Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha korábban a bwin ügyfeleként auonositottam a számlát azt elfogadják vagy ujra neki kell ugrani

Idézetet írta: euro1000 Dátum február 16, 2020, 15:54:47
Ha korábban a bwin ügyfeleként auonositottam a számlát azt elfogadják vagy ujra neki kell ugrani

Elvileg elfogadják, nincs újabb teendő.

ezek is átvették a bet365 stílusát, semmi logika nincs abban, hogy kinek,mikor,milyen bónuszt írnak éppen ki

Csak engem nem enged be ma reggel/délelőtt a Premiumbull?
Azt írja: "valami nem sikerült, próbálja meg újra"
nektek?

Kaptam random 20% befizetési bónuszt de lehet a BL miatt erre még nem jöttem rá. De előző héten is volt BL akkor nem kaptam.

Bwin vissza tér magyarországra jött a levél lépjek be. Wow

Idézetet írta: Lancer Dátum február 26, 2020, 10:58:57
Bwin vissza tér magyarországra jött a levél lépjek be. Wow

Nahát... Beléptem a régi bwines adatokkal, be is engedett. Ezek szerint az accountokat megint ide-oda küldözgetik, mindenféle beleegyezés nélkül. Igaz, egy ideje egyesítették a sportingbullon, meg nem is volt használatban, pénz se volt rajta stb., de hát akkor is.
Vajon a sportingbet is jön? Na meg ezek után kinek lesz bizodalma az egészben??

Pár ezrem még maradt is volna rajta ha nem vonják az inaktivitási díjat.  :noway:

Idézetet írta: Lancer Dátum február 26, 2020, 10:58:57
Bwin vissza tér magyarországra jött a levél lépjek be. Wow

Na ez egy jó hír, én személy szerint örülök neki, és már látom a regisztrációnál, hogy ott van Magyarország plusz még elvileg 50 USD bónusz is van, az új regisztrációkor.

engem átirányít a sportingbullra, amikor be akarok lépni  >:(

A kerdes, regeljek ujra? Rakerdezett mar valaki? Mert engem is atiranyit a sportingbullra

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 26, 2020, 14:22:46
engem átirányít a sportingbullra, amikor be akarok lépni  >:(

Nálatok is úgy volt, hogy volt számla a sportingbeten és a bwinen is?

Nekem azonos felhasználónév volt, más kódokkal, később mindkettővel be tudtam lépni a sportingbullra (a sportingbetes nevet nagybetűvel kellett írni, így külön kezelte), aztán még jóval később a bwinest elvileg meg is szüntették, be sem tudtam lépni vele stb., maradt a régi sportingbetes, amivel a sportingbullra a mai napig belépek.

És én ha a sportingbetre próbálok belépni, akkor irányít a bullra.

Rakerdeztem live chaten, szal azert keszpenznek ne vegyetek de lehet uj accot regelni.


Nekem viszont azt írja ki továbbra is,hogy Mo.-i ügyfeleknek nem szolgáltat.Magyar IP-ről jelentkeztetek be?