SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 01, 2020, 08:08:11
Szia,

Köszi, hogy jelezted. Van egy tegnapi tippje ami nem került be a havi versenybe. Ellenőrizni fogjuk eredményhirdetés előtt.

Sziasztok,

Jó a lista! A haviba nem küldtem be, csak az évesbe, ennyi az egész!

:cya:
g14


Köszönjük a pontosítást. Azt gondoltam valami technikai ok miatt nem került a haviba, de most már tiszta.  :cya:

Prémium Január 2020:

1. hely: Várda64
Nyereménye: 17 405 HUF Skrillen keresztül

2. hely: gavrilo14
Nyereménye: 16 168 HUF Skrillen keresztül

3. hely: zsivany20
Nyereménye: 13 874 HUF Skrillen keresztül

4. hely: Sound
Nyereménye: 9 135 HUF Skrillen keresztül

5. hely: Szigo
Nyereménye: 8 417 HUF Skrillen keresztül

6. hely: hubika88
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

7. hely: oakland23
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

8. hely: Szabcsi151
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

9. hely: csabax
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

10. hely: RedMunchen
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

@Szabcsi151 : nagyra értékeljük a pozitív teljesítményed a tavalyi év során, illetve ebben a hónapban is szolgáltál egy pár jó tippel, viszont a legutóbbi Gurus írásod teljesen ellentétes a mi elveinkkel, mellesleg úgy, hogy ez a főoldalra kikerült, s egy fél napot ott villogót.

Sajnálom, de emiatt a Prémium tagságod megszűnt a mai naptól.

#154 február 12, 2020, 09:39:21, SPF Admin
OFF!

(Admin).

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum február 12, 2020, 09:22:44
Rendben van. Megértem. Azt azért megemlíteném, hogy valaki eltüntette az eredeti írást. Azért kellet a végén ez a 2-3  nem épp jóindulatú mondat.  :ok:

Igazából a teljes szöveg nehezen értelmezhető, a vége meg a csúcs.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum február 12, 2020, 11:15:32
Rendben van. Megértem. Azt azért megemlíteném, hogy valaki eltüntette az eredeti írást. Azért kellet a végén ez a 2-3  nem épp jóindulatú mondat.  :ok:

Ezt még mindig tartom és nem tudom kinek van hozzáférése az oldalhoz, aki így el akart velem bánni.

Annak meg alapból üzenem, hogy műfogakat kell csináltatni.

Kész vicc az az ember, hogy egyáltalán itt lehet!

Mit értesz az alatt, hogy "eltűnt"? Beküldted az elemzést, s eltűnt?
Amikor írsz egy Gurus elemzést, akkor van előtted egy felület, amelyet csak te látsz, és oda írod a szöveget. Miután beküldted az illető tippet/elemzést, akkor az admin felületen mi tudunk rajta módosítani, a szövegen, amennyiben szükséges. De ezt csak akkor szoktuk megtenni, ha a tipp beküldője igényeli (pl. valami kimaradt).

Bocsássatok meg, hogy hozzászólok!

Valahogy ez az egész sztori nekem teljesen zavaros/értelmezhetetlen......
Valami itt nem stimmel....

Mintha Szabcsi - látva eddigi írásait, azért azok nem ez a szint - ebben az irományban teljesen módosult tudatállapotban kb megsértődött tiniként összevissza irogatna...
Ezt ő írta???

nem használja vki a profilját? Családtag vagy valaki, aki nem ő?
Értitek ti ezt???

Itt nem Szabcsit védem!!! Ez fontos!
De valami itt ebben a sztoriban baromira nem kerek!

Bocsánat, üdv.:
Barátság, béke:
Sound

Itt nem a kizárás a lényeg...
Nyilván egy ilyen kirakott "elemzés" esetén ez normális!

Szabcsi? A kérdés egyszerű:
Azt az irományt Te írtad?
Te tetted közzé?

Idézetet írta: Sound Dátum február 12, 2020, 11:33:55
Bocsássatok meg, hogy hozzászólok!

Valahogy ez az egész sztori nekem teljesen zavaros/értelmezhetetlen......
Valami itt nem stimmel....

Mintha Szabcsi - látva eddigi írásait, azért azok nem ez a szint - ebben az irományban teljesen módosult tudatállapotban kb megsértődött tiniként összevissza irogatna...
Ezt ő írta???

nem használja vki a profilját? Családtag vagy valaki, aki nem ő?
Értitek ti ezt???

Itt nem Szabcsit védem!!! Ez fontos!
De valami itt ebben a sztoriban baromira nem kerek!

Bocsánat, üdv.:
Barátság, béke:
Sound

Alapjáraton egy olyan személyről beszélünk, aki eddig problémamentes fórumtagként viselkedett. Viszont az utóbbi időben vannak olyan megnyilvánulásai melyek számunkra is furcsák (és ezek a megnyilvánulások általában éjszaka érkeznek, mármint a furcsábbak).

Egy beküldött elemzés nem tűnik csak úgy el. Úgy gondolom a probléma forrását valahol otthon kell keresni. Például kezdetben javasolunk egy jelszócserét.

ez az...
honnan tudod/tudjuk
most aki épp ír az az igazi Szabcsi?
És itt jön a kizárás lényege. Akarod, hogy újabb hasonló anyagok jelenjenek meg az oldalon?
Nem!
Mit lehet tenni? Csak a kizárással tudsz védekezni.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum február 12, 2020, 11:32:09
A fél szövegem eltűnt. És azt is tudom, hogyha akármikor vissza-, vagy belépek az oldalra ez megszokott jelenni (mármint maga az írás.)
Tisztázzunk pár dolgot az összeesküvés elméletek gyártása előtt.

A Guruban van egy automatikusan mentés funkció, ami az addig megirt szöveget tárolja. Ez a tárolás nem szerveren történik, hanem kihasználja a mostani böngészők által nyújtott lehetőséget, a helyi tárolást. Tehát a szöveg irás közben, a tipp beküldése ELŐTT nem jut el a sportfogadas.org szerverére, hanem az iró gépén tárolódik. Tehát a szerver a beküldés pillanatáig nem is tud az irás tartalmáról abszolút semmit, nemhogy a szövegbe bele tudna nyúlni.

A szöveg helyi mentése több pillanatban történik: más oldalra lépéskor, vagy a szerkesztő ablak bezárásakor. Mivel a böngésző tárolja a szöveget, ennél tovább kontrollunk nincs fölötte és megtörténhet, hogy csak részben menti (fagyás, akadás, virus, több ablakban megnyitott szerkesztők összekeveredése stb). Ez ellen nem tudunk tenni, és az oldal szerkesztőit emiatt rosszindulatúsággal vádolni badarság.

Az oldal korábbi verziójában nem volt ilyen funkció, akkor az volt a baj, hogy eltűntek a nem beküldött irások, ha fagyott a gép, vagy épp kijelentkeztetett a rendszer. Ezen ez a funkció sokat javit, de nem tökéletes és nem is lehet az, mivel ezerféle böngészőtipus és verzió van.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 12, 2020, 12:42:19
Tisztázzunk pár dolgot az összeesküvés elméletek gyártása előtt.

A Guruban van egy automatikusan mentés funkció, ami az addig megirt szöveget tárolja. Ez a tárolás nem szerveren történik, hanem kihasználja a mostani böngészők által nyújtott lehetőséget, a helyi tárolást. Tehát a szöveg irás közben, a tipp beküldése ELŐTT nem jut el a sportfogadas.org szerverére, hanem az iró gépén tárolódik. Tehát a szerver a beküldés pillanatáig nem is tud az irás tartalmáról abszolút semmit, nemhogy a szövegbe bele tudna nyúlni.

A szöveg helyi mentése több pillanatban történik: más oldalra lépéskor, vagy a szerkesztő ablak bezárásakor. Mivel a böngésző tárolja a szöveget, ennél tovább kontrollunk nincs fölötte és megtörténhet, hogy csak részben menti (fagyás, akadás, virus, több ablakban megnyitott szerkesztők összekeveredése stb). Ez ellen nem tudunk tenni, és az oldal szerkesztőit emiatt rosszindulatúsággal vádolni badarság.

Az oldal korábbi verziójában nem volt ilyen funkció, akkor az volt a baj, hogy eltűntek a nem beküldött irások, ha fagyott a gép, vagy épp kijelentkeztetett a rendszer. Ezen ez a funkció sokat javit, de nem tökéletes és nem is lehet az, mivel ezerféle böngészőtipus és verzió van.
Én azt teszem, hogy előbb megírom a szövegeket laptopon vagy asztali számítógépen Word-ben, majd pedig amikor készek, akkor átmásolom őket (Ctrl+C Ctrl+V) ahova szántam. Jelen esetben az SfGuru-ba. Ennek a módszernek az az előnye, hogy mindig minden szöveg megmarad és SOHASEM tűnik el egyik sem.


Idézetet írta: csabax Dátum február 12, 2020, 14:57:11
Én azt teszem, hogy előbb megírom a szövegeket laptopon vagy asztali számítógépen Word-ben, majd pedig amikor készek, akkor átmásolom őket (Ctrl+C Ctrl+V) ahova szántam. Jelen esetben az SfGuru-ba. Ennek a módszernek az az előnye, hogy mindig minden szöveg megmarad és SOHASEM tűnik el egyik sem.

Itt sem tűnik el az elemzés szövege, ez az indoklás butaság Szabcsi151 részéről. Ráadásul semmitmondó kitérő válaszokat adott konkrét kérdésekre itt a topicban.

Ha visszanézed a munkásságát, akkor egyértelmű, hogy két karakter, két jellem jelenik meg nála.

A kérdéseim a következőek vele kapcsolatban:

1., Ha meghekkelték a profilját akkor baj van! Viszont akkor miért nem jelenti illetékes helyen az Adminnak?

2., Szó nincs semmiféle hekkelésről, ez amit látunk ez egy embertől jön, Tőle. Na ekkor van még csak igazán nagy baj!

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum február 12, 2020, 15:18:42
Sajnos (bármennyire is öreg vagy) és tisztelettel. Nem vágom át az oldalt, nem is lehetne.  :ok:

Én? Öreg?  ;D ;D ;D Ne basszál már ki velem, hisz alig múltam 18.  ;)

Na tréfát félretéve, ott tartunk ahol voltunk. Megint egy kitérő válasz....

Én emberbaráti tiszteletből teszek még egy próbát. Felteszek egy kérdést és csak igennel vagy nemmel válaszolhatsz. Ok?

Meghekkelték a gépedet vagy sem?