Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum november 21, 2023, 19:23:25Elolvastam természetesen mind a "száz leírást" csak éppen te nem olvastad hogy nincs Paysafecardom.És hiába állítom át nongamblingra,kártyáról így sem tudok beutalni egyikre sem.Ma már nincs türelmem tovább küszködni,holnap megpróbálom a banki átutalást és megkérdezem a bankban hogy ugyan mi a francra tudom használni még a kártyájukat?Mert semmire nem fizetek.

Ezt nem nagyon értem. Nem kell minden esetben regisztráltnak lenned a paysafecard oldalon, hogy feltölts. Veszel egy kódot és feltöltöl skrillre. Utána mehet a Messiás által kijelölt út.
Hú de szépen fogalmaztam, akár a Bibliából is lehetne ez. :cya:

Idézetet írta: curpy82 Dátum november 21, 2023, 22:06:34Ezt nem nagyon értem. Nem kell minden esetben regisztráltnak lenned a paysafecard oldalon, hogy feltölts. Veszel egy kódot és feltöltöl skrillre. Utána mehet a Messiás által kijelölt út.
Hú de szépen fogalmaztam, akár a Bibliából is lehetne ez. :cya:
Regen igy volt. Most mar szukseges a reg. Sot egy bizonyos osszeg utan a kyc.

Sziasztok!

Mi szokott lenni a probléma, ha egy kifizetést elutasítanak? Mastercard és utalasos kifizetést is próbáltam. A support azt írja hogy vegyem fel a kapcsolatot a bankommal.
Beszéltem a bankommal, működnie kéne mindennek. Van ötletetek?
Köszi a valaszt

#858 március 15, 2024, 06:58:11, Admin
Idézetet írta: Gabi222 Dátum március 14, 2024, 13:17:00Sziasztok!

Mi szokott lenni a probléma, ha egy kifizetést elutasítanak? Mastercard és utalasos kifizetést is próbáltam. A support azt írja hogy vegyem fel a kapcsolatot a bankommal.
Beszéltem a bankommal, működnie kéne mindennek. Van ötletetek?
Köszi a valaszt

Melyik irodától próbálsz kiutalni? Milyen bankról van szó?

Az idők során többször is volt olyan, hogy a bank alkalmazottai egyet mondtak az ügyfélnek, és más volt a valóság. Most persze ez nem mindig alapszabály, de megtörtént.


Közben a bet-at-home topikban olvastam, hogy nem magyar bankról van szó.