SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok

Nagy köszönet az 5000 ft-ért. Én is továbbdobnám, valami jótékony ügyre!
Köszönet, hogy vagytok, s hogy ilyenek vagytok!!!

Üdv.:
Sound

Kedves SfGuru Prémium tagok,

Bár májusban már van egy két reménysugár (május 8-án pl. indul a dél-koreai bajnokság), az lenne a kérdésem, hogy a következő hónapot még ugorjuk, s annak függvényében, hogy hogyan változik a sportnaptár indítanánk júniustól?

Mit szóltok?

@alexthebest , @buszberlet , @csabax , @davixxx , @executor , @gavrilo14 , @hubika88  , @LuckyBeny , @MarkoPolo , @oakland23 , @patyi , @Sound , @Souske , @Szigo , @Várda64, @zsivany20

Én támogatom. Míg jégkorong nincs, én másra személy szerint nem igazán tudok írni.  :-X

Én is támogatom.
(Kár lenne elesnie.)
:beerchug:

Idézetet írta: csabax Dátum április 29, 2020, 14:32:59
Én is támogatom.
(Kár lenne elesnie.)
:beerchug:

Lehet, hogy nem fogalmaztam túl pontosan. Megkérlek írjátok oda konkrétan, hogy mit támogattok? A májusi játékot, vagy a júniusi próbálkozást. Mondjuk buszbérletnél megértettem, hogy mire célzott.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 29, 2020, 14:56:13
Lehet, hogy nem fogalmaztam túl pontosan. Megkérlek írjátok oda konkrétan, hogy mit támogattok? A májusi játékot, vagy a júniusi próbálkozást. Mondjuk buszbérletnél megértettem, hogy mire célzott.
Azt, hogy még nem. Korai.

Sziasztok,

Szerintem is elég júniusban indulni, bár én most E-sportokra szoktam fogadni, de hát az nyilván csak kis szórakozás.. ;D :redchug:

Sziasztok!
jó lenne a júniusi indulás - örülnék, ha elindulna az élet..
bár rászoktam totál a retró focira - nézem a vb, eb, uefa kupa, bek, kek meccseket1960-tól...Gyerekek elkurvult a foci nagyon, mik voltak...pl 78-ban francia-olasz vb csoportmeccs (mi csoportunk volt)..hááát döbbenet jó.

Egyébként sztem nem állt le most sem a guru (legalábbis így fogom fel), mert amit most írunk (persze senki sem ír...) bekerül az éves játékba! Néztem, hogy írok, de nem volt mire :)

Sziasztok, üdv.: Sound

Sziasztok,

A két opció közül júniusra szavazok, de szerintem könnyen meg lehet, hogy az is korai lesz. Buszbérlethez hasonló cipőben járok, sajnos a tenisz lesz az egyik utolsó sportág ami újra fog indulni (2021-es évet jósolják ilyen téren sokan).

Idézetet írta: gavrilo14 Dátum április 30, 2020, 14:18:50
Sziasztok,

A két opció közül júniusra szavazok, de szerintem könnyen meg lehet, hogy az is korai lesz. Buszbérlethez hasonló cipőben járok, sajnos a tenisz lesz az egyik utolsó sportág ami újra fog indulni (2021-es évet jósolják ilyen téren sokan).

Érdekes, pedig ha belegondolunk, akkor ott lenne szükséges a legkevesebb emberre, akit be kellene vetni egy lebonyolításért.

Persze, ha nem szeretnék zárt kapuk mögött, akkor az már más téma.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 30, 2020, 15:53:32
Érdekes, pedig ha belegondolunk, akkor ott lenne szükséges a legkevesebb emberre, akit be kellene vetni egy lebonyolításért.

Persze, ha nem szeretnék zárt kapuk mögött, akkor az már más téma.

Az allando utazas tesz be a tenisznek (is), nehez elkepzelni hogy a kozeljovoben hetrol hetre mas helyszinen jatszanak (es cipelik a komplett stabot). Sajnos  :'(

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 30, 2020, 16:49:41
Az allando utazas tesz be a tenisznek (is), nehez elkepzelni hogy a kozeljovoben hetrol hetre mas helyszinen jatszanak (es cipelik a komplett stabot). Sajnos  :'(

Akkor meg el kell fogadni Rafa ajánlatát, és irány Mallorca!  :ok:

Én is úgy gondolom, hogy nem kell elsietni. Május tuti off. Június már talán jó lehet.

Májusi SfGuru Bundesliga verseny jöhet? Esetleg jövő héttől Nb1?  ;)

Sziasztok!

Örvendetes a májusi guru.
...ha végre szabad lesz az élet és ki lehet menni meccsre, sztem leszarok mindent, és az első hozzám legközelebb eső nyilvános bajnokira kimegyek, akár szabit is veszek ki...nem érdekel, ha görcsonydobodka-aranyosgadány...akkor is kimék!
Tartok tőle, hogy kudarcos lesz majd a bajnokságok zárása...olasz/német portálok olvasása ezt mutattja. Ha van egy csapatban fertőzött akkor az egész csapat két hét karanténba vonul. lsd Bundes2 Drezda...simán benne van, hogy röhejessé válik majd az egész..elfogynak a csapatok  :bash: ; meg mi lesz, ha egy csapat nem tud 4-5 hétig kijönni a fertőzésből...kizárják?

Mégis azt mondom fogjunk neki - térjen vissza a billentyűzetekbe is az élet!