Revolut

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Hello!Megkaptam a kártyám.Viszont a virtuálison van pénzem.A kártyát szeretném használni az otp automatánál.Tudok pénzt levenni vagy valami uton modon a virtuálisrol át kell tennem.Kpszi a jo tanácsokat.

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum október 27, 2018, 14:41:01
Hello!Megkaptam a kártyám.Viszont a virtuálison van pénzem.A kártyát szeretném használni az otp automatánál.Tudok pénzt levenni vagy valami uton modon a virtuálisrol át kell tennem.Kpszi a jo tanácsokat.

Tudsz pénzt levenni. A pénzed nem kártyán van, hanem számlán. A kártya csak egy eszköz, hogy hozzáférhess.

Hali!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy szeretnék kifizetni és ezeket az adatokat kéri a fogadóiroda a kifizetésnél:
Account number:
IBAN number:
Sort code:
IBAN szám az okés az meg van az GB98 LOYD...
az Account numberben nem vagyok biztos hogy az az amit a Don't forget to enter this reference-nél ír.. az a 8 jegyű
Sort code-t meg egyáltalán nem is találok, hogy mi lenne... elvileg valami 6 jegyű kód lenne.
Ha valaki tudja akkor leírhatná :)

Idézetet írta: Betman91 Dátum október 31, 2018, 12:35:23
Hali!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy szeretnék kifizetni és ezeket az adatokat kéri a fogadóiroda a kifizetésnél:
Account number:
IBAN number:
Sort code:
IBAN szám az okés az meg van az GB98 LOYD...
az Account numberben nem vagyok biztos hogy az az amit a Don't forget to enter this reference-nél ír.. az a 8 jegyű
Sort code-t meg egyáltalán nem is találok, hogy mi lenne... elvileg valami 6 jegyű kód lenne.
Ha valaki tudja akkor leírhatná :)

More > Profile > Account data > GBP

Lehet ez segít:
https://community.revolut.com/t/find-account-number-and-sort-code-on-latest-app-version/28453

Sziasztok szeretném megkérdezni hogy a William hillnél működik e a revolut virtuális visa kártyával a befizetés és a pénzkikérés is mehet ugyanerre a visa kártyára köszönöm előre is a választ. :)

Hali!
ha egy telóról lépek be egy másik revolut számlára akkor azt szerintetek mennyire preferálják?

Unibeten működik a ki- és befizetés ezzel?

Müködik a WH-n a Revolut be és kifizetés.

Banki átutalásos kifizetés IBAN számra? Milyen adatokat adtal meg? Nekem nagyon magas a WH Revolut kifizetés :/

Idézetet írta: Capo21 Dátum november 11, 2018, 10:20:04
Banki átutalásos kifizetés IBAN számra? Milyen adatokat adtal meg? Nekem nagyon magas a WH Revolut kifizetés :/
Erre éppen én is kíváncsi lennék, mert nekem pl partypokeren befizetek a virtuális visakártyámmal arra nem tudok kifizetni mert nem fogadják el a másolatát annak az IBAN számra meg nem fizetnek ki mert ugye angol :D Nekem ott azt mondták fizessek be skrill-el és majd arra kifizetnek.

Hali!
Valaki megtudná mondani, hogy revolutról egy másik revolutos számlára hogy tudok küldeni pénzt.

Idézetet írta: Betman91 Dátum november 17, 2018, 14:00:55
Hali!
Valaki megtudná mondani, hogy revolutról egy másik revolutos számlára hogy tudok küldeni pénzt.

https://www.youtube.com/watch?v=WP17_VR4Vho


Még egy olyan kérdésem lenne, hogy OTP-s netbank felületről a megadott revolut bankszámlára tudok küldeni pénzt banki átutalással?

Hello!Van virtuális kártyám és rendes kártyám is.Virtuálison bonyolitottam az ügyeimet.pl.wh.Kifizetést kétem a virtre,de még nem jelent meg.21én az elsöt,25én a másikat.Utalás megtörtént.