SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok!

..ééés hogy a frissülési idő látható legyen:
a legújabb frissüléskor visszakerült az nb2!!! Sztem kb 15 percenként van a frissítés menő.

Más nézegettem az augusztusi verseny tabelláját, s üdvözítő!
Tetszik, hogy a pozitív mérleggel zárók döntően tíz körüli elemzést küldtek be, amiben egy korábbi felvetésemet látom visszaigazolódni:
kevesebb elemzés - jobb minőség - nagyobb hatékonyság

azaz nem az a lényeg, hogy szétposztoljuk a játékot maximális elemzésszámmal, hanem valóban 2-4 naponta akinek van egy olyan infója, megérzése, megfigyelt tendenciája az bedobja a közösbe (persze pénzért - ami a játék díjazása!).
BRAVÓ MINDENKINEK GRATULÁCIÓ!

üdv.:
sound

Prémium Augusztus 2020:

1. hely: oakland23
Nyereménye: 19506 HUF Skrillen keresztül

2. hely: zsivany20
Nyereménye: 15128 HUF Skrillen keresztül

3. hely: hubika88
Nyereménye: 10104 HUF Skrillen keresztül

4. hely: Szigo
Nyereménye: 12857 HUF Skrillen keresztül

5. hely: gavrilo14
Nyereménye: 8228 HUF Skrillen keresztül

6. hely: Sound
Nyereménye: 6176 HUF Skrillen keresztül

7. hely: peshark
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

8. hely: Várda64
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

9. hely: LFCfanBoti
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

10. hely: csabax
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

11. hely: BvB_09
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Idézetet írta: Sound Dátum augusztus 29, 2020, 11:09:56
..ééés hogy a frissülési idő látható legyen:
a legújabb frissüléskor visszakerült az nb2!!! Sztem kb 15 percenként van a frissítés menő.

30 percenként frissül az ajánlat napközben, x óra 0 és 30 perckor. Ilyenkor a kinálat zárolódik és frissités után feloldódik az új szorzókkal, ez kb. 2-3 perc. Ilyenkor előfordul, hogy a kiszemelt ajánlat eltűnik, majd újra megjelenik.


Mi ez már az unibettől? Van U19-es magyar meccs, de magyar kupa nincs?

Tök jó meccsek lesznek pedig. A Békéscsaba szerintem nullán tartja a Vácot, a Pécs pedig a Makót, ezek elég vaskos oddsok.

Idézetet írta: Szigo Dátum szeptember 19, 2020, 07:40:17
Mi ez már az unibettől? Van U19-es magyar meccs, de magyar kupa nincs?

Tök jó meccsek lesznek pedig. A Békéscsaba szerintem nullán tartja a Vácot, a Pécs pedig a Makót, ezek elég vaskos oddsok.

Egy csipet köszönetet mondjál az Unibetnek Főnök, mert két vesztes tipptől megmentettek.  ;D ;D ;D

Idézetet írta: Várda64 Dátum szeptember 20, 2020, 04:36:16
Egy csipet köszönetet mondjál az Unibetnek Főnök, mert két vesztes tipptől megmentettek.  ;D ;D ;D

Az alaptipp Csaba, Pécs és Győr győzelmek voltak, na... ;D

Sziasztok!

Simán hatalmas gratuláció a guruknak ebben a hónapban! Nem elég, hogy kilencen is pluszban zárunk, egyes tippsterek óriási hozamokat is elértek elemzéseikkel. Számomra a legnagyobb pozitív változás az, hogy nem azt látom egy-egy elemző mellett, hogy 23 elemzést ír egy hónapban, s az összes tét 230 – azaz, végre minden elkezdett egy biztonságosabb, profitorientált, pozitív mérlegre törő játékot.
Azt gondolom, hogy ez a rovat, ebben a formájában igenis egy versenyképes tippadó topic (ez a hónap mindenképp): BRAVÓ!
s csak a számok kedvéért, jelenleg 1 nappal zárás előtt egy hozam lista, a tétek és a profit egységek alapján:

Szigo 24,4 %
Gavrilo 58,9 % - brutál!
Várda 46,4 %
Boti 41 %
csatarid 43,1 %
hubi 28,1 %
oak 7,6 %
Sound 6,6 %
csabax 3 %

Az ember többnyire magáról beszél, ezt tudom én is tenni. A tőkenövelés alapja a profit, s ha egy masszív 10 százalékos hónapot tudok csinálni boldog vagyok. Végig nézek a fenti listán: s hááát ez mi volt srácok?????!!!!!

GRAT, üdv:
sound

Mondjuk éles ellentéte az előző hónapnak, ahol 10 egységponttal az élen tudtam zárni  ;D Szép ez így, direkt egy egységgel küldtem harcba a Valencia tippem, hogy még véletlenül se csússzak mínuszba  :)

Bocs srácok, nekem pedig ez volt kb a legrosszabb Gurus hónapom eddig... Egyszerűen most minden ellenem dolgozott... A Vasas gólt kap egy félpályáról elvégzett szabadrúgásból az amúgy 0 helyzetet felmutató Szolnok ellen, így nem nyert otthon (1-1) 1.57-ért... A másik sorsdöntő tippem pedig a megsérülő Musetti meccse volt... miután rommá verte Wawrinkát és Nishikorit, jött neki Koepfer, és természetesen megsérült... ez egy 1.40-es meccs volt... kevés meccsre teszek 10 egységet, na ez a kettő ilyen volt... így gyakorlatilag 15.7 + 14 pont volt a különbség.... A -10 helyett +5.7, illetve a -10 helyett +4 már elég is lett volna, hogy plusszban legyek... Sajnos ezekbe belenéztem, utána meg már nem akartam futni az eredmény után, mert csak rosszabb lett volna... Októberben javítunk...  :) A plusszosoknak pedig gratula!  :ok:

Szerintem ne gondold túl zsivány, fordul majd. Ez egy baromi nehéz műfaj. Felkészülsz az elemzésre, elképzeled a meccs forgatókönyvét: nyilatkozatok, játék elemzések stb...elvisz a képzeleted, az agyad valamerre, és olyan történik a mérkőzésen, amire nem gondolsz. És máris ott van  -20.
Én pl baromi kicsi (nevetségesen alacsony), tétekkel és szorzókkal operálok, mert a célom nem megnyerni a versenyt, hanem tartósan plusz mérlegben tartani minden hónapot. Utoljára 2019. augusztusom volt mínuszos, akkor határoztam el, hogy akkor mostantól önfegyelem – szabálytartás (saját elvek). Nagyon nehéz, de bassza meg működik, s tényleges profittermelést tudok csinálni – valahol (ha valaki nem csak szórakozásból szórja a pénzét) ez volt mindig a célom. S ugyan a nyereség nem nagy, nem ebből veszek házat, de ez már az 2-3 % (a statok-kutatások azt mondják ennyi kb a valós nyereséges fogadó) aki tényleg profitot tud csinálni.
Hajrá zsivány!!!

Üdv,
sound

Prémium szeptember 2020:

1. hely: Szigo
Nyereménye: 14345 HUF Skrillen keresztül

2. hely: gavrilo14
Nyereménye: 14184 HUF Skrillen keresztül

3. hely: Várda64
Nyereménye: 13789 HUF Skrillen keresztül

4. hely: LFCfanBoti
Nyereménye: 12935 HUF Skrillen keresztül

5. hely: csatarid
Nyereménye: 11755 HUF Skrillen keresztül

6. hely: hubika88
Nyereménye: 9138 HUF Skrillen keresztül

7. hely: oakland23
Nyereménye: 4256 HUF Skrillen keresztül

8. hely: Sound
Nyereménye: 3432 HUF Skrillen keresztül

9. hely: csabax
Nyereménye: 3167 HUF Skrillen keresztül

10. hely: peshark
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

11. hely: zsivany20
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

12. hely: BvB_09
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Üdv, szeptember utolsó napjaiban már nem akartam itt 1-2 tippel belekontárkodni a listába. Mostantól officiale back. Célom. Pluszba vinni év végéig az éves Guru statom. Jól odavágott ez a vírus neki :(

Idézetet írta: buszberlet Dátum október 03, 2020, 10:00:34
Üdv, szeptember utolsó napjaiban már nem akartam itt 1-2 tippel belekontárkodni a listába. Mostantól officiale back. Célom. Pluszba vinni év végéig az éves Guru statom. Jól odavágott ez a vírus neki :(

Hajrá!

Sziasztok!

Még (talán) hétfőn írtam egy elemzést a november 1-jén rendezendő Rosenborg - Start meccsről. Akkor még nem volt aktív a Prémium novemberi versenye és nem tudtam oda berakni, csak az éves versenybe. Beraknátok a haviba is? Köszi :)