Revolut

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: p22 Dátum november 14, 2019, 15:48:45
Igen, betről lehet átutalással (havi egy ingyenes) Revolutos számlára.

Na az jó bár, bár akkor gondolom te nem Magyarországról regisztrált ügyfél vagy, mert tudtommal csak Magyar számlára fizetnek ki olyankor.

De hazai regisztrációval nyomom!

Az érdekes, mert tudtommal olyankor csak Magyar bankszámlára fizetnek ki, ha hazai lakcímmel vagy regisztrálva. Én most kint vagyok Angliába és megkérdeztem bet-en a chatestől és mondta, hogy Magyar számlára semmiképp nem fizetnek ki.

Nem tudom, de nekem kifizették a pénzem Revolutra és meg is érkezett.

Befizetésnél azt kaptam, hogy nem támogatott kereskedő :) Erre valami?

El kell fogadni, oda nem tudsz ezzel bejutni.

Oké, akkor ez általános :)

Sziasztok, segítsetek, ha tudtok!
Ma csináltam revolut-számlát. Feltöltöttem rá pénzt is, azonnal megérkezett. Megrendeltem a fizikai kártyát, ill. ott van a virtuális kártya is.
Megpróbáltam befizetni az Unibetre, sikertelenül. Ezt az üzenetet kaptam: Hiba történt a szerverünkkel. Kérjük próbálkozz újra vagy lépj kapcsolatba velünk és megoldjuk a problémát.
Többször is próbálkoztam, mindig ezt az üzit kaptam. Írtam az ügyfélszolgálatnak, Tamás azt mondta, megnézte a számlámat, nem talált hibát. Próbáljam másik böngészővel, töröljem a kukikat stb., stb. Mindent próbáltam de ugyanez az eredmény.
Tudom, hogy a bet365-re már nem lehet vele fizetni, de megpróbáltam: ott azt az üzenetet kaptam a revoluttól, hogy nem teljesült a tranzakció, mert ezt a kereskedőt nem támogatják.
Tehát azt gondolom, a Revolutnál rendben vagyok..., akkor mi lehet a gond?
Köszi, ha segítesz!

Ez azért van, mert csak virtuális kártyával enged fizetni online. Próbálj csinálni egyet, nekem sikerült. Vagyis sikerült továbblépni, utána azt írta, amiért fentebb írtam :D

Szia, lehet nem fogalmaztam egyértelműen: a vírtuális kártyával próbáltam a befizetést...

Sziasztok!
A problémám továbbra sem oldódott meg: virtuális kártya adataival próbálok befizetni, sikertelenül... A kártya számainak beírásánál sem ismeri fel a rendszerük, hogy ez egy Visa kártya, nem jelenik meg a kis Visa ikon.
Ma a Revoluton igényeltem egy másik virtuális kártyát, ez egy MC kártya. Ezzel is megpróbáltam a befizetést. A változás annyi, hogy már az ötödik számnál felismeri, megjelenik az MC ikon. Megörültem, de ezzel sem jártam sikerrel, az üzenet: hiba történt a kártya hozzáadása során.... Van valami ötletetek?

Idézetet írta: Főnix Dátum november 29, 2019, 11:05:28
Sziasztok!
A problémám továbbra sem oldódott meg: virtuális kártya adataival próbálok befizetni, sikertelenül... A kártya számainak beírásánál sem ismeri fel a rendszerük, hogy ez egy Visa kártya, nem jelenik meg a kis Visa ikon.
Ma a Revoluton igényeltem egy másik virtuális kártyát, ez egy MC kártya. Ezzel is megpróbáltam a befizetést. A változás annyi, hogy már az ötödik számnál felismeri, megjelenik az MC ikon. Megörültem, de ezzel sem jártam sikerrel, az üzenet: hiba történt a kártya hozzáadása során.... Van valami ötletetek?
Virtuálissal én sem tudtam befizetni, de egy pár nap alatt (ha jól emlékszel 5 nap,de egy hétnél nem volt több, az biztos)megjött a rendes kártya és azzal unibetre simán ment a befizetés.

Lehet nem egy nagy megváltás, de úgy megoldható, hogy a Revolutos virtuális kártyáról a skrill-re átemelsz pénzt. Ez szerintem díjmentes. Majd a Skrill-ről a Betre, ott van némi költség. ;)

Idézetet írta: Tomka Dátum január 30, 2020, 15:05:56
Lehet nem egy nagy megváltás, de úgy megoldható, hogy a Revolutos virtuális kártyáról a skrill-re átemelsz pénzt. Ez szerintem díjmentes. Majd a Skrill-ről a Betre, ott van némi költség. ;)

Nálam díjmentes volt. Jó dolog a Revolut, azt olvastam, hogy azon tulajdonságai miatt, amiért jó, veszteséges cég. Remélem még egy ideig benyelik a veszteségeket, és lesz, mert én sokat használom a kártyájukat, meg a pénzküldést is számlák között.