Július 30, 2021, 19:29:21 pm CEST

Szerző Téma: SfGuru Prémium  (Megtekintve 27477 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SPF Admin

Re:SfGuru Prémium
« Válasz #510 Dátum: Június 07, 2021, 17:37:41 pm CEST »
Sziasztok!
Olyan kérdésem van, ha egy hónapban nem tudom teljesíteni a minimum feltéleket, milyen megróvásban részesülök? Tekintettel arra, hogy az elemzéseim nagy része angol, román és egyéb top ligák mérkőzéseiről szólt, ebben a holt szezonban nem nagyon van esemény, amiről normális dolgokat tudnék összegyűjteni és leírni  :noway:

Semmilyen. Ha fél évig nem vagy aktív akkor talán.  ;)

Nem elérhető peshark

« Válasz #511 Dátum: Június 14, 2021, 14:13:17 pm CEST »
Sziasztok!

@SPF Admin

Próbáltam írni egy elemzést a holnapi francia-német meccsre, az elején még rendben volt minden, aztán a beküldésnél kiírta, hogy nincs ilyen opció. Miután rákerestem most, finn C ligaként hozza a meccset és az általam tervezett kétesély tippet sem tudom beküldeni. Megnéznétek, mi lehet a hiba?

Köszi, peshark

Nem elérhető oakland23

« Válasz #512 Dátum: Június 14, 2021, 14:54:06 pm CEST »
@peshark most próbáld, itt minden ok, én simán tudnék most írni rá és beküldeni

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető peshark

« Válasz #513 Dátum: Június 14, 2021, 14:56:45 pm CEST »
@peshark most próbáld, itt minden ok, én simán tudnék most írni rá és beküldeni

Hamar megoldódott, köszi :great:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #514 Dátum: Július 01, 2021, 11:50:47 am CEST »
Prémium június 2021:

1. hely: BvB_09
Nyereménye: 27615 HUF Skrillen keresztül

2. hely: robmiller
Nyereménye: 19048 HUF Skrillen keresztül

3. hely: Várda64
Nyereménye: 15481 HUF Skrillen keresztül

4. hely: Sound
Nyereménye: 6856 HUF Skrillen keresztül

5. hely: oakland23
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

6. hely: Szigo

7. hely: Powell

8. hely: csatarid

9. hely: Titti7

Gratula.  :topbet_125:

Elérhető BvB_09

« Válasz #515 Dátum: Július 01, 2021, 12:30:50 pm CEST »
A júniusi eredménynél a nevem mellett 30615 Ft szerepel, gondolom a 3000 Ft-os fix jutalék miatt. Viszont ahogy látom egyedül én nem kaptam meg, pedig pluszos lett a hónap. Ez valamilyen hiba folytán kimaradt volna a felsorolásból?

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #516 Dátum: Július 01, 2021, 13:47:00 pm CEST »
@BvB_09

Szabályzat:

"Az a játékos aki három egymást követő hónap negatív teljesítményt nyújt (havi egyenlege kisebb, mint 0), az elkövetkezendő hónapban nem részesülhet a fix díjas jutalmazásban."

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #516 Dátum: Július 01, 2021, 13:47:00 pm CEST »

Elérhető BvB_09

« Válasz #517 Dátum: Július 01, 2021, 15:10:07 pm CEST »
A főoldalon szereplő táblázat miatt kérdeztem, a mai nap jelent meg a plusz 3000. Köszönöm szépen a gyors választ!

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #518 Dátum: Július 01, 2021, 20:18:21 pm CEST »
A főoldalon szereplő táblázat miatt kérdeztem, a mai nap jelent meg a plusz 3000. Köszönöm szépen a gyors választ!

A fórumos eredményhirdetést vedd mérvadónak.  :ok:

Elérhető Szigo

« Válasz #519 Dátum: Július 08, 2021, 13:54:43 pm CEST »
Kedves @SPF Admin !

Szeretnék egy elemzést leadni a Sturm - Crvena Zvezda meccsre, ami 20:30-kor lesz minden fórum szerint. Ellenben az unibet 19:30-ra rakta, így viszont nem engedi feltölteni a 6 órás limit miatt. Szerintem az unibet hibázott itt.

Ha lehetséges, szeretném az elemzést berakni, kérlek engedélyezzétek.

Sturm-Crvena

Nagyon érdekes találkozót rendeznek ma Grazban. A Sturm ugyanis két felkészülési mérkőzést játszik egymás után. Az első mérkőzésre 17:30 órakor kerül sor a Cracovia Krakow ellen, amelyet a Graztól 25 km-re lévő Gleisdorfban tartanak, majd 20:30 órakor a grazi Merkur Stadionban a Crvena Zvezda lesz a feketék ellenfele.

Egyszer már elpróbálták ezt az egy nap két meccs felkészülést. Akkor a Lieferinget 9-1-re verték, majd a BW Linz 3-1-re verte őket. Megnéztem, akkor a Liefering ellen játszott a fő csapat, míg a Linz ellen a tartalékgárda lépett pályára.

Most is ez várható, tehát a mester kettéosztja a keretet, és ő fog utazni a két helyszín között a stábbal, a játékosok csak egy helyszínen lesznek ott. Azt kell eltalálni, hogy melyik csapat ellen lép pályára a fő keret. A klub streamoldala fogja közvetíteni az első meccset, akkor már okosabbak leszünk, de az biztos, hogy az ORF Sport Plus közvetíti az esti szerbek elleni mérkőzést, tehát úgy tippelem, azt veszik komolyabban.

Ha ez így van, akkor a délutáni mérkőzésre jó tipp lehet a lengyeleket pakolni! Azonban a 6 órás időből kicsúszva csak az esti meccsre lehet találni valamit. A Zvezda 3 felkészülési mérkőzést játszott, mindhármat megnyerte, méghozzá kifejezetten erős ellenfelek ellen. A Grazert 4-0-ra verték, a görög Aris csapatát 2-1-re, míg a román Argest 3-0-ra.

Látható, hogy mindegyik meccsen lőttek legalább két gólt, most is számolok góllal, ellenben az osztrákok első csapata nagyon jó, azt a Liefering (9-1) és a LASK Juniors (6-0) magabiztos legyőzése is mutatta.

Szerintem tehát itt nem elsődlegesen a végeredményre tippelés a jó megoldás, hanem az, ha mindkét oldalon keresünk gólokat, ami miatt lehet legalább 3 találat. Az esti kellemes időben jó lesz focizni a csapatoknak.

Tét: 5/10
« Utoljára szerkesztve: Július 08, 2021, 13:57:15 pm CEST írta Szigo »

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #520 Dátum: Július 08, 2021, 14:19:05 pm CEST »
Kedves @Szigo ,

A többiek nevében is nagyon szépen köszönjük az elemzést. Remélhetőleg zöldülni is fog, meg sokan is profitálnak ennek révén.

ui. Manuálisan sajnos nem tudunk egy tippet/elemzést hozzáadni a játékhoz.

Nem elérhető oakland23

« Válasz #521 Dátum: Július 21, 2021, 08:31:31 am CEST »
@SPF Admin
@vmlinuz

Egy olyan kérdésem és kérésem lenne, hogy az Olimpia eseményeit nem lehet valahogy áthúzni a gurus kínálatba is. Ahogy nézem az unibeten külön Olimpia címszó alatt vannak pl. a focimeccsek, de ha a fociban keresem, ott nincs. Szóval nem tudom, ez nektek technikailag nagy munka-e (tényleg halvány fogalmam sincs róla), de ha nem nagy, akkor meg lehetne oldani, hogy mondjuk az olimpiai meccsek foci, kosár, kézi átjöjjenek a gurus kínálatba is?

Ha nagy meló, vagy kivitelezhetetlen, akkor nem lényeg, csak gondoltam egy kérdést megér.

Köszi szépen előre is, bármi is a válasz!

Nem elérhető Titti7

« Válasz #522 Dátum: Július 21, 2021, 10:01:24 am CEST »
Sziasztok!

Számos tenisz mérkőzést a unibet nagyon későn rak ki a kínálatába. Most is írnék a pozoblancoi tornán a Zeballos - Jianu meccsre, de úgy esély sincs rá, hogy a Guruban megszabott 6 órán belül rakják csak ki rendre a unibetnél a meccseket. A pozoblancoi Challenger torna mai 4 meccséből is csak egy van kint a kínálatban. Minden más irodánál kint van már (bet365, betclic, pinnacle, betfair). A Gurus játék nagyon a unibet kínálatához van kötve ugye jól gondolom? Nincs rá mód, hogy ezen változtatni lehessen? Így számos jó, értékes mérkőzésre azért nem kerül ki cikk, mert hat órán belül nem kerülnek ki a unibethez a párosítások. Nincs erre valami ötletetek?

Nem elérhető sunik29

« Válasz #523 Dátum: Július 22, 2021, 08:50:57 am CEST »
@SPF Admin
@vmlinuz

Egy olyan kérdésem és kérésem lenne, hogy az Olimpia eseményeit nem lehet valahogy áthúzni a gurus kínálatba is. Ahogy nézem az unibeten külön Olimpia címszó alatt vannak pl. a focimeccsek, de ha a fociban keresem, ott nincs. Szóval nem tudom, ez nektek technikailag nagy munka-e (tényleg halvány fogalmam sincs róla), de ha nem nagy, akkor meg lehetne oldani, hogy mondjuk az olimpiai meccsek foci, kosár, kézi átjöjjenek a gurus kínálatba is?

Ha nagy meló, vagy kivitelezhetetlen, akkor nem lényeg, csak gondoltam egy kérdést megér.

Köszi szépen előre is, bármi is a válasz!

Izgatottan varom en is erre a valaszt :D :yeah:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #524 Dátum: Július 22, 2021, 11:22:20 am CEST »
Sziasztok!

Számos tenisz mérkőzést a unibet nagyon későn rak ki a kínálatába. Most is írnék a pozoblancoi tornán a Zeballos - Jianu meccsre, de úgy esély sincs rá, hogy a Guruban megszabott 6 órán belül rakják csak ki rendre a unibetnél a meccseket. A pozoblancoi Challenger torna mai 4 meccséből is csak egy van kint a kínálatban. Minden más irodánál kint van már (bet365, betclic, pinnacle, betfair). A Gurus játék nagyon a unibet kínálatához van kötve ugye jól gondolom? Nincs rá mód, hogy ezen változtatni lehessen? Így számos jó, értékes mérkőzésre azért nem kerül ki cikk, mert hat órán belül nem kerülnek ki a unibethez a párosítások. Nincs erre valami ötletetek?

@Titti7

Egyelőre nincs, de még gondolkodunk rajta.

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten!
« Válasz #524 Dátum: Július 22, 2021, 11:22:20 am CEST »