Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Szerintem jól állunk. Bőven 500 pörgetés fölött lesz a vége.  :D
Egyébként tavaly az egyik kihívásban valami 1600 pörgetés lett a vége,igaz alapból több volt meghirdetve.

Most mennyinél áll?Nem leszek egy ideig gépközelbe valaki megtudná nézni?


Sportingbull ma reggel azt uzeni, Bye, bye SVK kuncsaftok... Nem mintha hianyoznanak, de a maradek 14 vagy hany euromat le kell kernem, es ezek valoszinuleg fizetni nem nagyon szeretnek :)

Idézetet írta: AC_28 Dátum február 22, 2019, 07:53:29
Sportingbull ma reggel azt uzeni, Bye, bye SVK kuncsaftok... Nem mintha hianyoznanak, de a maradek 14 vagy hany euromat le kell kernem, es ezek valoszinuleg fizetni nem nagyon szeretnek :)

Nekem nem volt gondom náluk soha a kifizetésekkel, szerintem nem kell aggódnod.

Több értelmes promójuk volt mióta megnyitottak mint a legtöbb nagy sztár irodának amióta működnek , sehol nem adnak csak úgy 3x3000 freebetet ha befizetsz amit egyből ki is utalhatsz.
Sőt eleinte 6000 meg 9000es freebetet is adtak arányosan nagyobb befizetésért
Itt nem kell 100 ezres fogalmakat lebonyolítani mint bet365ön hogy egyáltalán kapj valami gyengécske hűségbónuszt, unibeten kb semmi nincs, betclic szintén

Idézetet írta: ricsi046 Dátum február 22, 2019, 09:42:14
Több értelmes promójuk volt mióta megnyitottak mint a legtöbb nagy sztár irodának amióta működnek , sehol nem adnak csak úgy 3x3000 freebetet ha befizetsz amit egyből ki is utalhatsz.
Sőt eleinte 6000 meg 9000es freebetet is adtak arányosan nagyobb befizetésért
Itt nem kell 100 ezres fogalmakat lebonyolítani mint bet365ön hogy egyáltalán kapj valami gyengécske hűségbónuszt, unibeten kb semmi nincs, betclic szintén

Azt azért tegyük hozzá, hogy ezek egyedi ajánlatok, nem pedig általánosan járó bónuszok voltak. Nekem pl. az átköltöztetés utáni 1-2 hetet leszámítva semmilyen egyedi freebetet/bónuszt nem adtak.


Idézetet írta: Tigris Dátum február 22, 2019, 14:43:28
Azt azért tegyük hozzá, hogy ezek egyedi ajánlatok, nem pedig általánosan járó bónuszok voltak. Nekem pl. az átköltöztetés utáni 1-2 hetet leszámítva semmilyen egyedi freebetet/bónuszt nem adtak.
Ezek mindenütt egyedi ajánlatok. a b365 promóknál 50€-tól lefele 0-ig. A hűségónuszban sem találtam még logikát. Talán igazolványszám vagy lábméret szerint változtatják.
Az unibet 25 százalékos nyereménynövelője 2€ max téttel szerintem szintén egyedi ajánlat "dzsasztforjú".
A wh is rostál, a betfair-nél a freebet-et vagy jóváírják vagy nem stb.

Challenge kipipálva. Bwin és SB accountban is. 4 Joker mindegyiken megvan,jó lesz a hátralévő 4 napra :D
Ez így összesen kb. 1400 pörgetés  :beerchug:




Pffff az valami retek szar egy játék sajna...Ha jól emlékszem nem volt rajta semmi bónuszjáték sem...
2 promóval ezelőtt az a Book of Horus (vagy valami hasonló egyiptomi) viszonylag szerintem jó volt nagyon...Ez a mega gems valami hihetetlen unalmas egy játék volt eleve