Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Betman91 Dátum április 13, 2020, 13:10:20
Hmm ez érdekes, Bár tény hogy nem próbáltam sok helyt, de Bet365 nem engedi partypoker/bwin nem engedi és unibet sem tudtommal.
De engedik ők is mert iban számlaszámot kell megadni

De itt legalább nem von le jó pár %-ot a kiutalt összegből "átváltás" címén, kiutalok mondjuk unibetről 20 ezret, levon több száz ft-ot. Egyedül a bet365-nél van még úgy, hogy nem buksz a kiutaláson, a többi iroda szépen levesz belőle magának, vagy a bankok, tök mindegy.

Idézetet írta: ricsi046 Dátum április 13, 2020, 14:35:20
De itt legalább nem von le jó pár %-ot a kiutalt összegből "átváltás" címén, kiutalok mondjuk unibetről 20 ezret, levon több száz ft-ot. Egyedül a bet365-nél van még úgy, hogy nem buksz a kiutaláson, a többi iroda szépen levesz belőle magának, vagy a bankok, tök mindegy.
Most én mit mondjak mikor a Raiffeisen bank az arfolyamveszteseg mellett is levon meg 2200 ft ot atvaltas cimen....Ezt akkor is levonná ha csak 4000 et vennék ki..

Unibetnél megvan adva mennyit vonnak le. De egyébként nekem a spbull nem vont le semmit még FT számlám volt. Mióta EUR alapú azóta vannak átváltási költségek persze.

Ez jött ma:

Számláján várja egy FreeBet!
Jóváírtunk bwin a(z) ........... email címmel regisztrált számlájára egy FreeBet-et, amelynek értéke 3.000 Ft. Helyezzen el egy fogadást ingyen és legyen szerencsés napja!

De siessen, hisz ez az ajánlat csak korlátozott ideig érvényes és a FreeBet hamarosan lejár!

Fogadási kínálatunkban számtalan focimeccs van a világ minden tájáról és rengeteg más sportesemény is! Minden nap óriási szorzókat kínálunk, így a meccsek előtt is fogadhat és természetesen ÉLŐBEN is! Ne hagyja ki az esélyt, hogy nyerjen!

    FOGADJON MOST   
Tartsa kontroll alatt a játékát.
Azért vagyunk itt, hogy megbizonyosodjunk róla, hogy fogadása mindig felelősségteljes, valamint élvezetes legyen. Éppen ezért kínálunk olyan eszközöket, mint pl. a befizetési limitek, idő limitek, és egyéb szerencsejáték korlátozások. További információkért kattintson ide.

Részvételi feltételek
A FreeBet összege: 3.000 Ft
A FreeBet ajánlat csak korlátozott ideig érhető el. Órák száma, amíg a FreeBet-et használhatja: 72
A fogadás megnyerését követően, csak a fogadás nettó nyereménye kerül jóváírásra az ügyfelek számára (az eredeti tét nélkül).
A FreeBet-ek elhelyezhetők Egyszeri és Kombi fogadásként is.
A FreeBet részletei megtalálhatóak weboldalunkon.


Rálépek az oldalra, ahol ez fogad:  (bwin.com/hu)

Tisztelt Ügyfelünk,
A rendszerünkben végzett karbantartási műveletek miatt az internetoldalaink jelenleg nem elérhetőek.

Megértését köszönjük!

  ;D ;D

Visszakerestem, több mint négy éve blokkolták le. Újraélesztették? Más is kapott ilyet?

Idézetet írta: LosGabos Dátum április 28, 2020, 10:10:30
Visszakerestem, több mint négy éve blokkolták le. Újraélesztették? Más is kapott ilyet?
Él a bwin én használom,bár freebet-et nem kaptam. 😔
Ha nem tudsz belépni a régi fiókodba, simán lehet újat regisztrálni.  :beerchug:

Idézetet írta: Zsoca Dátum április 28, 2020, 10:56:24
Él a bwin én használom,bár freebet-et nem kaptam. 😔
Ha nem tudsz belépni a régi fiókodba, simán lehet újat regisztrálni.  :beerchug:
Ok, hogy lehet, de ki is fizetnek?

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 28, 2020, 11:10:15
Ok, hogy lehet, de ki is fizetnek?
Őszintén szólva, eddig csak a szokásos befizetés, kifelé semmi   ;D
De nekem chat-en mondták, hogy regisztráljak újra ha a régi fiókba nem tudok belépni. Gondolom nem lesz gond a kifizetés se.

Idézetet írta: Zsoca Dátum április 28, 2020, 12:29:20
Őszintén szólva, eddig csak a szokásos befizetés, kifelé semmi   ;D
De nekem chat-en mondták, hogy regisztráljak újra ha a régi fiókba nem tudok belépni. Gondolom nem lesz gond a kifizetés se.

Azért én kipróbálnám a helyedben, tegyük fel szarrányered magad, aztán indítanál egy kifizetést, aztán azt mondják, hogy STOP :D Szóval én azért csak megnézném, visszafelé is jön-e a pénz  ;D

Én Premiumbull tag vagyok, de alig kapok promót. Havonta 2-3 alkalommal töltök fel, lehet ez a baj. Azoknak küldik, akiket be kell csalogatni. Elgondolkodtató, talán váltani kellene.

Fel is mondtam a számlám. Elég sokat töltök fel és 2000 Ft ingyen fogadást ajánlottak ha maradok. Felháborító.

Idézetet írta: lovep76 Dátum május 06, 2020, 17:33:57
Fel is mondtam a számlám. Elég sokat töltök fel és 2000 Ft ingyen fogadást ajánlottak ha maradok. Felháborító.

Tényleg felháborító, hogy adni merészeltek egy ingyen fogadást azért, hogy maradj.  ;D

Ami egyébként egész jó ajánlat ahhoz képest, hogy már 2018 szeptemberében zároltad a számládat, ennek ellenére egy évvel később mégis prémium tag lettél.  :-X

Idézetet írta: Tigris Dátum május 06, 2020, 18:42:54
Tényleg felháborító, hogy adni merészeltek egy ingyen fogadást azért, hogy maradj.  ;D

Ami egyébként egész jó ajánlat ahhoz képest, hogy már 2018 szeptemberében zároltad a számládat, ennek ellenére egy évvel később mégis prémium tag lettél.  :-X

Kicsit magas lóról beszélsz. Amikor betolok 1 hónap alatt akár több szászezret, illetve 10-15 ezer tétekkel fogadok, akkor ne 2000 Ft-tal akarják már kiszúrni a szemem. Kevésnek érzem, ezt engedd meg nekem, hogy én döntsem el! A másik meg, hogy anno a sportingbullon kaptam jópárszor 100%-os bónuszt, itt a legmagasabb 33%-os volt azt hiszem összesen 2-szer. Prémium tagként! Szóval azt gondolom, nem volt maradásom. Amennyiben téged meg lehet venni 2000-ért, akkor legyél itt.

Idézetet írta: Tigris Dátum május 06, 2020, 18:42:54
Tényleg felháborító, hogy adni merészeltek egy ingyen fogadást azért, hogy maradj.  ;D

Ami egyébként egész jó ajánlat ahhoz képest, hogy már 2018 szeptemberében zároltad a számládat, ennek ellenére egy évvel később mégis prémium tag lettél.  :-X

A másik pedig, hogy mi köze ennek ahhoz, hogy zároltam a számlám? Megtehetem? Meg! Toltam be újranyitás után rengeteg pénzt? Toltam! Miről beszélsz???