Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum január 20, 2020, 11:52:44
Érdemes meglesni az oldalt.

KEZDJE AZ AUSTRALIAN OPEN-T EGY 111%-OS BÓNUSSZAL AKÁR 15000 FT-IG KÖVETKEZŐ BEFIZETÉSÉRE!

A Grand Slam szezon az Australian Opennel kezdődik! Novak Djokovic és Naomi Osaka a címvédők a férfi és női egyéni bajnokságban. Ki lesz a bajnok Ön szerint az idén a Melbourne-i kemény pályáján? Fogadjon a bajnokságra különleges ajánlatunkkal! Következő befizetésére akár 15000 Ft értékű bónuszt adunk!

Hogyan szerezheti meg a bónuszt? Csak töltse fel számláját, és mi 111%-os bónusszal egészítjük ki, akár 15000 Ft-ig! A bónuszt a befizetést követő nap 12:00 CET után írjuk jóvá! Siessen, az ajánlat csak rövid ideig érvényes - a bónusz csak az első befizetésére jár 2020. 01. 20. 0:01 CET és 2020. 01. 22. 23:59 CET között!

Töltse fel számláját most, és szerezze meg az extra pénzt holnap!

nem kell semmi bónuszkód, csak feltöltetni a számlát és másnap megadják a bónuszt?
nekem is jött sms

Én csak 10 euro freebetet kapok ha veszitek :D Gondolom nem egy pénzösszeget mozgatunk az oldalon :D

én is csak most léptem be először. még a sportingbet miatt van itt számlám

nekem 200%  30k-s bónusz van

ennyit erről az irodáról is. felraktam 30k-t, de csak 30k bónuszt kaptam. nesze 200% bónusz...   :noway:

Majdnem én is befizettem, csak beugrott, hogy tavaly is csak 1euró volt a max tét   :noway:

Idézetet írta: rektf3st Dátum január 21, 2020, 12:25:52
ennyit erről az irodáról is. felraktam 30k-t, de csak 30k bónuszt kaptam. nesze 200% bónusz...   :noway:

Elég lett volna 15-öt befizetned, akkor is 30 bónuszt kaptál volna (a 200 % max. 30 ezerig ezt jelenti).

A tenisz tippjátékkal hogy álltok?

A férfi mezőnyben túl sok kiemelt maradt állva az első hét után, ott nehéz volt kimatekozni a döntőt (meg aztán még annak a pontos végeredményét...), de a nőknél a "bármelyik másik játékos" kategória döntőzik és ugye a döntőben is csak kétféle eredmény (2:0, 2:1) születhet.

Kíváncsi vagyok, hány embernek jutott eszébe ezt a verziót lejátszania, miközben ez a bárki-bárki opció több, mint 110 játékost lefedett a mezőnyből.

Ha egy focimeccs rendes játékideje alatt le tudják futni a maratoni távot, akkor az nagyon durva világcsúcs lesz!


90 játékos osztozott a női tenisz játék 1,5 milliós nyereményalapján...
A 16,500 ft azért vékonyka.

25% Befizetési bónusz 20 euróig.

Következő lenne a kérdésem. Skrill-nél befizetésnél van egy 4,9% díj. Mivel még sosem fizettem be skrillről így nem látom a kifizetésnél ezt az opciót, de ott is él ez a 4,9% díj?



Próbálok belépni, folyton kiírja, hogy rossz felhasználónév vagy jelszó. Egyiket sem írom el, máskor is ezekkel lépek be. Sem pc-n nem jó, sem telefonon. Egyelőre nem akarok jelszó-emlékeztetőt kérni, hisz nem felejtettem el, a hiba tuti nem nálam van. Más is járt így, vagy nálam hekkeltek meg valamit? Sem a gépen, sem a telón nincs elmentve a jelszóm. Utoljára tegnap este léptem be.
Kicsit várok még, aztán írok az ügyfélszolgálatnak, bár lehet küldenek valami sablonválaszt.

Tegnap nekem is ezt írta gépen. Telefonon be tudtam lépni.
Délután már működött,biztos csak technikai gond volt. Nem hekkelt meg senki. 8)

Idézetet írta: runin Dátum február 11, 2020, 13:08:45
Tegnap nekem is ezt írta gépen. Telefonon be tudtam lépni.
Délután már működött,biztos csak technikai gond volt. Nem hekkelt meg senki. 8)

Igen, később nekem is megjavult!