Férfi kosár topligák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


NS osztott meg egy Hanga Ádám legjobb pillanatai videot a Barcában. Még jobb volt azt látni, hogy Ádám kommentálta: "Köszönöm a megosztást és a támogatást!"

Lenne egykérdésem: Hanga Ádám megállta volna a helyét az NBA-ben? Miért nem jött össze?

Valaki aki tűz közelben van?

Mai 2 meccstől mit vártok? Falco szerintem lezárja a párharcot, és az Olaj győzelme is közelebb áll hozzám. Vélemények?


Idézetet írta: Latzka Dátum március 03, 2021, 21:58:50
Lenne egykérdésem: Hanga Ádám megállta volna a helyét az NBA-ben? Miért nem jött össze?

Hanga elit védő Európában, posztján szerintem a legjobb volt ebben a tekintetben. A válogatottban bizonyította, hogy megállja a helyét vezérként is. A gyors leindításoknál is jó volt, neki a dobásokkal volt gondja, legalábbis szerintem. Itt nem tudott olyan konstans teljesítményt nyújtani, de ez nem is baj. Az NBA-ben 3-5 hónap alatt felépítik újból a dobásod, ha az alapok megvannak. Nem azt mondom, hogy bajnoki címre esélyes csapatnál, de egy PO-ért küzdőnél ott lehetett volna a 6-7. opcióban, esetleg kisebb csapatban kezdő is lehetett volna (konferencia 11-15. hely közöttire gondolok). Szeretem a Spurst, de hibáztak, kitoltak vele, gyakorlatilag addig tartották a cetlit, amíg végül már nem tudott érdemben a ligába kerülni Hanga. Nem értem, mire volt ez jó nekik (nyugodtan cserélhették volna tovább).

Nem hiszünk a Bologna és a Milano papírforma győzelmében!

Az olasz sztárcsapatok tükörsima meccsét elemezzük, van-e érték a meglepetés győzelmekben? Olvasd tovább


Az Unicaja hasznot húzhat a Barcelona túlterheltségéből

A katalán sztárcsapat másfél hét leforglása alatt már az ötödik mérkőzésére készül! Olvasd tovább



Mi történt a Fenerbahcéval pár hét leforgása alatt?

Nagy a gond a török sztárcsapatnál, ebből épp az ősi rivális húzna hasznot.  Olvasd tovább




Monaco - Strasbourg tipp: Eljött a visszavágás ideje

A Monaco és a Strasbourg az elmúlt évtizedben közel volt a francia bajnoki címhez, de nyerniük nem sikerült. Talán ebben az évben? Olvasd tovább


Fenerbahce - Anadolu Efes tipp: Mi történt az Efesszel?

Egyre inkább úgy tűnik, hogy az Anadolu-projekt lendülete megtört, ennek pedig komoly következményei lehetnek a török sztárcsapatnál.  Olvasd tovább


Olimpia Milano - Virtus Bologna tipp: Kezdődik az olasz bajnoki döntő!

A várva várt rangadó Olaszország két sztárcsapata között, ki lesz idén a bajnok? Az Olimpia Milano vagy a Virtus Bologna? Olvasd tovább


Virtus Bologna - Olimpia Milano tipp: Az életben maradás a tét

Nem úgy alakult a Virtus Bologna számára az olasz döntő, ahogyan eltervezték.  Olvasd tovább