Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Nincs IBAN szám, nem fehérítettem ki semmit a képen.

Idézetet írta: Carpeks Dátum augusztus 04, 2019, 00:52:23
Nekem meg semmi  :(

Más: lehet innen Revolut számlára pénzt kiutalni? A nyereményigénylésnél a bankot csak legordülő listából lehet kiválasztani, és a Revolut nincs benne.

Nos, a chat szerint a Revolut nem bank, oda nem lehet pénzt kiutalni, úgyhogy legyek szíves a magyar banknál lévő bankszámlaszámra kifizetést kérni. Már csak azt nem értem, hogy akkor miért engedik a Revolutos kártyával a befizetést?


Idézetet írta: Knapp Dátum július 29, 2019, 12:40:37
Újraindult a kaszinó challenge, de megint rontottak kicsit a feltételeken és csak 333,333 pörgetést osztanak ki 500,000 helyett.

Az mondjuk érdekes, hogy ha a starburstot alacsony téttel beállítom automatára, akkor lényegében mindig ledob, így ha nem figyeled, mehetsz a számlatörténetbe számolgatni, hogy éppen hol tartottál.

Mondhatnám, hogy technikai hiba, de ugye arról az irodáról beszélünk, amely elvárja, hogy 1000 ingyenes pörgetést egyesével nyomj le és még véletlenül se automatázz.  :)
Nem tudom ki hogyan áll, de van egy olyan érzésem mintha az oddsokhoz hasonlóan a slotok is le lennének butítva.
Van 2 számlám, de eddig mindössze egyetlen nap volt a nyereséges. Az is ritka amikor 90% körül ad. Általában 30 és 70 között. Eddig a 2 számlán minusz 80 eurot pörgettem. Kis téteket használok és próbálok olyan slotokat választani amik viszonylag egyenletesen adnak.
Talán ezért fogynak a vártnál jobban a résztvevők is. Az elején nem hittem, hogy 500-nál több lesz, de már szerintem közelebb lesz a 600-hoz.

Idézetet írta: ede Dátum augusztus 22, 2019, 15:45:20
Nem tudom ki hogyan áll, de van egy olyan érzésem mintha az oddsokhoz hasonlóan a slotok is le lennének butítva.
Van 2 számlám, de eddig mindössze egyetlen nap volt a nyereséges. Az is ritka amikor 90% körül ad. Általában 30 és 70 között. Eddig a 2 számlán minusz 80 eurot pörgettem. Kis téteket használok és próbálok olyan slotokat választani amik viszonylag egyenletesen adnak.
Talán ezért fogynak a vártnál jobban a résztvevők is. Az elején nem hittem, hogy 500-nál több lesz, de már szerintem közelebb lesz a 600-hoz.

Egy kicsit én is úgy érzem, mintha butítottak volna a korábbiakhoz képest. Az előző két  ilyen játékban -3% és +4% lett a napi pörgetéseim eredménye, most meg -10%-nál járok, igaz, ez még simán visszafordulhat a maradék néhány napban. Bár jobban belegondolva, ennyi variancia simán benne van. Én egy itteni példából kiindulva csak a starburstöt használom, mert azt mondták, kb annak a legmagasabb a visszaadási értéke (vagy hogy is hívják ezt).

Idézetet írta: ede Dátum augusztus 22, 2019, 15:45:20
Nem tudom ki hogyan áll, de van egy olyan érzésem mintha az oddsokhoz hasonlóan a slotok is le lennének butítva.
Van 2 számlám, de eddig mindössze egyetlen nap volt a nyereséges. Az is ritka amikor 90% körül ad. Általában 30 és 70 között. Eddig a 2 számlán minusz 80 eurot pörgettem. Kis téteket használok és próbálok olyan slotokat választani amik viszonylag egyenletesen adnak.
Talán ezért fogynak a vártnál jobban a résztvevők is. Az elején nem hittem, hogy 500-nál több lesz, de már szerintem közelebb lesz a 600-hoz.

Tuti a mesterséges butítás. Múlt héten szülinapom alkalmából kaptam 200 (!) ingyen pörgetést a Golden owl of Athena játékon, és a 200 pörgetésből nyertem kemény 1500 ft-ot...

Másnál se megy az oldal?Reggel óta karbantartanak....

Szint úgy nem jön be! Remélem tényleg csak karbantartás van!


Idézetet írta: Carlos66 Dátum szeptember 03, 2019, 13:09:32
Szint úgy nem jön be! Remélem tényleg csak karbantartás van!
Azt én is remélem, bár nem emlékszem hogy bármelyik irodánál ennyire hosszú ideig lett volna karbantartás.....

Szlovén és lengyel nyelvű oldaluknál is karbantartás van.

Simán elhiszem hogy olyan sok kifizetést kértek az emberek tegnap az ingyenpörik miatt hogy nem tudták lekezelni és így oldják meg...

Meg tegnap leporgettem a challenge-re kapott poriket, es mivel nagyon jol adott, rogton kertem egy kifizetest. Az most jott meg skrillre, szoval remelhetoleg nem penzkerdes.

Érdekes hogy a Lengyel, Bolgár oldalt beadja  :P ;D