Revolut

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Engem meg az érdekelne ha megigénylem a master cardos kártyát akkora a virtuális visa kártyámat még tudom használni?

Idézetet írta: Betman91 Dátum október 18, 2018, 12:01:57
Engem meg az érdekelne ha megigénylem a master cardos kártyát akkora a virtuális visa kártyámat még tudom használni?

Az egyik egy fizikailag megfogható kártya, a másik egy virtuális dolog. Szerintem az egyik nem fedi a másikat.

A Netellernél is lehetett több virtuális kártyát, s mellette ott volt a valós is.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 18, 2018, 12:19:10
Az egyik egy fizikailag megfogható kártya, a másik egy virtuális dolog. Szerintem az egyik nem fedi a másikat.

A Netellernél is lehetett több virtuális kártyát, s mellette ott volt a valós is.
Értem köszi a választ! Akkor gondolom itt is úgy működik.

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum október 18, 2018, 09:02:32
Kérdezém!Befizettem a Revolutra 10€-rot.Valami 5,99-et levontak.Közben használtam a v.kártyát.Jött is rá összeg de az 5,99 eltünt vagy visszaadták.Akkor most küldenek kártyát vagy csak a virtuális marad?Netán küldenének azon ugyanaz az összeg lesz vagy a virtuálisrol kell feltölteni?Köszi a válaszokat! :-)

Nem különbözik a normál bankoktól, azoknál is lehet egy számlához több kártyát igényelni, ha jól tudom.

Szóval: a virtuális és a fizikai kártyád is ugyanahhoz a számlához van kötve (természetesen). A virtuális kártyákat kifejezetten netes vásárlásokhoz találták ki, ahol a csalók könnyen benyelhetik a kártyaadatokat. Virtuális kártyát seperc alatt tudsz ismét igényelni.

Gondolom az appot már tanulmányoztad.. A revolutban tudsz létrehozni "zsebeket", lényegében alszámlákat, különböző pénznemekben. Amikor valamelyik kártyát használod, akkor a tranzakció pénznemében (amit az eladó igényel) lévő "zsebet" terheli. Ha nincs elegendő egyenleg az adott pénznemben, akkor egy másik zsebből vesz le, és az ott lévő pénzt váltja át az igényelt pénznembe. Mindezt banki időben (de azt hiszem hétköznap 0-24-ben) középárfolyamon, azon kívül valami 1-2%-os árréssel.

#79 október 18, 2018, 17:11:38, Schleck
Egyébként ez év végére (bár tavaly meg ez év elejére, ez év elején meg ez év közepére) ígérik, hogy létrehoznak egy forintos számlát, így belföldi díjakon lehetne feltölteni az egyenleget. A folyamatos csúszás oka az lehet gondolom, hogy a hazai bankok nagyon nem szívesen látnának egy gyakorlatilag ingyenes "virtuális" bankot a hazai piacon.

Másik nagy hír, hogy hamarosan díj nélküli részvénykereskedés is lehetővé válik a Revolut segítségével.

#80 október 19, 2018, 15:09:01, Betman91
Idézetet írta: Anyuci123 Dátum október 17, 2018, 12:17:22
Nem utasitották vissza.Virtuális kártyára kértem.
Hali!
Kérdésem lenne, hogy hogyan fizettek ki téged a virtuális visa kártyára, ha ugye kell a kártya mindkét oldalának a másolata. Illetve aláírva kell lennie, legalább is partypokeren így van. Aláírva meg hogy írjam alá a virtuális kártyám? :D :O

Idézetet írta: Betman91 Dátum október 19, 2018, 13:44:16
Hali!
Kérdésem lenne, hogy hogyan fizettek ki téged a virtuális visa kártyára, ha ugye kell a kártya mindkét oldalának a másolata. Illetve aláírva kell lennie, legalább is partypokeren így van. Aláírva meg hogy írjam alá a virtuális kártyám? :D :O

Ha jól látom, bet365-től kérte ki, ők valóban nem kérik a kártya másolatát.

Idézetet írta: benson Dátum október 19, 2018, 15:48:37
Ha jól látom, bet365-től kérte ki, ők valóban nem kérik a kártya másolatát.
Rendben, nyilván ez minden irodánál más, hogy mit kér a kifizetéshez viszont akkor party-n nem hiszem hogy ez most kivitelezhető, de akkor megoldom úgy hogy kifizetem a IBAN számlra számra.
Ezzel kapcsolatban egy kérdés: kifizetésnél nekem melyik IBAN-t kell megadni ami a Local-nál van vagy ami a Swift-nél?

Revolutrol befizettem WH,Bet,Betfair.Most meg sehová nem tudok!

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum október 19, 2018, 17:24:57
Revolutrol befizettem WH,Bet,Betfair.Most meg sehová nem tudok!

esetleg részletesebben kifejthetnéd.

Megoldodott minden

Sziasztok!

Ugye van Revolut-on több kis devizanemes alfülecske amiket szépen be lehet állítani. Alapból eurós volt, beállítottam egy forintosat is.

Nos a forintosban csak egy IBAN számla van, a kezdeményezett a Revolut LTD, van egy referenciaszám, BIC kód és a kezdeményezett címe a Revolut LTD címe.

Míg az eurósnál kettő, azaz van egy SWIFT és egy LOCAL számla is.

A LOCAL számla csak a nevemet egy IBAN számlát és egy BIC kódot tartalmaz, míg a SWIFT ugyanazokat mint a forintos.

Melyik mire jó, mi a különbség közöttük? Ha vmelyik irodától akarok kiutalni akkor melyikre kell?

Előre is köszönöm a segítséget.

Az ünnepek elött rámirtak,hogy igényeld már meg a kártyád.Nosza neki álltam.Szerény személyem éskérte hogy adjak pin codot.Eddig jutottam!Meddig kell várni a kártyámra?Vagy még van teendöm?Köszi a válaszokat.

Sziasztok! Aki kért már kifizetést banki átutalással bet365ről a Revolutos IBAN számra, az a többi szükséges adathoz mit adott meg? Kicsit bonyolult.. Csak a banki átutalást adja be, hiába fizetek be virtuális kártyával vagy skrillen, nem engedi azokat kifizetésre. Első befizetés paysafe volt, ezért enged csak bankra, a bankom pedig mindig visszadobta idáig a bet365ről, ezért gondoltam hogy ez az egy lehetőség lenne mint megint 2 3 hétig szórakozni velük levelezni stb amire megoldják...

Hali!
ha szeretnék új virtuális kártyát igényelni akkor az 5,99 Eurot kifizetem és meg is kapom? vagy ezt havonta kell fizetni ennyit?