SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#465 április 24, 2021, 08:05:26, Várda64
Idézetet írta: Titti7 Dátum április 23, 2021, 16:12:01
A rendszer valamit félre vitt délutánra ... Reggel mikor írtam a De Graafschap - Almere holland II. osztályú meccsre az elemzést még jó volt a megnevezés. Most viszont francia kosárlabdaként jeleníti meg a holland focit ...
Szokott ilyen lenni, hogy rossz helyre sorolja a rendszer, de pár év rutinnal a hátam mögött azért az esetek nagy százalékában megtalálom és helyesen értékelem ki a tippet.  ;)


#466 április 24, 2021, 08:12:21, Titti7
A Martinez Portero, Pedro - van de Zandschulp, Botic elemzésemnél a legvégén beollózva lett egy odanem illő Miami i meccs értékelés, s mire elküdtem, már pont nem tudtam szerkeszteni az idő korlát miatt... kérném a korrigálását a cikkemnek! Köszönöm!

Így viszont a szöveg rövid lesz!

Ezzel kérném kiegészíteni, ha van rá mód:

A játékosok a jelenlegi formákat látva a salakos megitélést illetően sokkal közelebb kerültek egymáshoz. A mentális és lelki tényezőket vegyítve ezt a selejtezős próbát a holland fiúnak illene megnyernie. Kérdés a sérülés mennyire veti majd vissza Porterot, de egyértelmű az óvatosság sem lendíti majd előre az ő játékát. Egyértelmű Van de Zandschulp továbbjutást várok a mai kavlifikációs mérkőzésen.

Köszönöm szépen!

Srácok, miért van guruban oddskorlátozás?

Akartam írni a Budafok-Paks meccsre egy over 6,5-et 17.00 odsért, de nem engedte a rendszer, ezért voltam kénytelen over 5,5-re. Nem lehetne visszaállítani azt a rendszert, hogy mondjuk over/under esetében ezt engedje, csak mondjuk az extrém opcióknál korlátozza? Megértem, hogy mondjuk pontos eredményre ne lehessen, de szerintem vannak olyan esetek, amikor simán rakható.

Ez egy akkora ajándék volt hétvégére, hogy elmondani nem lehet ;D

Idézetet írta: Szigo Dátum április 25, 2021, 15:21:58
Srácok, miért van guruban oddskorlátozás?

Akartam írni a Budafok-Paks meccsre egy over 6,5-et 17.00 odsért, de nem engedte a rendszer, ezért voltam kénytelen over 5,5-re. Nem lehetne visszaállítani azt a rendszert, hogy mondjuk over/under esetében ezt engedje, csak mondjuk az extrém opcióknál korlátozza? Megértem, hogy mondjuk pontos eredményre ne lehessen, de szerintem vannak olyan esetek, amikor simán rakható.

Ez egy akkora ajándék volt hétvégére, hogy elmondani nem lehet ;D

Utólag ja, de hát rá kell rakni a valódi pénzt, aztán örülni  :D Ha jól megpakoltad, akkor aligha azon bosszankodsz, hogy a guruban pár ponttal kevesebb jött  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 25, 2021, 16:09:08
Utólag ja, de hát rá kell rakni a valódi pénzt, aztán örülni  :D Ha jól megpakoltad, akkor aligha azon bosszankodsz, hogy a guruban pár ponttal kevesebb jött  :D

Kösz, hogy izgulsz értem. Egy 16r nyári gumi szett összejött belőle, mint neked a sok sárgalapból :P

Idézetet írta: Szigo Dátum április 25, 2021, 15:21:58
Srácok, miért van guruban oddskorlátozás?

Akartam írni a Budafok-Paks meccsre egy over 6,5-et 17.00 odsért, de nem engedte a rendszer, ezért voltam kénytelen over 5,5-re. Nem lehetne visszaállítani azt a rendszert, hogy mondjuk over/under esetében ezt engedje, csak mondjuk az extrém opcióknál korlátozza? Megértem, hogy mondjuk pontos eredményre ne lehessen, de szerintem vannak olyan esetek, amikor simán rakható.

Ez egy akkora ajándék volt hétvégére, hogy elmondani nem lehet ;D

Azért nem engedi a rendszer, mert amikor megszületett a szabályzat akkor kitaláltunk egy olyan határt ami fölött az indoklás csak extra szövegként szerepelne. Elhiszem, hogy van az az eset amikor "meg lehet indokolni" egy ilyen oddsot is, de az azért nem gyakori.

Prémium április 2021:

1. hely: patyi
Nyereménye: 26497 HUF Skrillen keresztül

2. hely: Szigo
Nyereménye: 21172 HUF Skrillen keresztül

3. hely: LFCfanBoti
Nyereménye: 14632 HUF Skrillen keresztül

4. hely: oakland23
Nyereménye: 7695 HUF Skrillen keresztül

5. hely: zsivany20
Nyereménye: 4700 HUF Skrillen keresztül

6. hely: Sound
Nyereménye: 3304 HUF Skrillen keresztül

7. hely: Várda64
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

8. hely: peshark
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

10. hely: csatarid
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

11. hely: Titti7
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

12. hely: Powell
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Kérdés:

Tipp beküldése után szerkesztésnél már nem lehet a meglévő szöveghez egy-két mondatot hozzáírni?
Éjszakából érkeztem, szorított az időkorlát, s mivel nem szerettem volna úgy járni, mint a múltkor, ezért határidőn belül elküldtem a tippem. Viszont így 2-3 befejező mondat lemaradt az indoklásból és hiába írtam utólag hozzá, már nem engedte hozzátenni az íráshoz.
Ha úgy gondoljátok, hogy így az írás nem felel meg a követelményeknek, akkor töröljétek. Köszönöm!

Kérés:

Az áprilisi fix jutalékom tegyétek be a "Segítsünk Csabán ( @csabax )!" project-be! Köszönöm!

Lehet hozzáirni ha még a határidőn belül vagy. Lehet, hogy kicsúsztál belőle?

Idézetet írta: Várda64 Dátum május 04, 2021, 08:16:03
Kérdés:

Tipp beküldése után szerkesztésnél már nem lehet a meglévő szöveghez egy-két mondatot hozzáírni?
Éjszakából érkeztem, szorított az időkorlát, s mivel nem szerettem volna úgy járni, mint a múltkor, ezért határidőn belül elküldtem a tippem. Viszont így 2-3 befejező mondat lemaradt az indoklásból és hiába írtam utólag hozzá, már nem engedte hozzátenni az íráshoz.
Ha úgy gondoljátok, hogy így az írás nem felel meg a követelményeknek, akkor töröljétek. Köszönöm!

Kérés:

Az áprilisi fix jutalékom tegyétek be a "Segítsünk Csabán ( @csabax )!" project-be! Köszönöm!

Írd ide be az illető befejező részt, s kiegészítjük.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 04, 2021, 08:30:58
Írd ide be az illető befejező részt, s kiegészítjük.

Ez maradt le:
"Legutóbb ennek a duónak a duplájával sikerült két vállra fektetniük a listavezetőt, tehát bízhatunk a gólérzékenységükben.

Fentebb említettem, hogy igazából mind a két csapatnak csak a győzelem jelenthetne üdvösséget. Ettől függetlenül nem elképzelhetetlen, hogy bekattan itt egy remi, de az biztos, hogy nem lesz egy 0:0-ás szalonremi."

Köszönöm!

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 04, 2021, 08:24:45
Lehet hozzáirni ha még a határidőn belül vagy. Lehet, hogy kicsúsztál belőle?
Igen, amit hozzá akartam írni az már időn kívül volt, mert tévesen azt hittem, hogy lehet. Most már tudom, hogy nem lehet.  :)

Idézetet írta: Várda64 Dátum május 04, 2021, 09:02:47
Ez maradt le:
"Legutóbb ennek a duónak a duplájával sikerült két vállra fektetniük a listavezetőt, tehát bízhatunk a gólérzékenységükben.

Fentebb említettem, hogy igazából mind a két csapatnak csak a győzelem jelenthetne üdvösséget. Ettől függetlenül nem elképzelhetetlen, hogy bekattan itt egy remi, de az biztos, hogy nem lesz egy 0:0-ás szalonremi."

Köszönöm!

Pótolva.  :ok:

Idézetet írta: Várda64 Dátum május 04, 2021, 08:16:03
Kérdés:

Tipp beküldése után szerkesztésnél már nem lehet a meglévő szöveghez egy-két mondatot hozzáírni?
Éjszakából érkeztem, szorított az időkorlát, s mivel nem szerettem volna úgy járni, mint a múltkor, ezért határidőn belül elküldtem a tippem. Viszont így 2-3 befejező mondat lemaradt az indoklásból és hiába írtam utólag hozzá, már nem engedte hozzátenni az íráshoz.
Ha úgy gondoljátok, hogy így az írás nem felel meg a követelményeknek, akkor töröljétek. Köszönöm!

Kérés:

Az áprilisi fix jutalékom tegyétek be a "Segítsünk Csabán ( @csabax )!" project-be! Köszönöm!

Nagyon szépen köszönöm! Hálás vagyok!
:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 04, 2021, 09:22:31
Pótolva.  :ok:

Köszönöm!  :ok:

Idézetet írta: csabax Dátum május 04, 2021, 11:46:15
Nagyon szépen köszönöm! Hálás vagyok!
:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Igazán nincs mit, sok kicsi sokra megy.  :) :ok: