Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ilyen szánalmas lehet egy iroda? Még hirdeti is hogy a többségnek szar szorzókat ad, de ha elég sok pénzt bedobsz, akkor kaphatsz valós szorzókat is? Te jó isten, ezeknél komoly marketing lehet

Idézetet írta: ricsi046 Dátum szeptember 22, 2019, 09:29:35
Ilyen szánalmas lehet egy iroda? Még hirdeti is hogy a többségnek szar szorzókat ad, de ha elég sok pénzt bedobsz, akkor kaphatsz valós szorzókat is? Te jó isten, ezeknél komoly marketing lehet

Szorzókban nem látok nagy különbséget,inkább az egyéb ajánlatok jobbak. 1 hét alatt több ajánlatot kaptam,mint régen 1 hónap alatt.

Lehet,hogy van,ami igaz,amit írtál,de a kifizetés messze nem így működik.
Skrillre 8 órán belül megérkezett a pénz,persze volt 16 óra is,de messze nem 3-4 nap. Folyószámlára reggel kikért pénz másnap megérkezett. Mivel nincsenek benne a GIRO rendszerben (nem belföldről utalnak),ez igencsak gyorsnak mondható,gyakorlatilag 1-2 órán belül jóváhagyják a kifizetést,külömben csak 2 nap múlva érkezne meg.

 Nagyon sajnálom, de mától nem lehetséges a regisztráció az oldalunkra.
[/left
Üzleti döntés értelmében a cég így döntött, hogy bezárja ennek lehetőségét, országából nem fogadunk újabb regisztrációkat innentől.
Megszűnt a regisztráció a magyar ügyfelek számára.Szerintetek miért?Ez is nagyon érdekes.Alig volt egy éve,hogy egybeolvadt a bwin-sportingbet kettős és megnyílt a sportingbull.Két hete nyílt meg a PremiumBull erre tessék.


Hali!
Szeptember 27-től várok 1 választ, hogy miért szakadt meg a slot játékom, amikor éppen bónusz pályához értem.
(Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.

Tájékoztatjuk, hogy levelét  megkaptuk. Rövidesen válaszolunk a megkeresésére. Kérését, az egyszerűbb nyomonkövetés érdekében, ügyszámmal láttuk el. Az Ön ügyszáma: xxxxxxxx.

Amennyiben az ügy alaposabb ellenőrzést igényel, a válaszadás több időbe telhet. Mindent megteszünk annak érdekében, hogy a lehető leghamarabb, de legkésőbb 24 órán belül felvegyük Önnel a kapcsolatot.

Amennyiben azonnali segítségre van szüksége kapcsolatba léphet velünk chaten vagy telefonon. További részletek a Kapcsolat menüpont alatt találhatóak.

Köszönjük.

Üdvözlettel,

Sportingbull Ügyfélszolgálat)

Persze a 24 óra nem igaz! A chat naponta, mondja, hogy még nem kaptak választ, várjak tovább.

(október 8-án kaptam végre választ)


Idézetet írta: lulu65bj Dátum október 04, 2019, 16:41:22
Hali!
Szeptember 27-től várok 1 választ, hogy miért szakadt meg a slot játékom, amikor éppen bónusz pályához értem.
(Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.

Tájékoztatjuk, hogy levelét  megkaptuk. Rövidesen válaszolunk a megkeresésére. Kérését, az egyszerűbb nyomonkövetés érdekében, ügyszámmal láttuk el. Az Ön ügyszáma: xxxxxxxx.

Amennyiben az ügy alaposabb ellenőrzést igényel, a válaszadás több időbe telhet. Mindent megteszünk annak érdekében, hogy a lehető leghamarabb, de legkésőbb 24 órán belül felvegyük Önnel a kapcsolatot.

Amennyiben azonnali segítségre van szüksége kapcsolatba léphet velünk chaten vagy telefonon. További részletek a Kapcsolat menüpont alatt találhatóak.

Köszönjük.

Üdvözlettel,

Sportingbull Ügyfélszolgálat)

Persze a 24 óra nem igaz! A chat naponta, mondja, hogy még nem kaptak választ, várjak tovább.

(október 8-án kaptam végre választ)

És egyébként milyen választ kaptál!?!?

Kaptam 10 euró jóváírást, nem kellett forgatni sem.

Kedves Ügyfelünk!

Tájékoztatjuk, hogy számláján található jelenlegi egyenlege nagyobb, mint 0 Ft, ezért fontos, hogy  30 napon belül bejelentkezzen és az összeget vagy felhasználja vagy kifizesse, máskülönben 12 hónapot túllépő inaktivitása miatt, adminisztrációs díjat számítunk fel. Abban az esetben, ha továbbra is inaktív marad, a számlán fennmaradó egyenleg a Geokul, vagy egy kinevezett harmadik fél felelősségteljes szerencsejátékkal kapcsolatos törekvéseinek finanszírozására kerül felhasználásra.

Szeretnénk felhívni szíves figyelmét arra, hogy a végleges átutalást követően visszatérítésre nem lesz lehetőség.

Ez egy automatikus üzenet, kérjük erre ne válaszoljon. Ha bármilyen kérdése lenne keresse fel Ügyfélszolgálatunkat.

Üdvözlettel,
Sportingbull

Őő ez hogy lehet? Hát nap mint nap belépek és még fogadok és kapok bónuszokat is.

Idézetet írta: Lancer Dátum október 20, 2019, 14:57:51
Kedves Ügyfelünk!

Tájékoztatjuk, hogy számláján található jelenlegi egyenlege nagyobb, mint 0 Ft, ezért fontos, hogy  30 napon belül bejelentkezzen és az összeget vagy felhasználja vagy kifizesse, máskülönben 12 hónapot túllépő inaktivitása miatt, adminisztrációs díjat számítunk fel. Abban az esetben, ha továbbra is inaktív marad, a számlán fennmaradó egyenleg a Geokul, vagy egy kinevezett harmadik fél felelősségteljes szerencsejátékkal kapcsolatos törekvéseinek finanszírozására kerül felhasználásra.

Szeretnénk felhívni szíves figyelmét arra, hogy a végleges átutalást követően visszatérítésre nem lesz lehetőség.

Ez egy automatikus üzenet, kérjük erre ne válaszoljon. Ha bármilyen kérdése lenne keresse fel Ügyfélszolgálatunkat.

Üdvözlettel,
Sportingbull

Őő ez hogy lehet? Hát nap mint nap belépek és még fogadok és kapok bónuszokat is.

Lehet, hogy csak benézték.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 20, 2019, 16:28:31
Lehet, hogy csak benézték.

Igen közben az ügyfélszolgálatot megkerestem és kaptam is választ. Bwines összeolvadásból megmaradt inaktív profilomra jött a levél. Nem is értem miért nem törölték azt teljesen mikor anno direkt én szóltam hogy ne legyen gond.

Olyan kérdésem lenne vki tud ajánlani vmi jó
Oldalt ahol van viptagsag normalisan mint regen sportingbeten?
Bonuszok promok stb?!

Valaki fizetett már ki innen Skrillre? Van tapasztalat, hogy mennyi idő kb!?

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 14, 2019, 12:48:03
Valaki fizetett már ki innen Skrillre? Van tapasztalat, hogy mennyi idő kb!?

Kb. 24 ora.

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 14, 2019, 13:10:28
Kb. 24 ora.

Atya gatya, ne már...  :o És még az oroszokat szidják... ott 2 perc max, és a Skrill-eden a zseton.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 14, 2019, 16:51:10
Atya gatya, ne már...  :o És még az oroszokat szidják... ott 2 perc max, és a Skrill-eden a zseton.
Jó neked.Én 11 napra várok a pénzemre az 1xbet-nél.365 ezer forintot nem akrank kifizetni indokolatlanul.még tart az azonosítási eljárás...