Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ede Dátum december 22, 2020, 14:29:14
Nem értem miért kellene ezt eleve téves promonak ítélni. Ha az üzenetben ez van és ha a slot-ot megnyitja és ott is ugyanaz van, akkor az számomra egyértelmű.
Talán azért mert mi kelet europaiak vagyunk és nekünk nem jár csak 5 fs vagy max 20€ bonusz ?
A sportingbull küldött már nekem e-mailen 25€ feltöltési bonuszt, aztán a belső üzenetben 250 volt. Kiforgattam, senki nem szólt hozzám. Egyszer a Betfair küldött promot 10 fs 10 cent alapon, aztán az első nyereménynél kikerekedett a szemem, mert nem 10 cent volt, hanem 10 €/fs.
Az meg hogy mit nevezünk munkának ? Ilyen alapon hány állami és önkormányzati dolgozó kapna fizetést ?

Ha lenne némi korrektség az irodában, meghagyná a nyert 95 ezer forintot, meg a lehetőséget, hogy megforgasd 10x.
Saját tapasztalatom szerint a 10x forgatásnál egyáltalán nem biztos, hogy a nyeremény egy kis részét is meg lehet tartani. Főleg ha az irodán belül visszavesznek a RTP-ből. Ha matematikai alapon nézzük 1x forgatás -4-6%, 10x forgatás -40-60%. Az a 40 ezer biztos nem juttatja csődbe az irodát. És megtartanak vele 1 játékost plussz nyernek néhányat, akiknek ez a fülükbe jut és talán regisztrálnak.
Na de mi kelet-europaiak vagyunk és kelet-europai ügyfélkezelés jár nekünk.
Igazàbòl az iroda részéröl màr véget ért a történet az àltaluk felajànlott 1500 ft al amit nem fogadtam el és írtam a felügyeleti szervüknek..De egy biztos ide soha többet egy forintot se fogok rakni hiàba dobàljàk majd a bònuszokat...

Idén volt karácsonyi meglepetés? Mert eddig minden évbe kaptam 15.000-30.000 ig most pedig semmi?!

Idézetet írta: szobika Dátum december 25, 2020, 13:48:38
Idén volt karácsonyi meglepetés? Mert eddig minden évbe kaptam 15.000-30.000 ig most pedig semmi?!
Volt..tévesen jòvàirt 6000 freespin...màsnap reggel meg is lepödtem rendesen

:( olvastam sajnos hogy nem voltak korrektek :( de ez altalaban igy tortenik h mindig nekik van igazuk felesleges korok sajnos.....

Idézetet írta: szobika Dátum december 25, 2020, 14:43:10
:( olvastam sajnos hogy nem voltak korrektek :( de ez altalaban igy tortenik h mindig nekik van igazuk felesleges korok sajnos.....
Ezt azért majd még megátjuk...

A kaszinó challenge vége 1428 pörgetés lett, a sportfogadós kihívásé pedig 9381 Ft.

ez a kaszinó pörgetés pluszos lett nektek? mert a fogadásost könnyen lehet hozni 1,001-es szorzókkal, de a pörgetés az vagy-vagy

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 04, 2021, 14:20:34
ez a kaszinó pörgetés pluszos lett nektek? mert a fogadásost könnyen lehet hozni 1,001-es szorzókkal, de a pörgetés az vagy-vagy

Nekem a forgatás -10e lett, plusz a napi 3 ingyenes pörgetésekből jött 3e, szóval összesen -7e Ft.

A fogadással én már többször megjártam, amikor ilyen 1,001-es szorzókkal akartam játszani, főleg, hogy a sportingbullnál elég tragikus oddsok vannak, úgyhogy azóta inkább csak hagyományosan fogadok, így néha megbánom a kihívás végére, hogy belekezdtem  ;D

Idézetet írta: Carpeks Dátum január 04, 2021, 13:51:58
A kaszinó challenge vége 1428 pörgetés lett, a sportfogadós kihívásé pedig 9381 Ft.
a pörgeteseken van forgatási követelmény, vagy egyből kiutalható?

A fogadás kihívásnál,a forgatással én meg pont azóta nem szívok,hogy 1,001-es oddsokat rakok ;D
Az előzőnél ilyen 12000ft volt ha jól emlékszem.Reméljük ez a csökkenés nem folytatódik,mert akkor lassan tényleg nem éri meg vele bajlódni.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 04, 2021, 15:24:00
a pörgeteseken van forgatási követelmény, vagy egyből kiutalható?

egyszer meg kell forgatni

A pörgetések értéke 1428x30 ft, azaz 42840 ft értékben kaptunk pöriket.
Ennek a 80%-ának illene legalább átlagosan megmaradnia, ha azzal számolok, hogy két minimumtétes sorozatot nyomok, ahol 90% körüli payout jönne.
Viszont elég gyatrán adnak a sportingbullos játékok, így csinálhatnánk magunknak egy összesítést a tapasztalatainkról, hogy lássuk, a jövőben mennyire érdemes vele foglalkozni.
Aki benne van, az nyugodtan megírhatja privátban is, a végeredményt, meg hogy hány számla alapján jött ki, megosztom majd mindenkivel.


Egyébként "nagy élmény", hogy nem lehet automatára állítani az ingyenes pörgetések lenyomását, így több órás program, hogy azt nyomkodod.

 160$ forgatás után 130$. Nem is volt rossz, csak kicsit bennem maradt a reggel pörgetek párat..
Addiktív challenge.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 04, 2021, 19:46:14
A pörgetések értéke 1428x30 ft, azaz 42840 ft értékben kaptunk pöriket.
Ennek a 80%-ának illene legalább átlagosan megmaradnia, ha azzal számolok, hogy két minimumtétes sorozatot nyomok, ahol 90% körüli payout jönne.
Viszont elég gyatrán adnak a sportingbullos játékok, így csinálhatnánk magunknak egy összesítést a tapasztalatainkról, hogy lássuk, a jövőben mennyire érdemes vele foglalkozni.
Aki benne van, az nyugodtan megírhatja privátban is, a végeredményt, meg hogy hány számla alapján jött ki, megosztom majd mindenkivel.


Egyébként "nagy élmény", hogy nem lehet automatára állítani az ingyenes pörgetések lenyomását, így több órás program, hogy azt nyomkodod.

Ez jó ötlet, engem is érdekelne, másoknak mennyire szokott megtérülni. Megforgatom a kipörgetett összeget, aztán berakok egy kis táblázatot az eddigi játékaimról.

A szamitashoz vegyetek figyelembe, hogy a rollover teljesitesevel meg par ezer forint osszejohet a masnapi ingyenes porgetesekbol is.