Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: lovep76 Dátum május 07, 2020, 11:00:08
Kicsit magas lóról beszélsz. Amikor betolok 1 hónap alatt akár több szászezret, illetve 10-15 ezer tétekkel fogadok, akkor ne 2000 Ft-tal akarják már kiszúrni a szemem. Kevésnek érzem, ezt engedd meg nekem, hogy én döntsem el! A másik meg, hogy anno a sportingbullon kaptam jópárszor 100%-os bónuszt, itt a legmagasabb 33%-os volt azt hiszem összesen 2-szer. Prémium tagként! Szóval azt gondolom, nem volt maradásom. Amennyiben téged meg lehet venni 2000-ért, akkor legyél itt.

Sportingbeten kaptam 100%-okat. Na ennyi, szó a stúdióé.

Idézetet írta: lovep76 Dátum május 07, 2020, 11:00:08
Kicsit magas lóról beszélsz. Amikor betolok 1 hónap alatt akár több szászezret, illetve 10-15 ezer tétekkel fogadok, akkor ne 2000 Ft-tal akarják már kiszúrni a szemem. Kevésnek érzem, ezt engedd meg nekem, hogy én döntsem el! A másik meg, hogy anno a sportingbullon kaptam jópárszor 100%-os bónuszt, itt a legmagasabb 33%-os volt azt hiszem összesen 2-szer. Prémium tagként! Szóval azt gondolom, nem volt maradásom. Amennyiben téged meg lehet venni 2000-ért, akkor legyél itt.

Ha ilyen sokat fogadsz, akkor a sportingbull szorzókon jóval többet veszíthettél eddig, mint a 2000 ft-ok.
Ha meg tévedek és most is találsz ott jó szorzókat, akkor meg nem érdemes őket otthagyni.

A piacon lévő irodák 80-90%-a ennyit sem ad a magyaroknak, vagy nem is enged minket játszani, de persze az is igaz, hogy azért szerveztek ki mindket a bwinből és a sportingbullból, hogy egy "lebutított" piacot és bónuszrendszert kaphassunk néhány másik országgal egyetemben.

200%os 30ks bonusz ajanlat jott nekem sportingbullon, nezzetek ra hatha kaptatok hasonlot. Sajnos en kihasznalni nem tudom, de hatha masok igen.

Kifizet a Bwin. Gond nélkül megjött, de azért szépen levonnak belőle, az biztos (banki átutalásról van szó).

Ma indult a 15 milkás kihívás, ha jól láttam augusztus 30-ig kell 1500ért fogadni, fix 6k, de hátha kevesen csinálják meg

Sziasztok!

Ebben a hónapban teszteltem picit az irodát.
Folyamatosan küldenek befizetési bónuszokat gondoltam most nem fizetek be elsőre. Mivel csak bónuszok miatt játszom itt így nem kapok nagy összegeket.
Volt egy 25%-10 EUR ; 30%-20 EUR ; 66%-25 EUR és itt azt gondoltam jön a jó rész. Nos nem 50%-20EUR picit csalódott vagyok vártam legalább egy 50 EUR vagy 100% nem visszalépést. Mindegy tovább folytatom a várakozást kiváncsi vagyok megéri e kivárni vagy folyton befizetni. BL-re remélhetőleg adnak valami nagyobbat. Remélem valakinek hasznos volt amit leírtam.

valaki esetleg emlékszik rá, hogy a legutóbbi 15 milkás kihívásban mennyit osztottak szét végül? már most 6310nél jár a fix 6K, és még durván 4 hét van

Idézetet írta: hubika88 Dátum augusztus 04, 2020, 10:26:42
valaki esetleg emlékszik rá, hogy a legutóbbi 15 milkás kihívásban mennyit osztottak szét végül? már most 6310nél jár a fix 6K, és még durván 4 hét van


A legutóbb kiváncsiságból teljesitettem a kihivást és úgy emlékszem picivel kevesebb mint 20.000 ft volt a nyereményem amit bónuszként irtak jóvá és még megkellett forgatni hogy kivehető pénz legyen belőle.Szerintem a játékot valamilyen algoritmus szabályozza (pénznövekedés,játékosok száma).

Idézetet írta: hubika88 Dátum augusztus 04, 2020, 10:26:42
valaki esetleg emlékszik rá, hogy a legutóbbi 15 milkás kihívásban mennyit osztottak szét végül? már most 6310nél jár a fix 6K, és még durván 4 hét van

Ha a jegyzeteim helyesek, legutóbb most áprilisban volt ilyen 15 milliós kihívás, de az hibrid volt, mert napi 600 ft kaszinózással is ki lehetett váltani. Ezen, gondolom a vírus okozta kevés fogadási lehetőség miatt, egész magas, 16911 Ft lett a bónusz a végén. Ez előtt decemberben volt rendes 15 milliós kihívás, akkor 9130 Ft lett a vége.

Nah jött a levél 111% 50 EUR ig. Nagyjából 1,5 várakozás kell egy értelmes ajánlatra. Kiváncsi vagyok a következő milyen ajánlat lesz.

Gratulálunk!Ön 12019 Ft –t nyert a 15.000.000 Ft-os Kihívás promócióban!

Ennyi lett a végére.Kicsit többre számítottam.

Van most 222%-os bónusz 250 Euro-ig!

Ez szép, csak épp nem enged befizetni... pedig korábban már fizettem be ezzel a kártyával...

"Your request could not be completed. Please contact our Customer Care Team to resolve the issue. (13001003)"

Valaki találkozott hasonlóval esetleg mostanában? A chat-en azt mondták, hogy nem látják a hibát, töröljem a cookie-kat blabla... majd küldjek screenshot-ot valami ügyfélszolgálatos mail címükre...

Idézetet írta: Powell Dátum augusztus 31, 2020, 09:44:50
Gratulálunk!Ön 12019 Ft –t nyert a 15.000.000 Ft-os Kihívás promócióban!

Ennyi lett a végére.Kicsit többre számítottam.

Hat igen, miutan elfogytak az emberek jokerei az elso par nap utan nagyon megindultak a mutatok, de a vegere ellaposodott a gorbe... :D Azert en ennek is orulok :)

Írtam nekik múltkor, mert nem tudtam sehogy sem befizetni, hogy valami nem stimmel... erre egyszercsak belépni sem tudok már, majd kapok egy ilyen mail-t:

"Kedves Miklos!

Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.

Szeretnénk felhívni figyelmét, hogy Ön megszegte Részvételi feltételeinket azzal, hogy egynél több számlát regisztrált nálunk.

A Részvételi Feltételeinknek megfelelően minden felhasználó csak egy számlával rendelkezhet. Kérjük, tekintse meg Részvételi Feltételeink erre vonatkozó részét, amit megtalál a Segítség /Szabályok/ Részvételi Feltételek menüpont alatt "8. Ezek a mi jogaink" és 8.5. vagy tekintse meg ITT a szabályzatot!

A gomiki felhasználónevű számláját ezennel bezártuk, de a NUNOGOMES86 számlát továbbra is használhatja.

Amennyiben további kérdése lenne, kérjük, forduljon hozzánk bizalommal.

Üdvözlettel,
Renata"


Ezek hülyék??? Hát ők vezették át a számláimat a SportingBet-ről meg a Bwin-ről, nem is én regisztráltam náluk... Miről beszélnek? Járt már így valaki rajtam kívül!?  :idiot2: :tickedoff:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum szeptember 04, 2020, 10:26:00
Írtam nekik múltkor, mert nem tudtam sehogy sem befizetni, hogy valami nem stimmel... erre egyszercsak belépni sem tudok már, majd kapok egy ilyen mail-t:

"Kedves Miklos!

Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.

Szeretnénk felhívni figyelmét, hogy Ön megszegte Részvételi feltételeinket azzal, hogy egynél több számlát regisztrált nálunk.

A Részvételi Feltételeinknek megfelelően minden felhasználó csak egy számlával rendelkezhet. Kérjük, tekintse meg Részvételi Feltételeink erre vonatkozó részét, amit megtalál a Segítség /Szabályok/ Részvételi Feltételek menüpont alatt "8. Ezek a mi jogaink" és 8.5. vagy tekintse meg ITT a szabályzatot!

A gomiki felhasználónevű számláját ezennel bezártuk, de a NUNOGOMES86 számlát továbbra is használhatja.

Amennyiben további kérdése lenne, kérjük, forduljon hozzánk bizalommal.

Üdvözlettel,
Renata"


Ezek hülyék??? Hát ők vezették át a számláimat a SportingBet-ről meg a Bwin-ről, nem is én regisztráltam náluk... Miről beszélnek? Járt már így valaki rajtam kívül!?  :idiot2: :tickedoff:
Nekem is bezárták az egyik számlámat ugyanerre hivatkozva pedig ugyanígy volt,hogy ők raktak át,de nem is foglalkoztam velük.Mondom ha ennyire fogyatékosak nem erőltetem.Bónuszt mondjuk nekem nem is nagyon adtak arra a számlára amit bezárták emiatt nem is erőltettem a reklamációt.