SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ezt a hónapot kétszer is feladtam...lehet háromszor is...
Aztán mindig jött szembe egy lehetőség, amit úgy éreztem vinni kell tovább.

Imádom a Gurut, de ha az első fogadások nem jönnek az elején 3/3 - akkor begörcsöl az ember, s elkezdi előre vizionálni a tuttit...persze akkor jönnek a pofonok. Utána meg baromi nehéz visszajönni.
Könnyebb lesz a március! A kieséses szakasz visszavágói a BL-ben könnyebbek, meg az EL-ben is lesz ilyen. A válogatott meccsek meg álltalában fekszenek - Bolgár - Magyar x2! Már nézem előre mi lesz...a csapatomat a Rákóczit lehet veretni...a Vidit meg felfuttatják a végére.

Hajrá, üdv:
Sound

Az a ritka fos érzés, mikor írsz egy tök pöpec elemzést és jön is minden a leírtakból, a tipp viszont mégis elmegy  ;D
Nem szokott az esetek 95%-ban ez zavarni -ha az elgondolás jó volt -, mert benne van ez a sportfogadásban. Az utolsó tippem azonban Jabeur + 1,5 szett (végeredmény 7:6, 7:6 és szettlabdái voltak adogatóként természetesen) mély nyomokat hagyott bennem.

Szóval egy hónapra kiülök a kispadra  :cya:

Mindenkinek hajrá márciusban!

Nagy pozitívum sztem, a -30-as korlát!
nem szállt el a rovat mínuszban, és a téteket sem dobáltuk eszelősen, szerintem hosszú távon ez jó lesz!

Az évkezdés mindig nehéz - nem akarok összeesküvés elméletekkel jönni :) -, talán fociban az átigazolási időszak kavar be mindig. Azért nehéz ügy a profi élsport - egyszer csak kölcsönadnak januárban, vagy csak fél évre kapsz szerződést...ki tudja mi, hogyan lesz pár hónap múlva, s teljesíts.

Prémium Február 2020:

1. hely: oakland23
Nyereménye: 32 958 HUF Skrillen keresztül

2. hely: Szigo
Nyereménye: 9 076 HUF Skrillen keresztül

3. hely: Várda64
Nyereménye: 8 173 HUF Skrillen keresztül

4. hely: csabax
Nyereménye: 8 116 HUF Skrillen keresztül

5. hely: Szabcsi151
Nyereménye: 5 668 HUF Skrillen keresztül

6. hely: Sound
Nyereménye: 4 009 HUF Skrillen keresztül

7. hely: gavrilo14
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

8. hely: buszberlet
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Sziasztok!

csak annyit szeretnék mondani, hogy sztem én elengedem ezt a hónapot...
Vélhetőleg a magyar bajnokságokat is beszüntetik - egy egy orosz, ukrán meccsbe bele lehetne bonyolódni, de én azokat nem "monitorozom", s azért, hogy kilegyen a 10 elemzés, inkább nem írkálok.
Szóval inkább hagyom, s kivárom, hogy újrakezdődjön az élet, ne haragudjatok ezért.

Üdv, barátsággal:
Sound

Idézetet írta: Sound Dátum március 15, 2020, 16:32:51
csak annyit szeretnék mondani, hogy sztem én elengedem ezt a hónapot...
én nem

Idézetet írta: Sound Dátum március 15, 2020, 16:32:51
Sziasztok!

csak annyit szeretnék mondani, hogy sztem én elengedem ezt a hónapot...
Vélhetőleg a magyar bajnokságokat is beszüntetik - egy egy orosz, ukrán meccsbe bele lehetne bonyolódni, de én azokat nem "monitorozom", s azért, hogy kilegyen a 10 elemzés, inkább nem írkálok.
Szóval inkább hagyom, s kivárom, hogy újrakezdődjön az élet, ne haragudjatok ezért.

Üdv, barátsággal:
Sound

Köszi Sound, hogy értesítettél.

Tiszteletben tartjuk a döntésed.  :beerchug:

Idézetet írta: Sound Dátum március 15, 2020, 16:32:51
Sziasztok!

csak annyit szeretnék mondani, hogy sztem én elengedem ezt a hónapot...
Vélhetőleg a magyar bajnokságokat is beszüntetik - egy egy orosz, ukrán meccsbe bele lehetne bonyolódni, de én azokat nem "monitorozom", s azért, hogy kilegyen a 10 elemzés, inkább nem írkálok.
Szóval inkább hagyom, s kivárom, hogy újrakezdődjön az élet, ne haragudjatok ezért.

Üdv, barátsággal:
Sound

Csatlakozom a kollégához! Én sem érzem úgy, hogy ebben a hónapban hiteles elemzéseket írhatnék bármivel kapcsolatban, ami még fut... Nálam a sportmentes időszakban átveszi a főszerepet a póker.

#188 március 17, 2020, 12:48:20, SPF Admin
Kedves SfGuru játékosok,

Figyelembe véve a jelenlegi "gazdag" sportesemény kínálatot, úgy döntöttünk, hogy a márciusi hónapot lezárjuk, illetve ameddig nem nyitnak újra a focibajnokságok (főleg európaiak), vagy akár egyéb sportágak, addig a havi játékot felfüggesztjük.

Az éves játékban viszont akinek van kedve küldhet be tippeket. Itt is figyelni fogjuk az eseményeket, és azoknak függvényében még alakíthatunk a minimális követelményeken.

A nyereményeket illetően, mivel fél hónap telt el, így az a döntés született, hogy fél hónapnak megfelelő nyereményalap lesz kiosztva.

Prémium (csonka)Március 2020:

1. hely: Szigo
Nyereménye: 5000 HUF Skrillen keresztül

2. hely: buszberlet
Nyereménye: 5000 HUF Skrillen keresztül

3. hely: csabax
Nyereménye: 26500 HUF Skrillen keresztül

4. hely: Sound
Nyereménye: 5000 HUF Skrillen keresztül

5. hely: Várda64
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

6. hely: davixxx
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

7. hely: oakland23
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Ha a 'nyereményem' még nem küldtétek el, akkor ne is küldjétek, mehet a Karácsonyi alapba!

(Mondjuk Szigo kollégának is adnék valami fájdalomdíjat, hisz gyakorlatilag ő nyerte a márciust. Tényleg messze álljon tőlem, hogy beleszóljak, de ez a döntés nekem az ő helyében nagyon rosszul esne. Tudom, hogy nem járhat jól mindenki, de talán még csabax is egyet ért velem, hogy ez így nem igazságos)


Idézetet írta: oakland23 Dátum március 17, 2020, 08:57:00
Ha a 'nyereményem' még nem küldtétek el, akkor ne is küldjétek, mehet a Karácsonyi alapba!

(Mondjuk Szigo kollégának is adnék valami fájdalomdíjat, hisz gyakorlatilag ő nyerte a márciust. Tényleg messze álljon tőlem, hogy beleszóljak, de ez a döntés nekem az ő helyében nagyon rosszul esne. Tudom, hogy nem járhat jól mindenki, de talán még csabax is egyet ért velem, hogy ez így nem igazságos)

Jogos.

Aki +ban zárt azt 5.000 Forinttal díjaztuk, a többi meg 3.000 Forintot kapott.

@oakland23 Továbbra is mehet a nyereményed az adományalapba?


Idézetet írta: oakland23 Dátum március 17, 2020, 13:14:44
Természetesen!

Köszönjük szépen. Frissítettem is az adományalapot.  :beerchug:

Először is! Köszönjük szépen, és nagy baj az, hogy ez csak így mehetett le. Innentől minden rajtunk múlik, szóval figyeljünk egymásra és embertársainkra srácok! Én nem ajánlom fel, el is mondom miért. A múlt hónapban egy lengyel kislány javára odaadtam nem egy sportereklyémet, SMA beteg. Ennek fejében most legalább 40 lengyel szeretne velem az Eger Rallyn találkozni majd, és valszeg rommá itatni. Ott összegyűlt a kislánynak a 8 millió zloty. De most nálunk is van egy kisfiú, Marcika, akinek 6 millió Ft a cél. Én oda fogom majd adni! (Akit érdekel, keressen meg privibe, és elkuldom az FB csoport illetve Marcika linkjét!) Adni jó! És visszaadja az élet srácok!

Köszi buszbérlet! Hajrá lengyel lány + Marcika!  :cya:

#FELAFEJJELLESZMÉGJOBBIS  :D