Revolut

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszönöm!Sikerült!A csetes regelte és össze jött

Nekem is kipostázták a kártyát,de nem működik.Kell valamit aktiválni rajta?

Gondolom mint minden más kártyánál, itt is el kell menni egy automatához és aktiválni. De az is lehet, hogy nem, csak egy tipp :D

Sziasztok! Maestro kártyáról fizettem be Revolut accountomra, most viszont szeretném visszaküldeni a Maestro kártyámra, viszont nem találok ilyen funkciót. Hogyan tudnám ezt megcsinálni?

Idézetet írta: hulcsigerg Dátum október 12, 2018, 11:29:37
Sziasztok! Maestro kártyáról fizettem be Revolut accountomra, most viszont szeretném visszaküldeni a Maestro kártyámra, viszont nem találok ilyen funkciót. Hogyan tudnám ezt megcsinálni?

A Maestro kártyádhoz tartozó bankszámlára való átutalással (Payments => Bank transfer).

Hali!
Végig olvastam a kommenteket és tetszik ez a Revolut és szerintem én is beregelek. Egy kérdésem lenne, hogy ha eleinte nem igénylek kártyát csak a virtuális. Utána később lehet igényelni a normál kártyát? A befizetés/Kifizetés pl bet365-re meg úgy működik akkor mint egy normális banknál hogy befizetek kártyáról és kifizetni meg a megadott IBAN-ra tudok igaz?

Idézetet írta: Betman91 Dátum október 13, 2018, 16:46:42
Hali!
Végig olvastam a kommenteket és tetszik ez a Revolut és szerintem én is beregelek. Egy kérdésem lenne, hogy ha eleinte nem igénylek kártyát csak a virtuális. Utána később lehet igényelni a normál kártyát? A befizetés/Kifizetés pl bet365-re meg úgy működik akkor mint egy normális banknál hogy befizetek kártyáról és kifizetni meg a megadott IBAN-ra tudok igaz?

Bármikor igényelhetsz kártyát.

Kártyás kifizetéshez nem kell IBAN. A kért összeget a Revolut számládra kapod. De szerintem erre gondoltál, csak pontatlanul fogalmaztál.

Idézetet írta: benson Dátum október 13, 2018, 19:10:57
Bármikor igényelhetsz kártyát.

Kártyás kifizetéshez nem kell IBAN. A kért összeget a Revolut számládra kapod. De szerintem erre gondoltál, csak pontatlanul fogalmaztál.

Rendben. Úgy gondoltam mint pl OTP-nél mastercardal befizetek, kifizetni meg ugye megadom az IBAN-t és a számlámra jön a pénz így gondoltam.

Ezt akkor csak telóról vagy tabletről lehet kezelni?

Hello Mindenki!Nem tudok befizetni a Revolutra!Elsöre sikerült most meg nem tudok.Otp kártyárol szeretnék.Tableten nem lehet.Telrol meg egyszerüen nem tudok.Nem látom a befizetés részt.SOS.

Én ma regisztráltam és verifikáltam magamat, és nekem működött a kártyás befizetés (OTP mastercard) és befizetni is betudtam a fogadóirodához.

Már reggeltem befizettem a betre.Most az otpés kártyám is szeretném reggelni de nem tudom hogy kell.Nem látom hol kel megadni az adatokat.:-)

Miből áll pontosan a KYC? Jelenleg nem tudom megnézni sajnos.

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum október 14, 2018, 17:13:01
Már reggeltem befizettem a betre.Most az otpés kártyám is szeretném reggelni de nem tudom hogy kell.Nem látom hol kel megadni az adatokat.:-)

Accounts => + jel bal felül => Add debit or credit card

Ha jól látom akkor virtuális kártyát Visa-sat lehet igényelni, ha meg normál kártyát akkor mag MasterCard?
Egy másik meglátás.. Írják itt, hogy biztonságos, viszont mivel ez egy app így az okostelefonon van fent amit nap mint nap magadnál tartasz és ugye fent áll a veszély hogy elhagyod vagy éppen ellopják. Telefonszámot a telóhoz bármikor kilehet találni aztán ugye már "csak" a négyjegyű kód van amivel éppenséggel elbabrálhat az illető. Nekem éppenséggel telón pont azon az emailen vagyok bejelentkezve amivel a Revolut-ra regisztráltam szóval ebből a szempontból is szopó lehet. Esetleges tippeket várok, hogy ki mit tenne ha úgy alakulna hogy elhagyná a telóját? Mert skrillnél alapból ugye ha idegen helyről lépsz be akkor már kell egy további kód plusz értesítést küld róla emailben(itt nem tudom még mert nincs tapasztalatom)