SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Siófok - MTK-s tippem elkúrtam, valamiért az előzetes az első félidős gólszámos tipphez írtam, miközben full nem oda akartam. Az igazi tippem, amire írtam is, hogy a Siófok góljai 27,5 fölött lesz és 1.72 az odds, legalábbis most.

Szóval nem tudom, lehet-e ezt javítani. Ha igen, akkor azt megköszönöm.

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 12, 2021, 10:36:48
Siófok - MTK-s tippem elkúrtam, valamiért az előzetes az első félidős gólszámos tipphez írtam, miközben full nem oda akartam. Az igazi tippem, amire írtam is, hogy a Siófok góljai 27,5 fölött lesz és 1.72 az odds, legalábbis most.

Szóval nem tudom, lehet-e ezt javítani. Ha igen, akkor azt megköszönöm.

Töröltem. Próbáld meg beküldeni újra.

Itt a szöveg:
"Sokat gondolkodtam, hogy melyik tippet húzzam a 2.00 odds körüliek közül. Aztán arra jutottam, hogy igazából mindegy, mert nagyjából a sansz mindre azonos.

A Siófok a hétvégén két elég jó tempójú meccset játszott, döntőzött az EHF Európa Ligában, de ennek a csapatnak az volt a hattyúdala. A siófok még megpróbált szépen búcsúzni az elit kézitől, aztán jövőre irány a mélymerülés, az SKC az Érd után megy. Már idény közben is távoztak nemzetközi szinten jegyzett klaszisok, Pena, Snelder... sokan menni akartak, csak nem mehettek (Böhme), aztán végül kisimult az idény, de az EHF Európa Liga döntőjében a csapat elfogyott. Nyilatkozták is, hogy fogytán volt a koncentráció meg az erő. Nem is meglepő, de azt is tudtuk, hogy az SKC háza táján a zseton elfogyott. Közben az MKSZ már pontot is levont a Siófo KC-tól, nem mintha nem lenne mindegy jelszóval la sem szrtk a siófokiak. Ez a csapat totál átalakul, Tomori, NMCS, Lapos, Tóth, Szikora, Kobetic, Niombla és Austin megy, ugye kb mindenki. Illetve Kobetic visszavonul, de lényegtelen. Danyinak majd lehet építeni Lakatosra, Puhalákra, jönnek azért jó kis játékosok, de azért a minőség más lesz.

Most viszont azok játszanak, akik maradtak, gondolhatjuk, mekkora motiváció lesz az SKC játékosaiban. SEMMI. De tényleg semmi, egy vesztes finálé után mi is lenne. Ráadásul mindenki távozik, ugyan miért küzdjenek? Közben az MTK nemzetközi porondra léphet, és Vova azért kb. a legjobb nevelő-edző, aki ezt az MTK elég komoly szintre felhozta Zácsik mamival kiegészülve. A tempó mint a Cobra11-ben általában halálos, az MTK nem csalja a kézit. Egy full offon lévő SKC-nak dobni kell 30-at, mese nincs. Ez a Siófok jelenleg nem jobb csapat, mint az MTK. Persze ha a neveket nézzük, akkor jobb, de amilyen állapotban, és amilyen motivációval játszik, nálam egy kettes."


Sziasztok!

Hogy ha egy holnapi meccsre írnék elemzést ma, akkor az nem fog bekerülni a júniusi versenybe? Mert a tippnél csak az egész éves versenyt mutatja.

Csak nem tudom, holnap hogy lesz időm korán reggel megírni, ezért szeretném már ma.


Prémium május 2021:

1. hely: csatarid
Nyereménye: 24802 HUF Skrillen keresztül

2. hely: peshark
Nyereménye: 12598 HUF Skrillen keresztül

3. hely: Szigo
Nyereménye: 12588 HUF Skrillen keresztül

4. hely: Titti7
Nyereménye: 11905 HUF Skrillen keresztül

5. hely: Várda64
Nyereménye: 8770 HUF Skrillen keresztül

6. hely: Powell
Nyereménye: 6568 HUF Skrillen keresztül

7. hely: LFCfanBoti
Nyereménye: 3769 HUF Skrillen keresztül

8. hely: Sound
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

10. hely: zsivany20
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

11. hely: patyi
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

12. hely: oakland23
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Sziasztok!
Olyan kérdésem van, ha egy hónapban nem tudom teljesíteni a minimum feltéleket, milyen megróvásban részesülök? Tekintettel arra, hogy az elemzéseim nagy része angol, román és egyéb top ligák mérkőzéseiről szólt, ebben a holt szezonban nem nagyon van esemény, amiről normális dolgokat tudnék összegyűjteni és leírni  :noway:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum június 07, 2021, 08:54:12
Sziasztok!
Olyan kérdésem van, ha egy hónapban nem tudom teljesíteni a minimum feltéleket, milyen megróvásban részesülök? Tekintettel arra, hogy az elemzéseim nagy része angol, román és egyéb top ligák mérkőzéseiről szólt, ebben a holt szezonban nem nagyon van esemény, amiről normális dolgokat tudnék összegyűjteni és leírni  :noway:

Semmilyen. Ha fél évig nem vagy aktív akkor talán.  ;)

Sziasztok!

@SPF Admin

Próbáltam írni egy elemzést a holnapi francia-német meccsre, az elején még rendben volt minden, aztán a beküldésnél kiírta, hogy nincs ilyen opció. Miután rákerestem most, finn C ligaként hozza a meccset és az általam tervezett kétesély tippet sem tudom beküldeni. Megnéznétek, mi lehet a hiba?

Köszi, peshark

@peshark most próbáld, itt minden ok, én simán tudnék most írni rá és beküldeni

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 14, 2021, 14:54:06
@peshark most próbáld, itt minden ok, én simán tudnék most írni rá és beküldeni

Hamar megoldódott, köszi :great:

Prémium június 2021:

1. hely: BvB_09
Nyereménye: 27615 HUF Skrillen keresztül

2. hely: robmiller
Nyereménye: 19048 HUF Skrillen keresztül

3. hely: Várda64
Nyereménye: 15481 HUF Skrillen keresztül

4. hely: Sound
Nyereménye: 6856 HUF Skrillen keresztül

5. hely: oakland23
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

6. hely: Szigo
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

7. hely: Powell
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

8. hely: csatarid
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

9. hely: Titti7
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

A júniusi eredménynél a nevem mellett 30615 Ft szerepel, gondolom a 3000 Ft-os fix jutalék miatt. Viszont ahogy látom egyedül én nem kaptam meg, pedig pluszos lett a hónap. Ez valamilyen hiba folytán kimaradt volna a felsorolásból?

@BvB_09

Szabályzat:

"Az a játékos aki három egymást követő hónap negatív teljesítményt nyújt (havi egyenlege kisebb, mint 0), az elkövetkezendő hónapban nem részesülhet a fix díjas jutalmazásban."

A főoldalon szereplő táblázat miatt kérdeztem, a mai nap jelent meg a plusz 3000. Köszönöm szépen a gyors választ!