SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok! Írtam egy előzetest a cordobai 18:30 -kor kezdődő Barrios Vera - Kovalik meccsre, de nincsen kint a listában ... 12:30 -ig kiszokták rakni a Unibetre a hiányzó meccseket vagy van ami kimarad a listából?

Idézetet írta: Titti7 Dátum február 24, 2021, 09:43:44
Sziasztok! Írtam egy előzetest a cordobai 18:30 -kor kezdődő Barrios Vera - Kovalik meccsre, de nincsen kint a listában ... 12:30 -ig kiszokták rakni a Unibetre a hiányzó meccseket vagy van ami kimarad a listából?

Két ok lehetséges amiért még nem jelent meg:

1. Bealudtak
2. Valami nem tiszta a meccsel

Azóta is figyelem az ajánlatot az Unibeten, de nem jelent még meg a meccs.

Kiválasztottam a Gauff - Bencic meccset  a guruban(péntek reggel 9 -re van kiírva), megírom a cikket erre nem engedi beküldeni mert kikerült az sfguru listájából, miközben ott van a unibet kínálatában ... Most mit csináljak várjak? vagy már nem kerül vissza? Bosszantó picit. (Az írást szerencsére lementettem magamnak)

Idézetet írta: Titti7 Dátum február 25, 2021, 20:10:41
Kiválasztottam a Gauff - Bencic meccset (péntek reggel 9 -re van kiírva) megírom a cikket erre nem engedi beküldeni mert kikerült az sfguru listájából, miközben ott van a unibet kínálatában ... Most mit csináljak várjak? vagy már nem kerül vissza?

Én is jártam már így kézi meccsekkel, azok talán még mostohábban vannak kezelve az Unibetnél.

Ha esetleg nem kerül be időben, akkor határidőn túl dobd már be légyszi az elemzést Napi Tipp-be, vagy tenisz topikba, vagy akár ide.... én is azt csináltam. Legalább lesz infónk!

De persze szurkolok, hogy bekerüljön időben, tudom milyen az ilyen!  :ok:

#425 február 25, 2021, 20:45:12, Titti7
Valahová bemásolom! Köszönöm a reagálást! :) Csak tényleg azt nem értem, hogy Unibeten most is kint van, akkor a guru kínálatából hirtelen miért kerül ki???

Közben visszakerült! :)

Idézetet írta: Titti7 Dátum február 25, 2021, 20:18:54
Valahová bemásolom! Köszönöm a reagálást! :) Csak tényleg azt nem értem, hogy Unibeten most is kint van, akkor a guru kínálatából hirtelen miért kerül ki???

Közben visszakerült! :)

Gondolom azért, mert pont frissült.  :D

A Február havi hivatalos eredményhírdetést követően, a havi SfGuru nyereményemet felajánlom a 2021 évi adományozásba.
Köszönöm!

Sziasztok!

Csak egy gyors kérdés... Nem reklamálni szeretnék, ha így marad, akkor sem megyek falnak ezen a 2-3ezer forinton  ;D , csak azt próbálom megfejteni, hogy lehet, hogy plusszban záróként pl nekem meg Szigo kollégának is kisebb a jutalékunk, mint annak, aki minuszban zárt!?  ??? Vagyis a 3.000-et sem éri el... Én pl 7 zöld , 2 push és 1 db vesztes tippel +6.78-at hoztam most össze... Lehet, hogy a pushok miatt van a kavar!? Bár ahogy nézem, Szigonál meg pl nincs push eredmény... Szóval nem problémázom ezen, csak valami hiba lehet a rendszerben, inkább ezt jelzem!

És egyúttal gratula @oakland23 , elég komoly hónapot mentél!  :ok: :beerchug:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 01, 2021, 08:37:00
Sziasztok!

Csak egy gyors kérdés... Nem reklamálni szeretnék, ha így marad, akkor sem megyek falnak ezen a 2-3ezer forinton  ;D , csak azt próbálom megfejteni, hogy lehet, hogy plusszban záróként pl nekem meg Szigo kollégának is kisebb a jutalékunk, mint annak, aki minuszban zárt!?  ??? Vagyis a 3.000-et sem éri el... Én pl 7 zöld , 2 push és 1 db vesztes tippel +6.78-at hoztam most össze... Lehet, hogy a pushok miatt van a kavar!? Bár ahogy nézem, Szigonál meg pl nincs push eredmény... Szóval nem problémázom ezen, csak valami hiba lehet a rendszerben, inkább ezt jelzem!

És egyúttal gratula @oakland23 , elég komoly hónapot mentél!  :ok: :beerchug:
Előtte hány hónapot zártál mínuszban? Ott kell keresni az okát. Most dolgozok, ezért nincs időm utána nézni, de szerintem a játék szabályzatában benne van.

#430 március 01, 2021, 09:27:52, zsivany20
Februárban tehát plusszos voltam.
Januárban minuszos.
Decemberben minuszos.
Novemberben, amikor írtam, hogy kihagyom a hónapot, nem vettem részt egy tippel sem, akkor voltam covid-os (0 pont).
Októberben plusszos voltam.
Szeptemberben minuszos.
Augusztusban plusszos.
Júliusban plusszos.

"Az a játékos aki három egymást követő hónap negatív teljesítményt nyújt (havi egyenlege kisebb, mint 0), az elkövetkezendő hónapban nem részesülhet a fix díjas jutalmazásban."

Ez ha jól értelmezem, azokra vonatkozik, akik esetleg negyedjére is minuszban zárnak, így a fix 3.000-ben nem részesülhetnek újra eredmény nélkül... mondjuk nekem nem volt 3 egymást követő minuszos hónap.

De még egyszer hangsúlyozom, nem problémázni akarok, csak próbálom megfejteni a matekot!  :) Ja és dolgozz nyugodtan, ráér ez a kérdés...  ;)

Sajnálattal látom, hogy a unibet számos Challenger és ITF Tour torna (holnapi) mérkőzését - például most a Nur-Sultanban rendezendő Challenger torna - nem tesz ki a kínálatába. Így lehetetlen ezekre a meccsekre elemzést írni, mivel 6 óra a limit. Éfjélig nincs értelme virrasztani, hátha kikerül ... reggel meg mikor lenne már kifutottunk a 6 órás limitből :( A teniszt preferálóknak így elég nehéz a helyzete ... focinál ugye előre lehet tudni hónapokra a programot, míg tenisznél naponta frissülnek a párosítások továbbjutás függvényében.

#432 március 03, 2021, 09:50:49, zsivany20
Én pedig kézire írnék épp... általában ez is későn kerül fel Unibetéknél a kínálatba, de most kivételesen még határidőn kívül fent van náluk , viszont a Guruban valamiért nem elérhetőek ezek a meccsek... délig van időm elvileg írni , fog addig frissülni , vagy más oka lehet , hogy nincs bent?  :)

*UPDATE:
Amire én vártam bekerült!  :ok:

Feljegyeztem az ajánlatos dolgokat, megpróbálunk valamit kitalálni, hogy használható legyen.  ;)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 01, 2021, 09:25:47
Februárban tehát plusszos voltam.
Januárban minuszos.
Decemberben minuszos.
Novemberben, amikor írtam, hogy kihagyom a hónapot, nem vettem részt egy tippel sem, akkor voltam covid-os (0 pont).
Októberben plusszos voltam.
Szeptemberben minuszos.
Augusztusban plusszos.
Júliusban plusszos.

"Az a játékos aki három egymást követő hónap negatív teljesítményt nyújt (havi egyenlege kisebb, mint 0), az elkövetkezendő hónapban nem részesülhet a fix díjas jutalmazásban."

Ez ha jól értelmezem, azokra vonatkozik, akik esetleg negyedjére is minuszban zárnak, így a fix 3.000-ben nem részesülhetnek újra eredmény nélkül... mondjuk nekem nem volt 3 egymást követő minuszos hónap.

De még egyszer hangsúlyozom, nem problémázni akarok, csak próbálom megfejteni a matekot!  :) Ja és dolgozz nyugodtan, ráér ez a kérdés...  ;)

Jó helyt kopogtatsz, valóban azért nem volt jóváírva a fix jutalék, mivel volt három mínuszos szereplésed. És itt a szereplésen van a lényeg, ugyanis a szabályzat azt mondja, hogy három egymást követő mínuszos hónap, csak az utólag indított kisebb extra versenyek bekavartak a rendszernek, és nem a három hónapot vette alapnak, hanem, hogy hány verseny volt rendezve, és a szerint számolta.

Most leellenőriztem, és mivel októbert pluszban zártad, ezért neked jár az extra jutalék.