SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: BvB_09 Dátum július 01, 2021, 15:10:07
A főoldalon szereplő táblázat miatt kérdeztem, a mai nap jelent meg a plusz 3000. Köszönöm szépen a gyors választ!

A fórumos eredményhirdetést vedd mérvadónak.  :ok:

#496 július 08, 2021, 13:57:15, Szigo
Kedves @SPF Admin !

Szeretnék egy elemzést leadni a Sturm - Crvena Zvezda meccsre, ami 20:30-kor lesz minden fórum szerint. Ellenben az unibet 19:30-ra rakta, így viszont nem engedi feltölteni a 6 órás limit miatt. Szerintem az unibet hibázott itt.

Ha lehetséges, szeretném az elemzést berakni, kérlek engedélyezzétek.

Sturm-Crvena

Nagyon érdekes találkozót rendeznek ma Grazban. A Sturm ugyanis két felkészülési mérkőzést játszik egymás után. Az első mérkőzésre 17:30 órakor kerül sor a Cracovia Krakow ellen, amelyet a Graztól 25 km-re lévő Gleisdorfban tartanak, majd 20:30 órakor a grazi Merkur Stadionban a Crvena Zvezda lesz a feketék ellenfele.

Egyszer már elpróbálták ezt az egy nap két meccs felkészülést. Akkor a Lieferinget 9-1-re verték, majd a BW Linz 3-1-re verte őket. Megnéztem, akkor a Liefering ellen játszott a fő csapat, míg a Linz ellen a tartalékgárda lépett pályára.

Most is ez várható, tehát a mester kettéosztja a keretet, és ő fog utazni a két helyszín között a stábbal, a játékosok csak egy helyszínen lesznek ott. Azt kell eltalálni, hogy melyik csapat ellen lép pályára a fő keret. A klub streamoldala fogja közvetíteni az első meccset, akkor már okosabbak leszünk, de az biztos, hogy az ORF Sport Plus közvetíti az esti szerbek elleni mérkőzést, tehát úgy tippelem, azt veszik komolyabban.

Ha ez így van, akkor a délutáni mérkőzésre jó tipp lehet a lengyeleket pakolni! Azonban a 6 órás időből kicsúszva csak az esti meccsre lehet találni valamit. A Zvezda 3 felkészülési mérkőzést játszott, mindhármat megnyerte, méghozzá kifejezetten erős ellenfelek ellen. A Grazert 4-0-ra verték, a görög Aris csapatát 2-1-re, míg a román Argest 3-0-ra.

Látható, hogy mindegyik meccsen lőttek legalább két gólt, most is számolok góllal, ellenben az osztrákok első csapata nagyon jó, azt a Liefering (9-1) és a LASK Juniors (6-0) magabiztos legyőzése is mutatta.

Szerintem tehát itt nem elsődlegesen a végeredményre tippelés a jó megoldás, hanem az, ha mindkét oldalon keresünk gólokat, ami miatt lehet legalább 3 találat. Az esti kellemes időben jó lesz focizni a csapatoknak.

Tét: 5/10

Kedves @Szigo ,

A többiek nevében is nagyon szépen köszönjük az elemzést. Remélhetőleg zöldülni is fog, meg sokan is profitálnak ennek révén.

ui. Manuálisan sajnos nem tudunk egy tippet/elemzést hozzáadni a játékhoz.

@SPF Admin
@vmlinuz

Egy olyan kérdésem és kérésem lenne, hogy az Olimpia eseményeit nem lehet valahogy áthúzni a gurus kínálatba is. Ahogy nézem az unibeten külön Olimpia címszó alatt vannak pl. a focimeccsek, de ha a fociban keresem, ott nincs. Szóval nem tudom, ez nektek technikailag nagy munka-e (tényleg halvány fogalmam sincs róla), de ha nem nagy, akkor meg lehetne oldani, hogy mondjuk az olimpiai meccsek foci, kosár, kézi átjöjjenek a gurus kínálatba is?

Ha nagy meló, vagy kivitelezhetetlen, akkor nem lényeg, csak gondoltam egy kérdést megér.

Köszi szépen előre is, bármi is a válasz!

Sziasztok!

Számos tenisz mérkőzést a unibet nagyon későn rak ki a kínálatába. Most is írnék a pozoblancoi tornán a Zeballos - Jianu meccsre, de úgy esély sincs rá, hogy a Guruban megszabott 6 órán belül rakják csak ki rendre a unibetnél a meccseket. A pozoblancoi Challenger torna mai 4 meccséből is csak egy van kint a kínálatban. Minden más irodánál kint van már (bet365, betclic, pinnacle, betfair). A Gurus játék nagyon a unibet kínálatához van kötve ugye jól gondolom? Nincs rá mód, hogy ezen változtatni lehessen? Így számos jó, értékes mérkőzésre azért nem kerül ki cikk, mert hat órán belül nem kerülnek ki a unibethez a párosítások. Nincs erre valami ötletetek?


Idézetet írta: oakland23 Dátum július 21, 2021, 08:31:31
@SPF Admin
@vmlinuz

Egy olyan kérdésem és kérésem lenne, hogy az Olimpia eseményeit nem lehet valahogy áthúzni a gurus kínálatba is. Ahogy nézem az unibeten külön Olimpia címszó alatt vannak pl. a focimeccsek, de ha a fociban keresem, ott nincs. Szóval nem tudom, ez nektek technikailag nagy munka-e (tényleg halvány fogalmam sincs róla), de ha nem nagy, akkor meg lehetne oldani, hogy mondjuk az olimpiai meccsek foci, kosár, kézi átjöjjenek a gurus kínálatba is?

Ha nagy meló, vagy kivitelezhetetlen, akkor nem lényeg, csak gondoltam egy kérdést megér.

Köszi szépen előre is, bármi is a válasz!

Izgatottan varom en is erre a valaszt :D :yeah:

Idézetet írta: Titti7 Dátum július 21, 2021, 10:01:24
Sziasztok!

Számos tenisz mérkőzést a unibet nagyon későn rak ki a kínálatába. Most is írnék a pozoblancoi tornán a Zeballos - Jianu meccsre, de úgy esély sincs rá, hogy a Guruban megszabott 6 órán belül rakják csak ki rendre a unibetnél a meccseket. A pozoblancoi Challenger torna mai 4 meccséből is csak egy van kint a kínálatban. Minden más irodánál kint van már (bet365, betclic, pinnacle, betfair). A Gurus játék nagyon a unibet kínálatához van kötve ugye jól gondolom? Nincs rá mód, hogy ezen változtatni lehessen? Így számos jó, értékes mérkőzésre azért nem kerül ki cikk, mert hat órán belül nem kerülnek ki a unibethez a párosítások. Nincs erre valami ötletetek?

@Titti7

Egyelőre nincs, de még gondolkodunk rajta.

Sziasztok!

Kikerült - vagy be, se a Puskás mai nemzetközi meccse! Azért játékon kívül ide beteszem!:

x2

Bízom a Puskásban, mert Hornyák Zsolt munkája hosszú távon egyre látványosabb. Jó meccseket játszott a Turku ellen a felcsúti csapat, s most lett ellenfele nem lesz nehezebb (sőt), a múlt heti feladatnál.
Sokan (magam sem) szeretem azt, ahogy a magyar klubfociba (bizonyos csapatokba) áramlik a pénz. Korcsnak érzem a klubok felpumpálását, ami egy politikai változás után mély gödörbe fogja taszítani az egész sportágat. Az Akadémisták csapata sem az akadémiai felkészítésről szól. A Turku elleni hazai meccsen hét külföldivel kezdett az együttes. Kétségtelen, hogy Kiss Tamás és Tóth kapus nagy tehetség, utóbbi már 23 esztendős, míg a cséká Nagy Zsolt és Spandler a két szélső védő posztján hoz egy megbízható átlagot, ami az ilyen szintű nemzetközi kupameccsekhez bőven elegendő. Rendre sok helyzetet tud kialakítani a Puskás, támadójátékuk szellemes, s talán nem véletlen, hogy az előző körben a finnek egyszer sem tudták eltalálni a Panchóban a hazai kaput. Szerintem fizikálisan és mentálisan is előrelépett az együttes egy hét alatt és ez elég lesz Lettországban.
Tisztelettudó az RFS, aki a Partizan Belgrad csapatával egy szinten emlegeti a Puskást. A lett klubfocinak gyakorlatilag nincs eredménye, a ,,teljes futottak még" kategóriába tartozik. Feörer- szigeteki ellenfele ellen is megizzadt az együttes. Hazai pályán két hete 3:2-re kapott ki, így idegenben egy 120 meccses csörtéből jutott csupán tovább. Jellemző, hogy nemzetközi találkozók rendezésére nincs megfelelő stadionja a lett csapatnak, így 40 kilométerrel odébb kell vinni a mérkőzést. Az RFS edzője, Viktors Morozs is csupán négy ,,hazai" játékossal kezdett a Klaksvik ellen, mégis úgy tűnik, hogy légiósaik nincsenek a Puskás külföldi labdarúgóinak szintjén.
Hornyák Zsolt sajtótájékoztatóján a nagy elvárásokról beszélt. Azt gondolom, hogy jelenleg a magyar fociban van annyi tőke, és belegyömöszölt tudás, hogy egy vékony lett csapat ne legyen ellenfél. Hasonló helyzetben van a két klub szurkolók tekintetében. Az RFS meccseire is csak pár százan kíváncsiak, vélhetően a nagy nyomástól nem kell tartania a magyar csapatnak. Szerintem nem fog kikapni a Puskás, ez az elvárható minimum ebben a párosításban.

Nyugi, én most épp a Basel Partizanira akartam írni, aztán látom, hogy nincs a guruzható meccsek között. Persze bet365-ön kinn van...

Nyugiban vagyok  :great:
nem akartam elveszni hagyni, ha már megírtam...

Alapban nem néztem, hogy benne van-e a kínálatban, mert eszembe se jutott, hogy ne lene benne  :D; vagy legalábbis tudom, hogy hülyén hangzik: "benne szokott" lenni egy ilyen szintű meccs. Pl van Mexikói u20-as, vagy izlandi 4. osztály ma.

Mindegy elengedem, legközelebb megnézem, hogy benne van-e a kínálatban aztán írom meg. Most ez fordítva esett, én csesztem el...legyen azért a közé.

üdv, béke:
sound

Most pedig megint visszakerült  :D
...mindegy, pont akkor raktam volna ki, amikor épp nem volt a kínálatban, most meg már lejárt a 6 óra. Sebaj.

Tulajdonképp hàlàs vagyok, hogy épp nem volt elérhetõ a Puskàs meccse....blama a köbön :)

Köszönöm a válaszotokat!

Csak a ma estéről is írnék egy konkrét példát!

Este 10 óra van, írnék cikket a WTA Gdynia tornán a Kawa - Kozlova meccsre, de nincs sehol a meccs a kínálatban! A többi iroda már rég kitette: https://www.oddsportal.com/tennis/poland/wta-gdynia/kawa-katarzyna-kozlova-kateryna-t8umbuRM/
A mérkőzés holnap délután 15:30 -kor lesz, tehát, ha esetleg kikerülne kora reggel, akkor legkésőbb kilenckor lekellene gyártanom a cikket... Sajnos ez így lófuttában, gyerekek mellett nem megy ...
Valamiért a unibet teszi ki a legkésőbb a tenisz meccsek javát a kínálatába.
Sokaknak pedig legtöbbször este van idejük felkészülten cikket írniuk, de így, hogy a meccsek nincsenek kint nem lehet.

köszönöm az újbóli meghallgatást! :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 21, 2021, 08:31:31
@SPF Admin
@vmlinuz

Egy olyan kérdésem és kérésem lenne, hogy az Olimpia eseményeit nem lehet valahogy áthúzni a gurus kínálatba is. Ahogy nézem az unibeten külön Olimpia címszó alatt vannak pl. a focimeccsek, de ha a fociban keresem, ott nincs. Szóval nem tudom, ez nektek technikailag nagy munka-e (tényleg halvány fogalmam sincs róla), de ha nem nagy, akkor meg lehetne oldani, hogy mondjuk az olimpiai meccsek foci, kosár, kézi átjöjjenek a gurus kínálatba is?

Ha nagy meló, vagy kivitelezhetetlen, akkor nem lényeg, csak gondoltam egy kérdést megér.

Köszi szépen előre is, bármi is a válasz!

Esetleg erre a problémára megoldás?

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 23, 2021, 08:19:51
Esetleg erre a problémára megoldás?

Nincs nagyon megoldás, mivel az Unibet egy kategória alatt tárolja az Olimpia összes sporteseményét, s nehéz szétválasztani.