SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 23, 2020, 13:26:18
Kedves játékosok,

......

A lényeg: a tippet meg kell indokolni!

Sziasztok!

Minden cikket, gurut stb olvasok az oldalon. Nyilván nem akarjátok személyhez kötni a problémát - én sem szeretném ezt, azért is vártam pár napot a kiváncsiságommal, hogy munka legyen a beazonosítás (ne érje meg utánna menni, mert nem a személy a fontos, hanem maga amegjelenés). Mégis magam okulásaként virágnyelven felteszek egy kérdést, ha lehet. Csak azért, hogy tudjam, hogy mi verte le a lécet.

Egy román kupa meccshez kapcsolódó írásra gondoltatok?

Lehet válasz: igen, nem, kussolj ne akard tudni, vagy ha nem is válaszoltok azt is tudom respektálni, stb...

Köszönöm, barátsággal:
sound

Nem szeretünk ujjal mutogatni, most sem tesszük azt. Egyelőre felhívtuk mindenkinek a figyelmét, hogy az indoklásra nagyon is ajánlott odafigyelni.

Egy kedves barátomat idézvén: szükség van újra a csapatban a betyárbecsületre:cya:

Sziasztok!

Hosszú szünet után augusztustól újra aktiválom magamat sportfogadás téren. A Prémium tagságom még aktív, elméletileg elemzést is tudok beküldeni. Viszont van egy olyan kitétel, hogy aki 6 hónapig inaktív, az elveszíti a tagságát.
Ez esetleg változott azóta csak bent maradt a szabályzatban vagy a tagságom maradt meg, miközben nem szabadott volna?  :)
Köszönöm a választ előre is!

Idézetet írta: patyi Dátum július 28, 2020, 10:39:13
Sziasztok!

Hosszú szünet után augusztustól újra aktiválom magamat sportfogadás téren. A Prémium tagságom még aktív, elméletileg elemzést is tudok beküldeni. Viszont van egy olyan kitétel, hogy aki 6 hónapig inaktív, az elveszíti a tagságát.
Ez esetleg változott azóta csak bent maradt a szabályzatban vagy a tagságom maradt meg, miközben nem szabadott volna?  :)
Köszönöm a választ előre is!

Szia patyi,
Továbbra is SfGuru Prémium tag vagy, így bármikor írhatsz. Sok sikert.  :cya:

Prémium Július 2020:

1. hely: Várda64
Nyereménye: 25 864 HUF Skrillen keresztül

2. hely: csabax
Nyereménye: 18 885 HUF Skrillen keresztül

3. hely: oakland23
Nyereménye: 11 163 HUF Skrillen keresztül

4. hely: peshark
Nyereménye: 8917 HUF Skrillen keresztül

5. hely: Sound
Nyereménye: 5895 HUF Skrillen keresztül

6. hely: zsivany20
Nyereménye: 4182 HUF Skrillen keresztül

7. hely: Szigo
Nyereménye: 3094 HUF Skrillen keresztül

8. hely: LFCfanBoti
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

9. hely: BvB_09
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

10. hely: csatarid
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:


Szép volt, mindenki!

És köszönöm én is!

:beerchug:

Köszönöm szépen én a hónapra befejeztem, akármit teszek rittig az ellenkezője történik és nem akarom mások is miattam bukjanak esetleg. Aki megnézi miket raktam és hogy mentek el, az egyből megérti. Folyt köv. szeptemberben.

Sziasztok. Visszatért NHL, szóval újra beszállnék ha lehet. :) Vagyis folytatnám. :)

Idézetet írta: buszberlet Dátum augusztus 08, 2020, 14:40:13
Sziasztok. Visszatért NHL, szóval újra beszállnék ha lehet. :) Vagyis folytatnám. :)

Szálljál.  ;)

Sziasztok Drága Guruk?

Mi újság a majommal???
Okland ilyenkor már a 30-ik gurus írásod is kinn szokott lenni?
Élsz, pihensz? wászisztlósz?

Üdv, barátsággal:
sound

CLA Aréna jéghoki meccseire fogadok látástól vakulásig  ;D
https://m.twitch.tv/cyberlivearena9
itt nyomják, meg a 10-es csatornán, kb. 3 hete tolom, minden srácról mindent tudok, ki kivel mire képes, melyik csapat mit tud, csapatok erősségét vágom már, ki overes, ki underes, nézni kell a live-ot mikor ki vált agresszívre, mert akkor sokkal jobb eséllyel jönnek a gólok, a bukik szorzói ezt nem követik le, szóval napi 6-8 órában e-hokira fogadok, aztán ez eléggé lemerít, de amíg profitáblis, addig ez marad  ;D
minden nagyképűség nélkül írom, úgy 1.300.000 FT jött nagyjából 3-4 hét alatt kizárólag ezzel. Volt két nap, amikor a Magistr nevű srác megszopatott, aki kegyetlenül szarrávert mindenkit, néha 8-10 góllal, de volt egy rosszabb napja, ami sajnos vele együtt nekem is rossz volt, de most megint hozzák, amit kell. Sajna ez a mai nap nem épp a legjobb, h_8 például nem játszik, aki mindenkivel overt tol az agresszív taktikája miatt, de a bukik szorzói sokszor barátiak még mindig...

Na jólvan!!!
Örülök, hogy életjelet adtál magadról!!
Ezek szerint megvagy!, csak a majom új játékot talált magának!!! :D

üdv:
sound

Sziasztok!

NB III-al kapcsolatban érdeklődnék, hogy itt nem lehetne valami barátibb időkorlátot használni a játéknál, mint 6 óra?

Reggel 7 óra körül jött át a listába olyan meccs, ami 11:00-kor kezdődik, tehát itt már esély sincs írni rá elemzést.

Konkrétan mondjuk most nem akartam írni semmire semmit, mert a mostani kínálat a Kisvárda II-vel az élen nagyon nem bejövős, de a jövő szempontjából azért folyamatosan figyelem a ligát, meg látom, hogy topic is lett neki nyitva.

Idézetet írta: Sound Dátum augusztus 10, 2020, 21:21:56
Na jólvan!!!
Örülök, hogy életjelet adtál magadról!!
Ezek szerint megvagy!, csak a majom új játékot talált magának!!! :D

üdv:
sound
Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 10, 2020, 15:38:24
CLA Aréna jéghoki meccseire fogadok látástól vakulásig  ;D


Ricsikém!

Szabolcsban mi ezt úgy mondjuk, "a rossz pénz nem vész el". Igaz oak?  ;D ;D ;D