Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Adam2000 Dátum november 30, 2019, 00:35:50
Milyen a sportingbull iroda mit kell róla tudni? Esetleg megbízhatóak?

Ha visszaolvasod a fórumot, akkor megtudhatsz róla elég sok mindent.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 30, 2019, 11:36:59
Ha visszaolvasod a fórumot, akkor megtudhatsz róla elég sok mindent.

Az 5 legmegbízhatóbb irodához teszem. Semmi gond nincs velük,napi ingyenes fogadások,napi ingyenes pörgetések járnak az aktivítás után.
Kifizetés Skrillre volt olyan,hogy 50 perc alatt megérkezett.
Bátran csatlakozz! :ok:

Idézetet írta: runin Dátum november 30, 2019, 15:55:36
Az 5 legmegbízhatóbb irodához teszem. Semmi gond nincs velük,napi ingyenes fogadások,napi ingyenes pörgetések járnak az aktivítás után.
Kifizetés Skrillre volt olyan,hogy 50 perc alatt megérkezett.
Bátran csatlakozz! :ok:

Már kb. egy hónapja nem lehet regisztrálni.

Bírom, mikor náluk baszakszik a játék, de azért van pofájuk kiírni, hogy az én internetkapcsolatom a lassú...

Vicces, hogy a karácsonyi promóciójuk december 33-áig tart  :D

PROMO: 'TIS THE SEASON 15 millió Ft-os nyereményalappal
IDŐTARTAM: december 16. 10:00 CET - december 33. 23:59 CET

Másik kedvencem, amikor az indonéz Semen Padangot rendre Seférfinek nevezik, már többször láttam, mint ahogy a török Menemen Belediye is Meneférfi náluk  :D  ;D

Idézetet írta: flamman Dátum december 17, 2019, 11:37:48
Másik kedvencem, amikor az indonéz Semen Padangot rendre Seférfinek nevezik, már többször láttam, mint ahogy a török Menemen Belediye is Meneférfi náluk  :D  ;D

Hívhatnák spermának is, szóval ez még a jobbik verzió  ;D

Nekem is kuldtek, csak a butitott verziot...  :redchug: "Kezdje az új évet 66%-os bónusszal akár 7500 Ft-ig következő befizetésére!"


33% Befizetési bónusz 6000 FT ig Buekra. Kérdés valaki szokta ezeket skrillel igényelni ? Nem látom hogy tiltaná de régebben volt gond a bónuszok igénylésével skrilles befizetéseken keresztül.

Idézetet írta: Lancer Dátum január 01, 2020, 14:02:23
33% Befizetési bónusz 6000 FT ig Buekra. Kérdés valaki szokta ezeket skrillel igényelni ? Nem látom hogy tiltaná de régebben volt gond a bónuszok igénylésével skrilles befizetéseken keresztül.

Ez a mostani valóban nem tiltja, de az előzőekben nálam pl. kizáró ok volt a Skrillel történő feltöltés.

Sziasztok!

Skrillen igényelt kifizetés kb. mennyi idő alatt érkezik meg? 24 órát ír a belső feldolgozásra, aztán még onnan is max. 5 munkanapot. Azért az elég sok.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum január 06, 2020, 16:07:32
Hali!

Én csak ilyen 100%-os, vagy a feletti bónuszajánlatoknál szoktam befizetni hozzájuk (szerencsére elég gyakori), de tapasztalataim alapján 4-6 óra Skrillre, ami ugye messze elmarad az 1xbet gyorsaságától, de lazán veri a bet365-Unibet kettőst. Szerintem ez tűrhető kategória.  :ok:

Érdekes módon a Sportingbullról én volt,hogy 52 perc alatt megkaptam Skrillre, mióta átraktak Premiumbullra, majdnem 1 egész napba telik nekik.  ;D :2funny:

Köszi az infókat mindkettőtöknek. Tényleg nem volt sok idő, kb. 4-5 óra alatt megjött.

Sziasztok van itt esetleg olyan aki vip tag és ő se kap egy ideje bónuszokat?
Sportingbet 100szor jobb volt... :-\