuszokkal, freebetekkel stb.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum október 03, 2018, 23:19:14
Én egyébként befizetni sem tudok ide hiába is akarnék mert nem engedi, legalábbis Skrillről nekem nem :-)
Azért azt kíváncsian várom mikor valaki kifizetést is kér innen, hogy mennyire lesznek ilyen gyorsak és előzékenyek mint a bónuszokkal, freebetekkel stb.

Több mint 300k fizettem már ki innen bankon és skrillen is minden flottul ment.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum október 03, 2018, 23:19:14
Én egyébként befizetni sem tudok ide hiába is akarnék mert nem engedi, legalábbis Skrillről nekem nem :-)
Azért azt kíváncsian várom mikor valaki kifizetést is kér innen, hogy mennyire lesznek ilyen gyorsak és előzékenyek mint a bónuszokkal, freebetekkel stb.

Nekem is volt már 2 kifizetésem, semmi gond nem volt velük, hamar meg is jöttek.

Mai adalék, emailben jött 25% bónusz 6000 FT ig nevettem majd beléptem az oldalra, 50% os 250 EURO-ig, kiváncsi vagyok melyiket írják majd jóvá.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum október 04, 2018, 16:28:48
Nekem ez furcsa most egy kicsi. Kaptam egy e-mailt és egy belső üzenetet is a mai napon.

E-mail:    
FOGADJON KEDVENC CSAPATÁRA ÉS GYŰJTSE BE AZ AKÁR 6000 FT BÓNUSZT!

Fizessen be most, és szerezzen akár 25% bónuszt 6000 Ft-ig. Ez az ajánlat időben korlátozott, szóval fizessen be most, és szerezze meg az extra pénzt holnap! A bónuszra való jogosultsághoz legalább egyszer fel kell töltenie számláját 2018.10.04. 1:01 CET és 2018.10.07. 0:59 CET között, a feltöltési bónuszt ebben az időszakban történt első befizetése alapján írjuk jóvá.

Az európai klub bajnokságok a középpontban ezen a héten, a Bajnokok Ligája és Európa Liga mérkőzésekkel! A leginkább várt mérkőzések: FC Chelsea - MOL Vidi FC, Eintracht Frankfurt - Lazio. Nagyszerű szorzók, mérkőzésenként száznál is több fogadási lehetőséggel! Fogadjon most és élőben is minden mérkőzésre!


Belső üzenet: Fogadjon kedvenc csapatára és gyűjtse be az akár 250 euró bónuszt!
Fizessen be most, és szerezzen akár 50% bónuszt 250 euró-ig. Ez az ajánlat időben korlátozott, szóval fizessen be most, és szerezze meg az extra pénzt holnap! A bónuszra való jogosultsághoz legalább egyszer fel kell töltenie számláját 2018.10.04. 0:01 CEST és 2018.10.06. 23:59 CEST között, a feltöltési bónuszt ebben az időszakban történt első befizetése alapján írjuk jóvá.
Részvételi feltételek

Én is ilyet kaptam elöször 250 FT írtak jóvá majd írtam az ügyfélszolgálatnak és megkaptam a maradék pénzt így már 75.000 Ft forgathatok.

Akiknek volt premium.com számlája azoknak is lett most új premiumbullos :DD

6000 huf befizetése után holnap jár egy 3000-es ingyen fogadás.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum október 25, 2018, 12:26:18
6000 huf befizetése után holnap jár egy 3000-es ingyen fogadás.

Ez csak annak jar sztem aki kapott rola ertesitot. En kedden kaptam, harom napig ajanlottak fel, tehat 3 x 6000 depo -> 3 X 3000 freebet. Ocsem ilyet nem kapott, helyette BL es EL meccsre tehet, es ha veszit, max 3000 freebetet kap. Sztem valtozo kinek milyen promo jar, ha jar egyaltalan.

Banki átutalásos kifizetések megérkeznek nektek normális időben (1-3 napon belül), vagy még mindig akár egy hetet is kell rá várni?

Engem is érdekelne a banki kifizetés,hogy mennyi idő, valaki esetleg tud valami infót ezzel kapcsolatban?

Ketszer kertem, mind a ket alkalommal 2 nap alatt megjott