SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


január 27, 2022, 15:32:55, Admin
SPF Guru Prémium

Meghívásos zártkörű havi játék, ahol a résztvevők tippeket küldenek be, illetve azokat megindokolják.

Nyeremények

A feltételeket teljesítők havi szinten fix, illetve eredményességük függvényében változó jutalékban részesülnek a meghirdetett keret alapján.

Kiegészítettük az SPF Guru játékszabályzatát a Prémiumra vonatkozó részekkel. Megkérjük a résztvevőket, hogy olvassák át.

Ha bármilyen kérdésetek van, állunk rendelkezésetekre.  :topbet_125:

#1 október 31, 2018, 10:10:25, SPF Admin
Felkerült az első játék is:

SfGuru Prémium November 2018

Novemberi jutalékok:

Feltételeket teljesítő játékosok fix jutaléka: 3000 HUF. Eredmények függvényében kiosztott jutalék kerete: 50000 HUF.

Kérdés(ek):
-Hány fő vesz részt a novemberi versenyben?

-Az SfGuru Prémium versenybe a meghívás az havonta eltérő? Tehát gyakorlati példa, én most meg lettem hívva, tehát ez automatikus decemberben, januárban, stb. is (nyílván ha nem sértek szabály), vagy ez havonta eltérő lehet.

-Fel lehet-e kerülni a Prémium versenybe? Tehát pl. Géza26 egymás után háromszor megnyeri a sima guru-t, rendre jó tippekkel, jó írásokkal, akkor pl. ő felkerülhet? De kérdem ezt fordítva is, pl. ha én rendre negatív teljesítményt nyújtok, romlik az előzetesek minősége is, akkor gondolom 'kiesni' is lehet?

-Mik azok az időpontok, amikor frissül a guru kínálata, illetve melyik irodától jön át a kínálat? (Talán a legfontosabb kérdésem)

Köszi előre is a válaszokat!

Ajánlat és frissités ugyanaz mint minden játékban. Unibet és 2-3 óránként frissül.

Köszi, viszont nincs meghatározva, hogy pl. frissül 10:00-kor, 12:00-kor, 15:00-kor, stb? Mert nekünk, vagy legalábbis nekem nagy könnyebbség lenne tudni a 12 órás beküldési határidő miatt.

Vagy pl. ha tudom, hogy egy esemény 8:00-kor még nincs kinn, és a következő frissítés csak 10:00-kor van, akkor addig felesleges is keresni a guruban.


Ezekben az órákban frissül: 3,7,9,11,14,17,19,23

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 01, 2018, 08:53:16
Kérdés(ek):
-Hány fő vesz részt a novemberi versenyben?

-Az SfGuru Prémium versenybe a meghívás az havonta eltérő? Tehát gyakorlati példa, én most meg lettem hívva, tehát ez automatikus decemberben, januárban, stb. is (nyílván ha nem sértek szabály), vagy ez havonta eltérő lehet.

-Fel lehet-e kerülni a Prémium versenybe? Tehát pl. Géza26 egymás után háromszor megnyeri a sima guru-t, rendre jó tippekkel, jó írásokkal, akkor pl. ő felkerülhet? De kérdem ezt fordítva is, pl. ha én rendre negatív teljesítményt nyújtok, romlik az előzetesek minősége is, akkor gondolom 'kiesni' is lehet?

-Mik azok az időpontok, amikor frissül a guru kínálata, illetve melyik irodától jön át a kínálat? (Talán a legfontosabb kérdésem)

Köszi előre is a válaszokat!

Utóbbira vmlinuz válaszolt, a többire meg íme a válaszaink:

1. 13 játékos indul a novemberi nevezzük "teszt/bevezető" versenyen. Ennyien vannak összesen, de ez még nem garancia, hogy mindenki szerepelni fog.

2-3. Nincs havi (újra)meghívó. Aki most bekerült az ott lesz az elkövetkezendő hónapokban is, hacsak nem szeretne kilépni.
Idővel bekerülhetnek más versenyzők is. Folyamatosan követjük fórumtagjaink tevékenységét, s amennyiben úgy érezzük, hogy valaki megállná a helyét annak küldünk meghívót. Nyilván van egy erre a játékra meghatározott keretünk is és ez is mérvadó.

És igen, a most vagy később bekerültek is kieshetnek, de nem a negatív eredményeik miatt, hanem a szabályzatban szereplő dolgokért:

"Hiányos indoklásokat, téves információkat szolgáló, csak a jutalékra hajtó játékosok szankciókra  számíthatnak az alábbiak szerint:
- első alkalom: figyelmeztetés
- második alkalom: - fix jutalék
- harmadik alkalom: kizárás"

Sziasztok!

Boldogság és köszönet a játékért, külön köszi, hogy meghívtatok!
Egy kérdésem van csupán ami lehet, hogy az én értelmezési problémám. Tehát:
Amennyiben a versenyzők profitot termelnek, abban az esetben van jutalék osztás, a profitot megtermelő játékosok között?
Én így értem, s tetszik, mert nem csak egymás ellen megy a vetekedés hanem egymásért is.
Pl.:
X versenyző adott hónapban megnyeri a versenyt +50-es profittal.
A 13 versenyző azonban összességében mínuszos akkor cumi van, jutalék az ablakban.

Jól értem?
Üdv: Sound
Ui: TETSZIK

Nem, azok között lesz elosztva, akik pozitiv egyenleggel zárnak.

Hello!
Honnan tudom meg,hogy meg lettem-e hívva?

Privát üzenetben küldtük a meghívókat.

Kedves játékosok!

Az SfGuru Prémium egy zárt csoport. Az oda meghívott írók java része korábbi szerkesztőnk volt. Valójában az egy olyan részleg ahol össze van vonva a szerkesztői munka a Guruval, a jutalmazás viszont másként van megoldva, mint korábban, amikor fix összeget kaptak ezen szerkesztők írásaik alapján.

Kihasználtuk az SfGuru felületét arra, hogy ezt a projektet elindítsuk/lebonyolítsuk.

Azon játékosokat akik továbbra is indokolt tippeket szeretnének beküldeni, szívesen látjuk a havi SfGuru játékunkban, mely nyitott mindenki számára.

Azért mert valaki nem került be az SfGuru Prémiumba az még nem azt jelenti, hogy nem ír/írt minőségi elemzéseket, de amint említettem a csapat kiválasztásakor nem ez volt a mérvadó, hanem a korábbi (és aktuális) szerkesztőinket kerestük meg.

Köszönjük a megértést és további sok sikert!  :beerchug:

Köszönöm a választ. Sok sikert a játékos-szerkesztőknek! :ok:

Valamit elrontottam.
Kérem javítani az Inter-Genoa mérkőzésnél a tippemet 1-es tétről 10-es tétre.
Előre is köszi szépen!

A beküldött szöveget és a tétet a beküldéstől 1 óráig lehet szerkeszteni.