Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Megoldódott a problémám

Elbaszott egy oldal ez a sportingbull.
Tettem egy 5,75os oddrsa 3kt, jelenleg az odds 5.25, es a felet engedne cashoutolni.. Nyilvan nem azt varom hogy kis odds esesnel egybol profitban legyek, de legalabb kozelitsek a tet osszegehez. Erre 50%on vagyok. 😂 😂 😂

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 26, 2020, 15:04:16
Rakerdeztem live chaten, szal azert keszpenznek ne vegyetek de lehet uj accot regelni.

Az új accot a support véletlen nem úgy értette, hogy aki még nem volt eddig regisztrálva?

Idézetet írta: Betman91 Dátum február 28, 2020, 13:45:45
Az új accot a support véletlen nem úgy értette, hogy aki még nem volt eddig regisztrálva?
Ez engem is érdekelne...
De miért van az, hogy valakit beenged, valakit meg nem...?  ???

Idézetet írta: Betman91 Dátum február 28, 2020, 13:45:45
Az új accot a support véletlen nem úgy értette, hogy aki még nem volt eddig regisztrálva?


Elég világosan leírtam neki, hogy a régi accra nem enged be hanem az árirányítós szöveg fogad..

A korlát rajtamaradt a régi accon az már fix, a kérdés már csak az, hogy ha valaki volt régen regelve lehet e újat most.

Új regisztrációt lehet csinálni akit nem enged be! Egy másik, új e-mail cím kell és természetesen másik felhasználó név! Nekem már el is készült az új fiók, kaptam 100%-os 1. Befizetés bónuszt!
Sok sikert!  :ok:

Na ez jó hír viszont arra kíváncsi leszek, ha majd kifizetésre kerül a sor akkor hirtelen nem e lesz gond, hogy újra regelt az ember :D

Vagy 10 éve regisztráltam a Victor chadler fogóirdához, jó is volt minden..
Egyszer csak lett másik új iroda BetVictor egy év múlva, teljesen más kinézettel..oda is jelentkeztem,
aztán másnap mind a két helyről kirugtak  ;D ;D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum március 01, 2020, 15:45:49
Vagy 10 éve regisztráltam a Victor chadler fogóirdához, jó is volt minden..
Egyszer csak lett másik új iroda BetVictor egy év múlva, teljesen más kinézettel..oda is jelentkeztem,
aztán másnap mind a két helyről kirugtak  ;D ;D

Ez ilyen. Bwin-nél is ha kitiltanak akkor baszhatod a sportingbetet partypokert meg a gamebookerst is, mert lehet egyből nem tilt ki de ha rájönnek hogy egyiknél kivagy tiltva akkor egyből kibasznak.

Idézetet írta: Zsoca Dátum március 01, 2020, 14:44:39
Új regisztrációt lehet csinálni akit nem enged be! Egy másik, új e-mail cím kell és természetesen másik felhasználó név! Nekem már el is készült az új fiók, kaptam 100%-os 1. Befizetés bónuszt!
Sok sikert!  :ok:

Valami fejlemény azóta? Nem kaptál zárolást, hogy régebben volt accod és újra regeltél?

Idézetet írta: Betman91 Dátum március 04, 2020, 18:48:48
Valami fejlemény azóta? Nem kaptál zárolást, hogy régebben volt accod és újra regeltél?
Minden tökéletesen működik, semmi korlátozás! 😊

Nekem is jött ugyanez SMS-ben, plusz a másik, EUR alapú számlára is küldtek. Ott 111% depo bónusz van 100 EUR-ig.

(A bwin és a Sportingbet összeolvadása miatt van két élő account.)

Nekem ilyenkor mindig csak 50 ingyenes pörgetést ajánlanak a feltöltés mellé, 20-szoros forgatási kötelezettséggel, amit a hajukra kenhetnek.  ;D

15 ezer forintos kihivás nevetséges persze ilyenkor kell indítani