SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Persze, ezért is jeleztem, hogy dolgozunk/dolgozni fogunk még rajta, hogy legyen jobb.  ;)

De azért az nem pont mindegy, hogy mi lett az esemény kimenetele. Ha vesztes lett, akkor lehetett az odds 10.00 is, és ugyanúgy 1.25 is. A vesztes az vesztes, a nyertes az nyertes.  :ok:

Értem ezalatt azt, hogy hiába találtál egy 2.00-ás szorzót, és pakoltad ezerrel, majd a végén lecsökkent 1.30-ra például, ha a végén a fogadásod vesztesként lett elkönyvelve.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 06, 2021, 11:01:41
Persze, ezért is jeleztem, hogy dolgozunk/dolgozni fogunk még rajta, hogy legyen jobb.  ;)

De azért az nem pont mindegy, hogy mi lett az esemény kimenetele. Ha vesztes lett, akkor lehetett az odds 10.00 is, és ugyanúgy 1.25 is. A vesztes az vesztes, a nyertes az nyertes.  :ok:

Értem ezalatt azt, hogy hiába találtál egy 2.00-ás szorzót, és pakoltad ezerrel, majd a végén lecsökkent 1.30-ra például, ha a végén a fogadásod vesztesként lett elkönyvelve.

Igen persze, de value volt a beted... ez olyan mint pokerben a "Sklansky dollár"  :)  Te "jól játszottál", és mivel van szerencsefaktor, lesznek vesztes "játékaid", de hosszú távon kifizetődő a jó játék. És itt hosszú távon kell nyerőnek lenni! Így értettem azt, hogy "bármi is a vége".  :)

De ha már itt vagyunk, kérdezek  ;D
Most épp a ma 18:00-as Schwartzman - Kecmanovic meccset kerestem az ATP Buenos Aires versenyről, ami ráadásul nem challenger vagy ITF hanem ATP verseny, de nincs a kínálatban... vagy csak én nem találom!?  :o De lehet, hogy nálam a hiba mert a mai foci La Liga meccseit sem látom... egyiket sem. Hmm... de nem csak Gurunál, a többi játéknál sincs a listában se az ATP Buenos Aires, se a foci La Liga.

Tényleg nincsenek La Liga meccsek én is kerestem.  :)

Lehet, hogy pont akkor nézted amikor frissült az ajánlat.

https://www.sportfogadas.org/tippjatek/sport?id=2

Tudom, nagyon messze még a márc 28-ai UFC 260, de van egy remek otletem ami elegge valuenak nez ki. Unin mar kint van az odds erre a meccsre, kb mikorra varhato, hogy irhatok rola a guruban is? :)

Idézetet írta: peshark Dátum március 12, 2021, 07:20:21
Tudom, nagyon messze még a márc 28-ai UFC 260, de van egy remek otletem ami elegge valuenak nez ki. Unin mar kint van az odds erre a meccsre, kb mikorra varhato, hogy irhatok rola a guruban is? :)

Egyelőre úgy látom, hogy jövő hétvégi meccsek vannak fent. Lehet, hogy a jövő hét folyamán megjelenik.

A mai Sonmez - Uslu írásom megrendezésre se kerül! Van arra mód, hogy ezt töröljük és a mai 3. elemzésemet így megírhassam? Mert jelenleg nem engedi a rendszer, mivel azt írja kimerítettem a mai írási lehetőséget.

Idézetet írta: Titti7 Dátum március 31, 2021, 09:58:54
A mai Sonmez - Uslu írásom megrendezésre se kerül! Van arra mód, hogy ezt töröljük és a mai 3. elemzésemet így megírhassam? Mert jelenleg nem engedi a rendszer, mivel azt írja kimerítettem a mai írási lehetőséget.

Próbáld meg most.


Sziasztok!

Az lenne a kérésem, hogy a márciusi versenyben "nyert" fix jutalékomat tegyétek bele a "Segítsünk Csabán ( @csabax )!" project-be és küldjétek el részére!
Köszönöm!  :ok:

Sziasztok!

HELP!!! :) A Prémium Guruban 2 perce írtam meg az elemzésemet (Watford - Sheffield Wednesday). Beállítottam a téterősséget 6-ra, viszont ahogy élesítettem 1 tétegységen adta ki! Lehet az egér görgőjével véletlenül átállítottam élesítés előtt az egység mennyiségét! Köszi szépen, ha valaki bele tudna nyúlni és az 1 egységet 6-ra növelné!  :beerchug:

@SPF Admin

Idézetet írta: robmiller Dátum április 01, 2021, 13:56:20
Sziasztok!

HELP!!! :) A Prémium Guruban 2 perce írtam meg az elemzésemet (Watford - Sheffield Wednesday). Beállítottam a téterősséget 6-ra, viszont ahogy élesítettem 1 tétegységen adta ki! Lehet az egér görgőjével véletlenül átállítottam élesítés előtt az egység mennyiségét! Köszi szépen, ha valaki bele tudna nyúlni és az 1 egységet 6-ra növelné!  :beerchug:

@SPF Admin

Megoldva.  :cya:


Prémium március 2021:

1. hely: gavrilo14
Nyereménye: 32403 HUF Skrillen keresztül

2. hely: LFCfanBoti
Nyereménye: 17403 HUF Skrillen keresztül

3. hely: Szigo
Nyereménye: 9382 HUF Skrillen keresztül

4. hely: csatarid
Nyereménye: 7368 HUF Skrillen keresztül

5. hely: robmiller
Nyereménye: 5571 HUF Skrillen keresztül

6. hely: oakland23
Nyereménye: 5427 HUF Skrillen keresztül

7. hely: peshark
Nyereménye: 3446 HUF Skrillen keresztül

8. hely: Sound
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

9. hely: zsivany20
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

10. hely: Várda64
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

11. hely: Powell
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

12. hely: BvB_09
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

A rendszer valamit félre vitt délutánra ... Reggel mikor írtam a De Graafschap - Almere holland II. osztályú meccsre az elemzést még jó volt a megnevezés. Most viszont francia kosárlabdaként jeleníti meg a holland focit ...