Spanyol Kupa 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Copa del Rey 2018/19

Itt lehet beszélgetni a spanyol királykupa eseményeiről.  :topbet_125:

Közvetítési jogokat senki nem szerezte meg? :-\ Valakinek lenne infoja megköszönném. :ok:


Tippmixpro-n nem szokott stream lenni?

Copa del Rey: Mennyire veszik komolyan a madridiak?

Két madridi klub szerdán a Spanyol Kupában javítana a hétvégi botlásukat követően! Olvasd tovább


Copa del Rey: Akikből a döntős kikerülhet?

Az Athletic Bilbaónak jót tett az edzőváltás, kupában a Sevillát fogadják, akiknél nem lehet tudni, hogy melyik arcukat veszik elő! Olvasd tovább


Lehet hülyeséget csináltam, de 1,65-ért bevállaltam a hazai 2,5 fölé opciót  :great:

Copa del Rey: El Clásico második felvonása

El Clásico szerdán! Remélhetőleg gólok és parázs küzdelem. Kell ennél több?  Olvasd tovább


Copa del Rey:

A Valencia előnyben, de képesek kapott gól nélkül lehozni a találkozót? Olvasd tovább


Unibeten nagyon bika szorzok vannak a lapokra. Hernandez Hernandez vezeti a mai meccset, aki a ket utolso Classicojan termelt rendesen, voltak pirosak is, es iden volt olyan meccse ahol 11-szer irt a lap hatso felere, aki rendszeresen nez LaLigat, azoknak aligha kell bemutatni. A Bernabeuban raadasul "valahogy" nem lejt a hazai palya, ha jol szamolom, akkor az utolso 5 itteni meccsbol 4 meccsen is kapott a Real pirosat, egyszer nem, akkor nyertek is ( :)). A szuperkupaban is volt, CR kapta tavaly, de most azt nem tudom hol volt, mindegy is. Ramost is ismeri mindenki, amelyik sorozatban palyara lepett, rekordtarto a lapokat tekintve, mondjuk ilyen hosszu palyafutassal az lenne a csoda he nem lenne kontender. Mindegy. Szoval ezek utan ilyen oddszok vannak:
Barca jut tovabb 1.66 (bar sztem mashol lattam nagyobb oddszon is)
Ramos lap 2.2
Piros lap 2.55
Hazai piros lap 4.4
Ramos piros lap 15.00  :D
Par szazas mehet mindre sztem. Par eve a biztos tipp mindig a gol over volt, de mostanaban eltuntek ezek az 5-6 golos classicok.  :-\ Szoval ja, fura hogy most mar inkabb a csontzenet varom, miutan meg is tettem, mar akarom is.  :D

A csontzene mostanában velejárója a klasszikusoknak.  Kb a Mourinho-éra óta mindenképp... :)
Nekem is tetszenek ezek, meg a fault fogadások. Szerintem 30 fault alatt ma sem állnak meg a csapatok, a 29.5 fault over szorzója 1.85 az 1xbet-nél. A Camp Nou-ban legutóbb egyébként 33 faultot gyűjtött össze a két csapat. Ott azért elég óvatosan kezdtek a srácok, ma akár ennél is több lehet szerintem...

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 27, 2019, 10:54:21
Hernandez Hernandez vezeti a mai meccset

Nem Jose Maria Sanchez Martinez vezet? Legutóbb 4, azelőtt 5, azelőtt 2 lapot osztott a derbiken. Meg két tizit.  ;D


https://www.football-lineups.com/referee/2715/

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 27, 2019, 15:40:59
Nem Jose Maria Sanchez Martinez vezet? Legutóbb 4, azelőtt 5, azelőtt 2 lapot osztott a derbiken. Meg két tizit.  ;D


https://www.football-lineups.com/referee/2715/

Hupsz, igazad van. Igy most elsore nem ugrik be ez melyik spori, de szepen nez ki hogy tavasz vegen zsinorban harom meccsen is kiosztotta a pirosat  ;D No meg a tizik, lehet arra kene meg tenni...
Egyebkent azt neztem be hogy HH a hetvegen lesz a spori, Lahozzal a VAR szobaban, na az nem lesz semmi, amikor ket pali egyszerre van vakon  ;D https://www.marca.com/en/football/real-madrid/2019/02/25/5c741a66268e3e3d268b45b3.html
Eddig is az volt a terv hogy ha nem jon, raduplazok a hetvegen mint a BL-meccseken a felidei golra es buntetore, igy akkor is beszallok szombaton, ha eppen minden zoldul.

#13 február 27, 2019, 23:16:03, alexthebest
Ilyen az amikor a nagycsapat kidolgozza a helyzeteket, a kiscsapat meg belovi :P Meg ilyen az amikor a Realnak fujnak, khm 13.perc khm...

A tippekkel beszoptam, ha nincs csacsa akkor majdnem az ossztet fele jon vissza, de mivel tettem a buntetot is 2.75-ert, 10 egyseggel "nyertem" ~8,75 -t... Koszi  :ok: Nincs az az isten hogy Ramos szombaton se sarguljon, ott emelek a teten, es az egesz tippsort ugy ahogy van meg egyszer teszem hetvegere, remelem az edzok nem kapjak le megint a besargult jatekosokat. Volt benne fantazia, de csiszolni kell rajta mint a tapasztalatlan Vinicius donteshozatali kepessegen  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 27, 2019, 23:04:55
Ilyen az amikor a nagycsapat kidolgozza a helyzeteket, a kiscsapat meg belovi :P Meg ilyen az amikor a Realnak fujnak, khm 13.perc khm...

A tippekkel beszoptam, ha nincs csacsa akkor majdnem az ossztet fele jon vissza, de mivel tettem a buntetot is 2.75-ert, 10 egyseggel "nyertem" ~8,75 -t... Koszi  :ok: Nincs az az isten hogy Ramos szombaton se sarguljon, ott emelek a teten, es az egesz tippsort ugy ahogy van meg egyszer teszem hetvegere, remelem az edzok nem kapjak le megint a besargult jatekosokat. Volt benne fantazia, de csiszolni kell rajta mint a tapasztalatlan Vinicius donteshozatali kepessegen  ;D

Ha a világ legjobb játékvezetőjének is megválasztott Sanyi bá' azt mondja nem tizi, akkor higgyünk neki:) Biztos voltam, hogy bevideózzák, de annyira vétlen volt az a kontakt, hogy még a VAR-osoknak sem volt pofája hozzá...  :)
Mondjuk tegyük hozzá, volt logikai bukfenc később Puhl úrnál is. A második félidőben egy sokkal egyértelműbb szituban taposta szét Ramos Rakitic bokáját... khm...60. perc... És akkor azt mondta, ott is csak minimális kontakt volt. Majd amikor a végén Casemiro helyzetben taposta szét Suarez bokáját (Casemiro addigra kb 3 sárgát kellett volna, hogy kapjon egyébként), akkor arra azt mondta, hogy "Ez simább, mert itt rálép a lábára..." , hát Ramos ugyanezt csinálta a 60.-ban...  ;D Szóval akkor legyen 1-1 ilyen szempontból... Amúgy nemhiszem, hogy ha Real Madrid szimpatizáns lennék, az elkövetkezendő néhány esztendőben mernék-e kifogásolni bármit is a játékvezetők ténykedésén.... nem nagyon lenne bőr a pofámon....  ;D ;D

Jut eszembe, tegnap hozott a La Liga egy minimum érdekes, de sokak szerint példa nélküli "ítéltetet" Bale-ügyben. A Wandában gólöröm közben bemutatott az Atleti szurkolóknak:

"A 29 éves játékos az Atlético Madrid elleni bajnoki második félidejében állt be, és a 74. percben szerzett találata utána meglehetősen provokáló jelet mutatott a ,,matracosok" tábora felé. 

A La Liga szervezőtestülete február 14-én így írta le Bale cselekedetét: ,,egyértelműen provokatív, obszcén, a szurkolókat megalázó gesztus, amely méltatlan a sportemberi magatartáshoz", ezért pedig a spanyol szövetség iránymutatása szerint négytől tizenkét meccsig terjedő eltiltást is felróhattak volna a támadónak.

A Spanyol Labdarúgó-szövetség viszont megvizsgálta a helyzetet, és úgy döntött, hogy nem bünteti meg a Real Madrid labdarúgóját."


A 4-12 meccsből lett egészen pontosan: nulla meccs eltiltás...  :redchug: :icon_confused: :megbok: