Revolut

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ede Dátum február 07, 2020, 10:21:14
Van valakinek tapasztalata arról, hogy a kártyás feltöltést nem vásárlásként hanem kp felvételként kezeli.
https://www.napi.hu/magyar_gazdasag/revolut-valtozas-bankkartya-feltoltes-tranzakcio-ugyfeltajekoztatas-hitelkartya-keszpenz.699767.html?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link

Korábban pont a cikkben is említett Erstéről hallottam, hogy hitelkártyás fogadóirodai befizetést készpénzfelvételként könyvel.
Egy sima bankkártyásat meg nem...

Ebből kiindulva az is elképzelhető, hogy nem a revolut küld nekik másmilyen kódot, hanem kicsit füllentenek és ők nem akarják, hogy a vásárlók megkerüljék a magas hitelkártyás készpénzfelvételi díjakat...

Hali
Mással fordult már az elő, hogy kijelentkezett a revolutból, viszont vissza nem engedte? Beírom a telefonszámom, elküldi azt a hatjegyű kódot, aztán beírom a jelszavamat és kiírja, hogy Sajnáljuk, de valamilyen hiba történt. Próbálkozzon később. Ezt írja nekem már 2-3 órája amikor megpróbálnék belépni.

Revolut tablettel egyáltalán nem kompatibilis? két tablet-re próbáltam felrakni egyikre sem engedte.

Idézetet írta: Betman91 Dátum június 18, 2020, 12:22:25
Revolut tablettel egyáltalán nem kompatibilis? két tablet-re próbáltam felrakni egyikre sem engedte.
ha a tabletbe van SIM kártya szerintem, csak akkor kompatibilis

Nem kell a tablethez sim kártya.Simán le lehet töltenni a play aruházbol.Mükpdik!

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum június 18, 2020, 19:40:29
Nem kell a tablethez sim kártya.Simán le lehet töltenni a play aruházbol.Mükpdik!

Nekem két tablet van itthon egyiken sem megy :D Bár egyik viszonylag régi másik meg Amazon tablet, arra meg amúgy sem lehet mindent felrakni mint egy normális tabletra.

A regi Hauwei tabra nem lehet telepiteni.Az alcodube tabra siman igaz az android 8- as.

Pedig alapjáraton azt gondolná az ember, hogy kell a sim kártya, hiszen mindenféle hitelesítéshez regisztrációnál, plusz infókhoz SMS-t használ a Revolut.

Nekem úgy tűnik, hogy próbálnak nyitni a nem sim kártyás opció felé is, utóbbi időben megjelent egy felhasználónév is a számlához rendelve, ez korábban nem volt. Én kártya nélkül nem próbáltam, de lehet, hogy működik.

Sziasztok! Próbálok befizetni skrillre revolut virtuális visa kártyával, de sikertelen. Valaki tudna segíteni nekem? Mi a probléma?

Revoluton már nemesfémek is. A trend elég egyértelmű, de a lényeg, hogy vállalható költségek mellett (számla típusától függ a mértéke) meglovagolhatók az esetleges árfolyam emelkedések. Nincs verdei felár, nincs pk, sem tárolási nehézségek. És így néhány mp alatt el is adható. Az árnyoldal a szokásos, egy cégnél van az erre a célra szánt tőkénk. Egyénként így akár rövid- és középtávon is versenyképes alternatívának tűnhet az arany a forinttal és euróval szemben.

Idézetet írta: Schleck Dátum szeptember 25, 2018, 19:44:27
betfairrel tökéletesen működik a "banki" átutalás mindkét irányba. Költségek nélkül (a Betfair 5 eurót azért levon kiutalásnál, de ez az ő saruk).

Nekem Mastercardos kártyám van, még márciusban volt egy akciójuk, amely során ingyen adtak. Egy kis kimaradáson kívül (talán egybeesett a MC hibával) eddig minden boltban tudtam vele fizetni. Érintős a kártya.
Előny: az alkalmazásban pillanatok alatt lehet menedzselni mindent. Díjtalan kártyafagyasztás, vagy letiltás (ezért egyes bankok 20k-t is képesek leakasztani). És valós idejű fizetési napló, azaz egyből látom hogy melyik kereskedőnek fizettem és mennyit, igényes statisztikák is a költésekről. Banki időben közép árfolyamon vált, én simán euróban fizetek vele mindenhol. Szabadon lehet váltani a pénzt a különböző pénznemek között, sőt, akár kripto valutára is.

Fontos: egyelőre nincs HUF alapú számlájuk, így a ráutalás SEPA-s lesz, banktól függően jelentős költségekkel. Év végére ígérik a magyar számlát.

Szia,betfair számlám van és szeretném vhogy a revoultot erre felhasználni,mert jelenelg skrillem van de magasak az átváltási költségek.
A lényeg, hogy mind a skirll mind a betfair accountom usd alapú, és ha a revoultal összekapcsolnám vhogy a skrill számlám akkor meg tudnám úszni az átváltást minimális költségen?
Köszönöm válaszod!

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy pár napja tisztázatlan okokból elnyelte az atm az otp-s kártyámat. Ez eddig oké. Szeretnék befizetni valahogyan unibetre. Paysafe nem jöhet számításba, mert a limitemet már ellőttem régebben. Van egy revolut kártyám, de nem tudom hogyan tudnék rá feltölteni így hogy nincs kártyám. Ír banki utalást oda, de nem tudom hogyan működik. Mert letöltöttem ezt az otp smart alkalmazást, az azt írja ehhez is kell a kártyám, hog regisztráljak oda. Vagy személyesen bemegyek az otp be és megadom a revolu számlám számlaszámát h utaljanak arra? Nem nagyon értem hogy van ez. Vagy hogyan lehetne megoldani. Előre is köszi a  segítséget.

Idézetet írta: Bentley0917 Dátum december 21, 2020, 11:15:06
Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy pár napja tisztázatlan okokból elnyelte az atm az otp-s kártyámat. Ez eddig oké. Szeretnék befizetni valahogyan unibetre. Paysafe nem jöhet számításba, mert a limitemet már ellőttem régebben. Van egy revolut kártyám, de nem tudom hogyan tudnék rá feltölteni így hogy nincs kártyám. Ír banki utalást oda, de nem tudom hogyan működik. Mert letöltöttem ezt az otp smart alkalmazást, az azt írja ehhez is kell a kártyám, hog regisztráljak oda. Vagy személyesen bemegyek az otp be és megadom a revolu számlám számlaszámát h utaljanak arra? Nem nagyon értem hogy van ez. Vagy hogyan lehetne megoldani. Előre is köszi a  segítséget.

Banki átutalással. Bemész a bankba, s kéred, hogy utaljanak át X összeget az illető számlára.

Idézetet írta: Bentley0917 Dátum december 21, 2020, 11:15:06
Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy pár napja tisztázatlan okokból elnyelte az atm az otp-s kártyámat. Ez eddig oké. Szeretnék befizetni valahogyan unibetre. Paysafe nem jöhet számításba, mert a limitemet már ellőttem régebben. Van egy revolut kártyám, de nem tudom hogyan tudnék rá feltölteni így hogy nincs kártyám. Ír banki utalást oda, de nem tudom hogyan működik. Mert letöltöttem ezt az otp smart alkalmazást, az azt írja ehhez is kell a kártyám, hog regisztráljak oda. Vagy személyesen bemegyek az otp be és megadom a revolu számlám számlaszámát h utaljanak arra? Nem nagyon értem hogy van ez. Vagy hogyan lehetne megoldani. Előre is köszi a  segítséget.
Paysaffel a kódokkal is tudsz tölteni nem kell feltöltsd a mypaysafe számládra...