Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 04, 2020, 10:45:52
Nekem is bezárták az egyik számlámat ugyanerre hivatkozva pedig ugyanígy volt,hogy ők raktak át,de nem is foglalkoztam velük.Mondom ha ennyire fogyatékosak nem erőltetem.Bónuszt mondjuk nekem nem is nagyon adtak arra a számlára amit bezárták emiatt nem is erőltettem a reklamációt.

Én pont emiatt írtam nekik, mert aznap kaptam SMS-t tőlük, hogy van 222%-os befizetési bónuszom 250 Euro-ig arra a számlámra... amit, noha az iroda nem a kedvencem, de azért kipörgettem volna!
Írtam nekik, hogy zárják be inkább a másik számlámat, vagy legalább hozzák át a bónuszomat... kíváncsi vagyok, mit írnak erre...

Idézetet írta: zsivany20 Dátum szeptember 04, 2020, 10:54:07
Én pont emiatt írtam nekik, mert aznap kaptam SMS-t tőlük, hogy van 222%-os befizetési bónuszom 250 Euro-ig arra a számlámra... amit, noha az iroda nem a kedvencem, de azért kipörgettem volna!
Írtam nekik, hogy zárják be inkább a másik számlámat, vagy legalább hozzák át a bónuszomat... kíváncsi vagyok, mit írnak erre...
Tudom azért írtam,hogy nekem nem volt értelme a te eseted más.Jól teszed hogy reklamálsz én is szoktam rendszeresen :)Majd írd meg légyszi hogy mire jutottál velük.Sok Sikert!

Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 04, 2020, 11:06:32
Tudom azért írtam,hogy nekem nem volt értelme a te eseted más.Jól teszed hogy reklamálsz én is szoktam rendszeresen :)Majd írd meg légyszi hogy mire jutottál velük.Sok Sikert!

Írtam nekik, hogy várom mielőbbi válaszukat, ugyanis a 222%-os promó ma éjfélkor lejár... Kíváncsi leszek... egyelőre semmi...  ::)

Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 04, 2020, 11:06:32
Tudom azért írtam,hogy nekem nem volt értelme a te eseted más.Jól teszed hogy reklamálsz én is szoktam rendszeresen :)Majd írd meg légyszi hogy mire jutottál velük.Sok Sikert!

@Powell  Sorry, elfelejtettem megírni... Na szóval, egész gyorsan, néhány órával később reagáltak, hogy oké, akkor a másikat zárják be, és így elérhetővé tették azt a számlámat, amin a 222%-os bónusz volt... Szóval ez pozitív volt, abszolút korrekt módon lereagálták.

Örülök,hogy jól végződött elég rugalmasak és korrektek voltak akkor :ok:

Üdv
Valaki tudja, hogy mennyi az átfutási idő a kifizetésnél bankszámlára?

Idézetet írta: Hajdunorbert89 Dátum szeptember 19, 2020, 21:57:06
Üdv
Valaki tudja, hogy mennyi az átfutási idő a kifizetésnél bankszámlára?
Két munkanap általában,de volt hogy csak egy kellett(ha már nincs függőben a kifizetés)

Értem értem, köszi. már a harmadik munkanap is lement, ma a negyedik, csak lesz valami, ha nem akkor zargatom őket

nálatok is van olyan, hogy asztali gépen ha megnyitsz egy meccset egy másik meccs jelenik meg?

A tennis expert jatekban eltalaltam a ferfi dontosoket (a noknel csak Kenin jott...), 3millio a pot, a korabbi evekben vagy GS jatekoknal mennyit fizetett a dontosok es a pontos eredmeny eltalalasa? A ket legjobb jutott be, ugyhogy oriasi nyeremenyre nem szamitok.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum október 10, 2020, 13:31:00
A tennis expert jatekban eltalaltam a ferfi dontosoket (a noknel csak Kenin jott...), 3millio a pot, a korabbi evekben vagy GS jatekoknal mennyit fizetett a dontosok es a pontos eredmeny eltalalasa? A ket legjobb jutott be, ugyhogy oriasi nyeremenyre nem szamitok.

Az US Open-en én a női döntőt találtam el. 106 telitalálat volt, fejenként 47 euró nyeremény.
Most a férfi döntőt én is eltaláltam, szerintem 1-5 euró lesz a nyeremény.

todika:
Még egyelőre csak a döntősöket találtad el, vagy mind a hat lehetséges eredményt betippelted?
Nekem csak Djoko 3-1, 3-2 van.

Most még csak a döntősöket. Nekem Nadal van 3-1 és 3-2-re.

Idézetet írta: todika Dátum október 10, 2020, 20:53:14

Az US Open-en én a női döntőt találtam el. 106 telitalálat volt, fejenként 47 euró nyeremény.
Most a férfi döntőt én is eltaláltam, szerintem 1-5 euró lesz a nyeremény.

Mennyi lett?

Sajnos nem nyertem, pontosabban 600 freebet lett, de a 3-0 valamiert nem lett megjatszva... A ferfi donto penznyeremenye erdekelt, a chat valasza ez volt (nem feletetlenul tudtam meg amit akartam, de a jovore nezve jo tampont lehet:


A French Open tenisz tippjáték főnyereményét most sajnos senki sem nyerte meg, mivel a női döntőnek, nagyon váratlan eredményei születtek. De az ezt megelőző tippjátékunknak (US Open) 19 nyertese volt és mindegyikük 2632 EUR-t nyert.