Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Újraindult a kaszinó challenge, de megint rontottak kicsit a feltételeken és csak 333,333 pörgetést osztanak ki 500,000 helyett.

Az mondjuk érdekes, hogy ha a starburstot alacsony téttel beállítom automatára, akkor lényegében mindig ledob, így ha nem figyeled, mehetsz a számlatörténetbe számolgatni, hogy éppen hol tartottál.

Mondhatnám, hogy technikai hiba, de ugye arról az irodáról beszélünk, amely elvárja, hogy 1000 ingyenes pörgetést egyesével nyomj le és még véletlenül se automatázz.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum július 29, 2019, 12:40:37
Újraindult a kaszinó challenge, de megint rontottak kicsit a feltételeken és csak 333,333 pörgetést osztanak ki 500,000 helyett.

Az mondjuk érdekes, hogy ha a starburstot alacsony téttel beállítom automatára, akkor lényegében mindig ledob, így ha nem figyeled, mehetsz a számlatörténetbe számolgatni, hogy éppen hol tartottál.

Mondhatnám, hogy technikai hiba, de ugye arról az irodáról beszélünk, amely elvárja, hogy 1000 ingyenes pörgetést egyesével nyomj le és még véletlenül se automatázz.  :)

Chrome-on engem is mindig ledobott, de miota Safarin porgetem, ilyen problemam nincs.
500 porgetes legalabb garantalt, igaz annal tobb nem is nagyon lesz majd.
A betting challenge viszont gyonyoruen halad, mar boven 7000 felett jar, es meg van hatra kb harom het.

Az átutalási idő lehetne azért rövidebb az irodánál. Kedden kértem egy kiutalás bankszámlára, de a még most sem érkezett meg. Sportingbet-nél amelyik nap délelőtt fél 10-ig kértem a kiutalást, aznap 17 óráig a számlámon volt a pénz. Mai világban szerintem a 24 óra alapból elvárható lenne. Többi irodánál is több napos a kifizetés a bankszámlára?

Idézetet írta: lovep76 Dátum augusztus 02, 2019, 09:57:14
Az átutalási idő lehetne azért rövidebb az irodánál. Kedden kértem egy kiutalás bankszámlára, de a még most sem érkezett meg. Sportingbet-nél amelyik nap délelőtt fél 10-ig kértem a kiutalást, aznap 17 óráig a számlámon volt a pénz. Mai világban szerintem a 24 óra alapból elvárható lenne. Többi irodánál is több napos a kifizetés a bankszámlára?

2 napnál hamarabb nem szokott megjönni sehol, inkább 3-4

Unibeten ha kikered ejjel vagy reggel, delutan megjon.

Sportingbet azért volt gyorsabb,mert benne volt a Giro rendszerben,magyar számláról utaltak.
Az új iroda külföldi számról utal,az törvény szerint max. 7 nap lehet. Szóval 2-3 nap az simán lehet,és az még nem is lassú.
Egyébként Skrillre elég gyorsak. Bár nem érik utol a Sportingbet 52 perces utalását,de 10-12 óra alatt megjön a pénz.

Wow, most megnéztem, nekem is 15 ezres a bónusz, de 66%-os :D




Nekem meg semmi  :(

Más: lehet innen Revolut számlára pénzt kiutalni? A nyereményigénylésnél a bankot csak legordülő listából lehet kiválasztani, és a Revolut nincs benne.

Gyerekek megszunt az oldal? Nekem lassan 1 napja azt irja ki, hogy fejleszteseket vegeznek a rendszeren es jelenleg nem elerheto.. :D Ketlem, szerintem valami orbitalis kamu.


Idézetet írta: mamita Dátum augusztus 06, 2019, 09:40:29
Gyerekek megszunt az oldal? Nekem lassan 1 napja azt irja ki, hogy fejleszteseket vegeznek a rendszeren es jelenleg nem elerheto.. :D Ketlem, szerintem valami orbitalis kamu.

Ctrl+F5 után betölt normálisan az oldal.

Hosszan végigolvastam, és szeretnék leírni 1-2 függőben maradt "kérdést" és aktuális tapasztalataimat az irodával kapcsolatban. :P

Sportingbetről került át a számlám, azóta befizetés nem történt eddig.

200%-os bónuszt kaptam 30 ezer Forintig, tehát 15 ezer befizetés mellé (paysafecard) kaptam még 30 ezret. Ez a befizetés másnapján 11 óra körül jóváíródott. :ok:

Még a bónusz jóváírása előtt kértem egy 50 ezer Forintos kifizetést banki átutalással K&H számlára. A mai napon délelőtt érkezett meg, az oldalon a kifizetés vasárnap esetfele változott át "befejezett" állapotúvá, onnantól nem volt visszavonható. Mindhatni 3 nap volt a kiutalási idő. Forintátutalásként érkezett, tehát kereken 50.000 Ft. Az átutaló adatai érdekesek számomra, a számlaszámra gondolok (kép). Ezt tudná nekem valaki részletezni? Nem találkoztam még ilyennel, kiváncsiságból kérdezem, jelentősége nem nagyon van,

Úgy tűnik ilyen szempontból a befizetett pénzt és a bónuszt nem "együtt kell kezelni", szerintem ez pozitívum.

Volt egy megoldandó apróság, az ügyfélszolgálat gyorsan reagált és segített. Az oddsok elmaradnak a toptól, de egyébként összességében én rosszat mondani nem tudok.  :ok: