Május 28, 2020, 13:48:33 pm CEST

Szerző Téma: PokerStars Infó  (Megtekintve 3936 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető MessiÁs

Re:PokerStars Infó
« Válasz #30 Dátum: Április 14, 2020, 10:45:58 am CEST »
Igen, pcn

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #31 Dátum: Április 14, 2020, 13:13:19 pm CEST »
Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy pokerstarson működik e még a home games?
Köszi :D

@Hool80  van is egy kis csoportunk ott... igény szerint bármikor össze lehet hozni akár néhány fős Sit and Go-kat is...

Aki még nincs benne a klubban, annak a SPF Poker Klub -ot kell keresnie Home Games-ben, aminek az ID-je: 3193206 , erre kell majd rákeresni, hogy csatlakozni tudjatok.
Ott pedig az "invitation code"-ot kell majd megadnotok, ami jelenleg:  zsivany20poker

Lépj be, aztán ha összehozunk valami kis versenyt, így majd kapsz róla értesítést.  :ok:

Nem elérhető Hool80

« Válasz #32 Dátum: Április 14, 2020, 13:39:41 pm CEST »
@Hool80  van is egy kis csoportunk ott... igény szerint bármikor össze lehet hozni akár néhány fős Sit and Go-kat is...

Aki még nincs benne a klubban, annak a SPF Poker Klub -ot kell keresnie Home Games-ben, aminek az ID-je: 3193206 , erre kell majd rákeresni, hogy csatlakozni tudjatok.
Ott pedig az "invitation code"-ot kell majd megadnotok, ami jelenleg:  zsivany20poker

Lépj be, aztán ha összehozunk valami kis versenyt, így majd kapsz róla értesítést.  :ok:

csao,okés ha hazaértem feltelepítem PCre a klienst és ránézek, telon fent van de ott nem találtam home gamest, aztán a haverok meg basztatnak h játszani kéne :cya: :great:

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #32 Dátum: Április 14, 2020, 13:39:41 pm CEST »